12.02.24, 19:21

Bestsellery Empiku 2023 w TVN i sieci

Zapowiedź wydarzenia, fot.: materiały prasowe

25. edycja Gali Bestsellerów Empiku odbędzie się 13 lutego br. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie TVN oraz na YouTube i Facebooku Empiku wraz z relacją zza kulis. Producentem wykonawczym gali po raz drugi jest Agencja Marketingowa Dentsu Polska.

To jubileuszowa edycja Bestsellerów – Empik nagradza najpopularniejszych twórców w Polsce już od ćwierć wieku, a sama gala będzie zwieńczeniem obchodów 75-lecia Empiku. Koncepcję Inspiruje nas przyszłość, która wygrała w przetargu, przygotowała jednostka branded contentowa Dentsu Creative. Jak co roku gala ma zaprezentować nowoczesne rozwiązania telewizyjne i digitalowe a elementem dystynktywnym wydarzenia będzie włączenie autentycznych historii klientów Empiku w dramaturgię gali. Producentem wykonawczym jest agencja Marketingowa Dentsu Polska.

Komunikacja dot. zarówno nagród, jak i samego wydarzenia oraz specjalnych aktywacji dla klientów, jest w całości zaplanowana i prowadzona in-house przez zespół Empiku. 1,5-miesięczna kampania obejmuje kanały własne: social media, działania content i direct marketingowe, portal, aplikację oraz salony Empik a także zewnętrzne: influencer marketing, TVN, a także YouTube oraz Radio Zet i Onet.pl jako patronów medialnych wydarzenia.

Za kulisami i na czerwonym dywanie

Finałowa gala Bestsellerów Empiku 2023 odbędzie się we wtorek, 13 lutego br. Wydarzenie będzie transmitowane jednocześnie w telewizji (TVN, godz. 20.15) oraz w internecie (YouTube oraz Facebook Empiku, godz. 19.15). Widzowie online będą mogli zajrzeć również za jej kulisy i na czerwony dywan. Przewidziano wywiady z twórcami, komentarze ekspertów oraz konkursy. Ponadto czas przeznaczony na telewizyjne breaki reklamowe wypełnią w streamingu dodatkowe występy muzyczne gwiazd.

Gospodarzem części telewizyjnej będzie Marcin Prokop. Transmisję online poprowadzą Julia Wieniawa, Aleksandra Domańska i Damian Tkaczuk. Podobnie jak w poprzednich latach, cała transmisja online, wraz z występami muzycznymi, będzie tłumaczona symultanicznie na język migowy.

Nie tylko muzyka

Statuetki zostaną przyznane w kilkunastu kategoriach. Podczas gali odbiorcy poznają również Pisarza i Artystę Muzycznego Roku, a w części streamingu także Twórcę Internetowego Roku. Zwycięzców wskażą fani w specjalnym głosowaniu w aplikacji Empik. Rywalizacja zakończy się 13 lutego - na kilka godzin przed galą. W trakcie wydarzenia ogłoszone zostaną także literackie, filmowe i muzyczne Odkrycia Empiku 2023. To twórcy wskazani przez eksperckie jury, którzy w ubiegłym roku wnieśli do kultury powiew świeżości.

W tym roku za oprawę muzyczną gali odpowiada Michał FOX Król, a 13 lutego na scenie wystąpią artyści, którzy mają również szansę zakończyć wieczór ze statuetką Bestsellera Empiku 2023: Daria Zawiałow, Kortez, Kwiat Jabłoni (nominowani w kategorii Pop), Nosowska (nominowana w kategorii Literatura piękna), i AVI (nominowany w kategorii Rap i hip-hop). Podczas gali wystąpią także: Kacperczyk, Kaśka Sochacka, Brodka, Julia Wieniawa, Dawid Tyszkowski oraz Daria ze Śląska.

Komentarze

Powiązane

17.04.24, 09:36
| telewizja / VOD » informacje
10 nowych kanałów. Vectra wprowadza pakiet Ukraina
Vectra wprowadziła specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej.
16.04.24, 18:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Agnieszka Woźniak-Starak wśród gospodarzy programu Onet Rano
Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących format „Onet Rano”. Prezenterka w roli gospodyni flagowego programu Onetu zadebiutowała 15 kwietnia br. 
16.04.24, 12:59
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Play kupiła śląską spółkę Miconet
Grupa Play nabyła 100 proc. udziałów spółki Miconet z Mikołowa .w której zasięgu jest 42 tys. gospodarstw domowych.
16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
12.04.24, 10:00
| telewizja / VOD » seriale
Minuta ciszy 2. Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu CANAL+
Rozpoczęły się zdjęcia do dalszej historii Mietka Zasady, emerytowanego listonosza, który zakłada dom pogrzebowy. Za reżyserię ponownie odpowiada Jacek Lusiński, który wraz z Szymonem Augustyniakiem jest również autorem scenariusza.
12.04.24, 07:40
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w 2023 r.: zysk netto powyżej 50 mln zł
Na koniec 2023 r. Grupa Kino Polska odnotowała przychody na poziomie 294,2 mln zł (+3,3 proc. r/r), głównie za sprawą wzrostu przychodów z nadawania kanałów płatnych i sprzedaży praw licencyjnych. Zysk netto Grupy wyniósł 51,9 mln zł (+8,8 proc. r/r).
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy