| internet » informacje
Metamorfoza serwisu Styl.pl
Portal dla kobiet Styl.pl zyskał nowy layout. Responsywny Styl.pl ma pozwolić użytkownikom na komfortowe korzystanie z serwisu, bez względu na wielkość ekranu, którego używają. 
10.04.24, 18:12
| internet » ludzie
Duże zmiany. Awanse w kadrze managerskiej Interii
Interia porządkuje strukturę na poziomie kadry managerskiej. Dorota Bugajska – Marzec, Maciej Kucharski i Łukasz Noszczak połączą dotychczasowe obowiązki z funkcją zastępcy redaktora naczelnego Interii Piotra Witwickiego. Agnieszka Maciaszek zostanie Dyrektorem Sektorów Show-Biznes i Rozrywka, a Daniel Bednarek – Dyrektorem Sektora Sport.
26.09.22, 09:06
| internet » informacje
Autorski cykl Karoliny Olejak w Tygodniku Interii
W Tygodniku Interii pod nazwą „Pytania Olejak w Interii” rusza cykl rozmów z inspirującymi gośćmi ze świata polityki, sportu, nauki i kultury o źródłach ich pasji i ważnych społecznie inicjatywach.
13.05.22, 09:17
| internet » informacje
OK Boomer! Młodzi tłumaczą nam świat. Ruszyła akcji Interia
Ruszyła akcja „OK Boomer!” organizowana przez portal Interia, która obala stereotypy o Pokoleniu Z (18-25 lat) i ujawnia, czym naprawdę kierują się w życiu jego przedstawiciele. Powstanie specjalny odcinek podcastu „Zdanowicz pomiędzy wersami” o młodych dorosłych. Pojawią się także reportaże, seria wywiadów, analizy i interaktywne treści.
03.02.22, 13:12
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Studio Pekin. Wspólny program Polsatu News, redakcji sportowych Polsatu oraz Interii
W piątek, 4 lutego br. w mediach Grupy Polsat Plus startuje nowy program w całości poświęcony rozpoczynającym się tego dnia zimowym igrzyskom olimpijskim. „Studio Pekin” to audycja tworzona przez Polsat News, redakcje sportowe Polsatu oraz Interii.
10.11.21, 21:00
| internet » informacje
Świadomi w sieci. Projekt edukacyjny Grupy Interia
Interia w odpowiedzi na falę cyberataków w Polsce, uruchomiła 4 listopada br. kampanię edukacyjną „Świadomi w sieci”. Jej celem jest popularyzacja wiedzy na temat zagrożeń w Internecie. Projekt to kontynuacja prospołecznych akcji Interii, m.in. „Wirtualny znaczy realny” i „Interia bez hejtu”. Jego partnerem merytorycznym jest Asseco Poland.
27.10.21, 20:30
| internet » informacje
O raku bez strachu. Grupa Interia uruchamia interaktywny projekt
Ruszył interaktywny projekt „O raku bez strachu” serwisu Kobieta Interia. Będzie on współtworzony przez użytkowniczki portalu, które wpłyną m.in. na dobór tematów poruszanych przez redakcję. W ramach akcji otrzymają one także możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami dotyczącymi choroby nowotworowej.
22.10.21, 08:00
| internet » informacje
Interia z nową stroną główną
Interia uruchomiła nową stronę główną, która ma być wygodna, szybka i intuicyjna w obsłudze. Portal postawił na nowoczesne prezentowanie newsów i bogactwo multimedialnych treści z Polski i ze świata.
20.10.21, 09:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dogrywka Śniadania Rymanowskiego wyłącznie w Interii
Od 17 października br. w Interii pojawi się ciąg dalszy „Śniadania Rymanowskiego”, programu Polsatu News.
05.10.21, 08:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Gość Wydarzeń z dodatkową kontynuacją tylko w portalu Interia
Od 4 października br., „Gość Wydarzeń” będzie emitowany dłużej na stronie głównej Interii. Dodatkowe pytania i odpowiedzi w rozmowie będą dostępne tylko dla użytkowników portalu.
