06.02.12, 18:26

Multikino Media i i3D Network stworzą sieć reklamowych podłóg interaktywnych

i3D Network i Multikino Media podjęły współpracę w zakresie sprzedaży czasu reklamowego na nośnikach nowej generacji.

i3D Network i Multikino Media podjęły współpracę w zakresie sprzedaży czasu reklamowego na nośnikach nowej generacji. W ramach umowy i3D Network uruchomi w multipleksach obsługiwanych przez Multikino Media na terenie całej Polski, zarządzaną w systemie Digital Signage, sieć interaktywnych nośników reklamowych Flooid. Autorskie rozwiązania sprzętowo-technologiczne oraz softwarowe mają pomóc realizować skuteczniejsze kampanie kinowe.
 
"Sieć wdrażana przez i3D Network może stanowić nowy, sposób reklamy. Za pomocą nośników proponujemy bowiem swego rodzaju zabawę przekazem reklamowym. Reklama jest interaktywna, reklamobiorca ma więc na nią wpływ. Poruszając się, porusza obrazem, zmienia kolory, przesuwa przedmioty itd. Dzięki temu angażuje się, skupia uwagę, wyraża emocje, zapamiętuje. Nawet jeśli sam nie uczestniczy w „zabawie” to zwraca uwagę na to, że ktoś inny robi coś niestandardowego" – tłumaczy Arkadiusz Patryas z i3D.

Proponowane przez i3D Network rozwiązanie jest pierwszym tego typu w Polsce – pozwala na dynamiczne zarządzanie treścią, jak najbardziej efektywne planowanie i pomiar kampanii. Interaktywny Nośnik Reklamowy Flooid to urządzenie pozwalające na wyświetlanie obrazu na dowolnej powierzchni - podłodze, ścianie, czy chociażby interaktywnym stole - które będą reagowały na ruch przechodzących ludzi. Na urządzenie składa się projektor lub ekran wyświetlający obraz, czujnik wykrywający ruch oraz komputerowy program do interaktywnej projekcji. Ponadto dzięki zastosowanemu systemowi Digital Signage możliwe jest prowadzenie kampanii reklamowych w wielu miejscach jednocześnie i to w sposób interaktywny tzn. na bieżąco monitorując jej efekty. Systemy Digital Signage pozwalają bowiem z poziomu np. strony internetowej zmieniać treści reklamowe, czy sprawdzać reakcje odbiorców przekazów reklamowych.

"Naszą przewagą konkurencyjną jest autorskie oprogramowanie i nowe rozwiązania sprzętowo technologiczne. Zastosowanie czujników laserowych w tego typu nośnikach to pomysł opracowany i wdrożony przez i3D. Dzięki własnym rozwiązaniom softwareowym oraz technologicznym możemy zaoferować Klientom lepszą jakość produktu. Udostępniamy również prosty w obsłudze i intuicyjny moduł do samodzielnego tworzenia aplikacji, dzięki czemu użytkownik w kilka minut może opracować podstawową reklamę korzystając z biblioteki efektów lub zlecić wykonanie bardziej skomplikowanych aplikacji dowolnej agencji medialnej w technologii flash lub Unity3D" – wyjaśnia dr Marek Koźlak z i3D.

Za współpracą Multikino Media z i3D Network, poza przewagą technologiczną, przemawia także to iż w krótkim czasie interaktywne podłogi reklamowe pojawią się we wszystkich kinach sieci Multikino, tym samym reklamodawcy otrzymają niestandardowy nośnik reklamowy o dużym zasięgu.

Za sprzedaż czasu reklamowego odpowiadać będą Biuro Reklamy i3D Network oraz Multikino Media.

