12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
04.10.22, 07:00
| internet » informacje
Business Insider uruchamia sekcję tematyczną Prawo
Serwis Business Insider Polska uruchomił nową kategorię o tematyce prawnej. Do redakcji Business Insider Polska dołączyli kolejni dziennikarze, eksperci z dziedziny prawa: Jolanta Ojczyk i Łukasz Guza oraz – od listopada br. – Łukasz Zalewski, specjalizujący się w tematyce podatkowej.
05.09.22, 15:45
| internet » informacje
Business Insider w ofercie Onet Premium
Od 5 września br. usługa Onet Premium daje swoim użytkownikom nielimitowany dostęp do wszystkich artykułów w serwisie businessinsider.com.pl.
09.01.22, 13:00
| internet » informacje
BIndicators. Nowy cykl Business Insider Polska
3 stycznia 2022 r. miał premierę BIndicators – nowy cykl raportów i analiz przygotowany dla Business Insider Polska. 
30.11.21, 08:00
| internet » informacje
Be IN. Nowa odsłona serwisu Business Insider Polska
Nowy Business Insider Polska obok przejrzystej oprawy graficznej, zyskał pięć sekcji tematycznych, a ich stałym uzupełnieniem jest autorski wybór najważniejszych informacji codziennie przygotowywany przez dziennikarzy serwisu.
10.11.21, 12:02
| internet » ludzie
Bartek Godusławski powraca do Business Insider Polska
Z początkiem grudnia br. do redakcji Business Insider Polska dołączy Bartek Godusławski, który po krótkiej przerwie wraca na stanowisko zastępcy redaktora naczelnego serwisu.
18.10.21, 09:00
| internet » ludzie
Mateusz Madejski w Business Insider Polska od listopada
Z początkiem listopada br., Mateusz Madejski dołączy do redakcji Business Insider Polska i będzie się zajmował tematyką ekonomiczną, społeczną i konsumencką.
24.03.21, 07:00
| internet » informacje
In Business. Nowy program Business Insider Polska
24 marca br. o godz. 17:00 w serwisie Businessinsider.pl oraz na Onet.pl pojawi się program „In Business”. Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska, porozmawia w nim z prezesami i właścicielami największych firm o trednach w biznesie i kierunkach zmian w gospodarce.
13.07.20, 07:00
| prasa » ludzie
Bartek Godusławski przechodzi do Business Insider Polska
Bartek Godusławski zostanie nowym zastępcą redaktora naczelnego Business Insider Polska. Pracę w redakcji rozpocznie najpóźniej 1 października br. Piotr Pilewski, który do tej pory pełnił tę funkcję, z początkiem lipca objął stanowisko zastępcy redaktora naczelnego ds. online Forbes Polska.
15.04.20, 13:09
| internet » informacje
#RazemZBiznesem. Nowy serwis redakcji Business Insider Polska, Faktu oraz Forbesa
Rusza wspólny serwis trzech redakcji: Business Insider Polska, dziennika „Fakt” oraz magazynu „Forbes Polska”. W serwisie razemzbiznesem.pl mają znaleźć się informacje i praktyczne porady dla przedsiębiorców i pracowników o tym, jak sobie radzić w kryzysie i jak szybko z niego wyjść.
04.02.20, 17:00
| internet » ludzie
Rafał Hirsch dołączył do zespołu Business Insider Polska
Do redakcji Business Insider Polska dołączył Rafał Hirsch, dziennikarz specjalizujący się m.in. w tematyce gospodarczej, polityce fiskalnej oraz trendach i zjawiskach na rynkach finansowych i GPW.
23.12.19, 11:00
| internet » informacje
Business Insider Polska wprowadza cyfrowy Business Insider Magazine
Business Insider Polska wprowadza nowy projekt redakcyjny – Business Insider Magazine, wydawany w formie cyfrowego magazynu o charakterze premium, w którym mają znaleźć się unikalne i inspirujące treści z różnych obszarów dotyczących biznesu. Magazyn będzie się ukazywać w ostatni weekend każdego miesiąca.
08.08.19, 08:00
| internet » ludzie
Mikołaj Kunica od 2020 r. redaktorem naczelnym Business Insider Polska
Mikołaj Kunica 1 lutego 2020 r. obejmie stanowisko redaktora naczelnego Business Insider Polska i będzie odpowiedzialny za pracę redakcji oraz politykę wydawniczą serwisu. 
18.04.18, 14:00
| internet » informacje
Business Insider Polska uruchamia aplikację mobilną
Aplikacja Business Insider Polska ma umożliwiać dostęp do artykułów, analiz, komentarzy oraz materiałów wideo z całego świata. Aplikacja jest podzielona na 10 kategorii tematycznych. 
16.10.17, 13:00
| internet » informacje
Business Insider Polska głównym dostawcą treści dla Onetu
Business Insider Polska staje się głównym dostawcą treści dla Onetu. W serwisie dostępne są już poszerzone informacje i nowe kategorie tematyczne. 
04.03.17, 09:00
| radio » informacje
Manager Inspiracji. Program Business Insider Polska pojawi się w Radiu Kolor
„Manager inspiracji” to nowy program Business Insider Polska, który 4 marca br. o godz. 14.00 zadebiutuje na antenie Radia Kolor (103 FM). Gospodarzem programu będzie Łukasz Grass, redaktor naczelny Business Insider Polska.
25.05.16, 13:00
| reklama & PR » informacje
Premiera Business Insider Polska z WALK
12 maja br. wystartowała polska wersja serwisu Business Insider. WALK Events było odpowiedzialne za organizację oficjalnej premiery portalu, która odbyła się w Domu Braci Jabłkowskich. Agencja pozyskała projekt w wyniku wygranego przetargu.
11.05.16, 17:00
| internet » informacje
Business Insider od 12 maja w Polsce
Business Insider zadebiutuje w Polsce z kolejną, trzecią (po Wielkiej Brytanii i Niemczech) europejską wersją serwisu 12 maja br. o godzinie 9:30. Grupa Onet.pl, część grupy Ringier Axel Spriner Media AG, przejęła licencję na Business Insidera w Polsce pod koniec 2015 r., zaraz po finalizacji przejęcia Business Insider Inc. przez Axel Springer.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.