17.09.21, 12:19
| internet » informacje
Na Miejscu Zbrodni. Cykl wideo Rafała Zalewskiego w Tygodniku Interii
W Tygodniku Interii wystartował wideopodcast „Na Miejscu Zbrodni”. Prowadzi go Rafał Zalewski, dziennikarz i autor reportaży kryminalnych emitowanych w programach „Interwencja” i „Państwo w Państwie” stacji Polsat.
09.09.21, 11:13
| internet » ludzie
Przemysław Białkowski przeszedł z Polsatu do Grupy Interia
Przemysław Białkowski przechodzi z Polsat News do Grupy Interia. Dziennikarz obejmie stanowisko Dyrektora Działu Innowacje. Pokieruje tym samym pracą redakcji – Zielona Interia i Geekweek.
09.08.21, 20:00
| internet » informacje
Asystent głosowy pojawił się w aplikacji Poczta Interia
Grupa Interia rozwija swoją aplikację pocztową. Nowa aktualizacja wprowadziła możliwość korzystania z asystenta głosowego. Umożliwia on wykonywanie najważniejszych operacji na skrzynce, m.in. sprawdzanie, czytanie i pisanie wiadomości za pomocą komunikatów głosowych. 
08.07.21, 15:00
| internet » informacje
Korba na rower. Interia będzie popularyzowała rower
5 lipca br., Interia rozpocznie ogólnoportalowy projekt, którego celem jest popularyzacja roweru oraz promowanie go jako ekologicznego środka transportu.
01.07.21, 11:38
| internet » informacje
Historia Interia. Sławomir Zagórski pokieruje nowym serwisem historycznym portalu Interia
Grupa Interia 1 lipca br. uruchomiła nowy serwis – Historia Interia w którym znalazły się . materiały o przełomowych wydarzeniach w skali świata i Polski, znanych władcach i politykach oraz zwykłych ludziach, którzy swoimi działaniami zapisali się na kartach historii.
30.06.21, 19:09
| prasa » informacje | internet » informacje
Janusz Schwertner i Karolina Gawlik laureatami konkursu Człowiek z pasją – Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza
Ogłoszono laureatów IV edycji konkursu „Człowiek z pasją – Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza” organizowanego przez Interię. Jury po raz pierwszy przyznało dwie nagrody główne. 
09.06.21, 07:00
| internet » informacje
Specjalny serwis, kampania i program wideo na Euro 2020 w portalu Interia
Grupa Interia szykuje ofertę na Euro 2020. 11 czerwca br. ruszy "Strefa Euro" 12:00, codzienny program na żywo. Dopełnieniem działań Interii będzie emisja nowej odsłony kampanii, w której Wilfredo Leon zachęca do śledzenia Euro 2020 w Sport Interia.
01.06.21, 09:00
| internet » informacje
Smaker.pl ma już 100 tys. przepisów
Smaker.pl, kulinarny serwis społecznościowy, sukcesywnie się rozwija. Jego użytkownicy opublikowali już ponad 100 tys. unikalnych przepisów na każdą okazję.
11.05.21, 12:14
| internet » ludzie | reklama & PR » ludzie
Paweł Baryś zastąpił Katarzynę Łuczak w portalu Interia
Grupa Interia od maja br. ma nowego Specjalistę ds. PR-u. Paweł Baryś będzie odpowiedzialny za kompleksową komunikację firmy. Zastąpił na tym stanowisku Katarzynę Łuczak.
07.04.21, 08:00
| internet » ludzie
Zmiany w Interii: Agnieszka Maciaszek Dyrektorem Zarządzającym Sektora Lifestyle, Agnieszka Łopatowska korespondentką z Francji
Z początkiem kwietnia br. Agnieszka Maciaszek objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego Sektora Lifestyle portalu Interia. Do tej pory tę funkcję pełniła Agnieszka Łopatowska, która po przeprowadzce do Francji nadal będzie pisać dla Interii.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.