Komentarze

Powiązane

17.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Czytajcie! Czytanie daje wolność! Wystartowała kampania #TataTeżCzyta2024
Kampania #TataTeżCzyta2024, organizowana przez Fundację Powszechnego Czytania i wydawnictwo Tatarak, ma na celu zachęcenie mężczyzn, zwłaszcza ojców, do regularnego czytania dzieciom. Akcja podkreśla, jak ważne jest wspólne czytanie dla rozwoju dziecka. 
17.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Magdalena Boczarska ponownie ambasadorką farb Dulux Ambiance Ceramic
Ruszyła nowa kampania reklamowa farb Dulux Ambiance Ceramic. Ambasadorką marki Dulux, podobnie jak w ubiegłym roku, jest znana i ceniona polska aktorka, Magdalena Boczarska. Kampania będzie prowadzona w różnych kanałach, w tym m.in. w social mediach i TV.
17.05.24, 11:59
| reklama & PR » informacje
Coca-Cola odkrywa najlepsze lato. Twa kampania Endless Summer
Fani Coca-Cola mają możliwość zdobycia biletów na najciekawsze wydarzenia tego lata. Do wygrania są wejściówki na największe festiwale muzyczne oraz mecze UEFA EURO 2024. Marka zaprezentowała również limitowaną serię butelek i puszek. 
17.05.24, 10:15
| reklama & PR » informacje
Pożyczka na „mi się”. Alior Bank startuje z kampanią marketingową
Alior Bank rozpoczął wielokanałową kampanię marketingową promującą nowy produkt kredytowy – Pożyczkę na „mi się”. W ramach oferty można uzyskać środki na dowolne cele, bez dodatkowych kosztów prowizji. W działaniach reklamowych zostaną wykorzystane różne kanały komunikacji, m.in. telewizja, punkty obsługi klienta (POS), a także digital.
17.05.24, 09:00
| reklama & PR » informacje
Podaruj chwilę przyjemności. 30 tys. zł do wygrania w loterii marki LINDOR
Lindt & Sprüngli powierzył agencji UNIQUE ONE organizację loterii pro-mocyjnej dla marki LINDOR „Podaruj chwilę przyjemności”.
17.05.24, 07:45
| reklama & PR » informacje
Przepis na Swojaka. Dan Cake podaje obiad na nowo
Ruszyła kampania produktów grillowych Dan Cake. W tegorocznej odsłonie marka przekonuje odbiorców, że dania grillowe doskonale sprawdzają się jako pomysł na obiad przygotowywany dla rodziny i przyjaciół - nie tylko w plenerze, ale także w domowym zaciszu.
17.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Wills Integrated obsługuje markę Stargres
Agencja Wills Integrated rozpoczęła obsługę marki Stargres z Grupy Końskie. Wrocławska agencja strategiczno-komunikacyjna odpowiada za realizację wielokanałowej kampanii, której celem jest promocja gresowych płyt zewnętrznych z linii STAR 2.0 i STAR 3.0.
16.05.24, 20:45
| reklama & PR » informacje
Agencja KERRIS przygotowała koncepcję kreatywną dla marki Jan Niezbędny
Agencja KERRIS odpowiada za adaptację nowej kreatywnej koncepcji komunikacji Jana Niezbędnego w kanałach social media lidera branży artykułów gospodarstwa domowego.
16.05.24, 19:30
| reklama & PR » ludzie
Ania Kwiatkowska w Grupie Przestrzeń
Ania Kwiatkowska dołączyła do Grupy Przestrzeń (Przestrzeń – agencja strategiczno-kreatywna, Polot – agencja digitalowa, Wyraz – studio projektowe, Rozgłos – agencja mediowa) i objęła stanowisko Business Development Director.
16.05.24, 18:00
| reklama & PR » informacje
Nowe opakowanie, to samo chrupanie!” Kampania marki Familijne
Ruszyła kampania wafli Familijne (Colian) w nowych opakowaniach. Spoty reklamowe będa emitowane w najpopularniejszych kanałach TV, na YouTubie oraz na platformach VOD do końca czerwca br.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy