03.11.11, 18:15

AXN wspiera jesienną ramówkę

Telewizja AXN prowadzi kampanię reklamową jesiennych pozycji serialowych. Na potrzeby promocji emitowane są reklamy w prasie, internecie oraz działania ambientowe.

Telewizja AXN prowadzi kampanię reklamową jesiennych pozycji serialowych. Na potrzeby promocji emitowane są reklamy w prasie, internecie oraz działania ambientowe. Seriale wspierane reklamowo to m.in.  "Unforgettable: Zapisane w pamięci", "Statek (El Barco)", "Justified: Bez przebaczenia",  "Aniołki Charliego". Cała kampania prowadzona jest pod hasłem „Nie jesteśmy święci” i trwa od 30 września 2011 r. do końca listopada 2011 r.

Kampania prasowa realizowana jest w wybranych tytułach m.in. w "Party", "Gali", "Vivie!", "Polityce", "Newsweeku", a rozpoczęła się 12 października 2011 r. emisją reklamy serialu "Justified: Bez przebaczenia" w "Polityce". Potrwa do 13 listopada 2011 r. W layoutach reklamowych wykorzystywane są kody QR przekierowujące do strony www.axn.pl, gdzie można dowiedzieć się więcej o promowanych serialach.

Działania internetowe obejmą emisję reklam standardowych i niestandardowych w takich portalach jak Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl, Światseriali.pl oraz w portalu filmowym Filmweb.pl. Działania internetowe trwają od 30 września do 13 listopada 2011 r.

Działania ambientowe obejmują reklamę w 30 warszawskich klubach. Są to naklejki promujące seriale "Justified: Bez przebaczenia" oraz "Unforgettable: Zapisane w pamięci". Ambient rozpoczął się 16 października i potrwa do 15 listopada 2011 r.

Uzupełnieniem kampanii jesiennej jest ogólnopolski konkurs organizowany przez AXN – „Jestem aniołkiem - ale nie jestem święta” w ramach którego stacja poszukuje trzech przebojowych dziewcząt, które zostaną Aniołkami AXN, a tym samym staną się twarzami stacji. W konkursie mogą wziąć udział kobiety powyżej 18 roku życia.  Konkurs rozpoczął się 11 października, a oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 7 grudnia 2011 r. W tej chwili kończy się pierwsza faza konkursu, w której kandydatki mogą nadsyłać swoje aplikacje. Kolejnym etapem jest casting do którego zastaną zaproszone wybrane dziewczęta, a oceniać je będzie jury w składzie Roma Gąsiorowska, Michał Figurski, oraz Ewa Wojciechowska. Wybrana przez jurorów siódemka weźmie udział w czterech różnych konkurencjach, a finalnie internauci wybiorą trzy zwyciężczynie.

Działania reklamowe dedykowane do konkursu opierają się przede wszystkim na reklamie internetowej (Facebook, sieć Glossy Media, oraz AdTaily), oraz ambiencie w warszawskich klubach sportowych w postaci naklejek w szatniach. Kampania konkursowa potrwa do końca listopada, a działania ambientowe do 15 listopada 2011 r.

Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy PHD Media Direction.  Wszystkie materiały kreatywne przygotowała agencja Pompidou. 

Komentarze

Powiązane

13.06.24, 10:46
| telewizja / VOD » informacje
Studio w kontakcie. Nowość w TVP Polonia
12 czerwca br. o godz. 22:15 w TVP Polonia zadebiutował program publicystyczny „Studio w kontakcie”, w którym każdy telewidz będzie mógł zabrać głos - niezależnie, czy mieszka w Polsce, czy poza granicami kraju.
13.06.24, 09:09
| telewizja / VOD » informacje
KRRiT przedłużyła w końcu koncesję kanału TVN Style
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przychyliła się do wniosku spółki TVN i przedłużyła o kolejny okres czasu koncesję dla kanału TVN Style.
13.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Asterix i Obelix w nowym serialu platformy Netflix. Serwis ujawnił kadr z animacji
W 2025 r. na platformie Netflix zadebiutuje pierwszy serial animowany poświęcony przygodom znanych na całym świecie Galów, czyli Astérixa i Obelixa.
12.06.24, 12:01
| telewizja / VOD » informacje
Mecze EURO 2024 w TVP1 i TVP2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1
14 czerwca br. rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Niemczech. Telewizja Polska pokaże w TVP1 i TVP2 mecze w Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1 z możliwością personalizacji odbioru dźwięku przez telewidza z pilota telewizora.
11.06.24, 13:40
| telewizja / VOD » badania rynku
3,6 mln widzów meczu towarzyskiego z Turcją
W poniedziałek, 10 czerwca br. reprezentacja Polski wygrała mecz towarzyski z Turcją. Transmisję spotkania w TVP1 w momencie najwyższej oglądalności śledziło 4,2 mln widzów.
11.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanał TVC zyskał nową oprawę i odświeżone logo
10 czerwca br., Kanał TVC (MWE Networks) pojawił się w odświeżonej oprawie graficznej. To kolejny etap zmian w portfolio grupy MWE Networks, mający na celu zmianę identyfikacji wizualnej zbliżonej do estetyki TVC Super i Antena HD.
10.06.24, 10:42
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Anna Kalczyńska w ekipie Iberionu. Poprowadzi autorski format geopolityczny
Do Iberionu dołącza Anna Kalczyńska, która poprowadzi autorski format geopolityczny. Dziennikarka w ostatnich latach związana była ze stacją TVN.
07.06.24, 08:46
| telewizja / VOD » informacje
Polska Wybiera. Eurowybory 2024. Specjalne propozycje programowe kanałów Grupy Polsat
9 czerwca br. od 19:15 na antenach Polsat News, Wydarzeniach 24 i Polsat News Polityka pojawi się wieczór wyborczy „Polska Wybiera. Eurowybory 2024”, w którym pojawią się wyniki sondażowe głosowania do Parlamentu Europejskiego. Zaplanowano także specjalne wydanie „Wydarzeń 18:50”.
06.06.24, 16:15
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja WP wybiera ContentHouse do komunikacji w mediach społecznościowych
Telewizja WP rozpoczyna współpracę z agencją ContentHouse. Działania obejmą bieżącą komunikację na profilach społecznościowych Telewizja WP oraz Kabaret TV.
06.06.24, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce na antenach TVP
7 czerwca br. rozpoczną się Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce w Rzymie, gdzie niemal 100 reprezentantów Polski będzie ze sobą rywalizować. 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.