| radio » informacje | internet » informacje
Podcasty Radia Nowy Świat w ofercie Onet Audio
Aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowywane przez zespół Radia Nowy Świat. Wśród najpopularniejszych podcastów w Polsce w ofercie Onet Audio znalazły się odcinki podcastów, m.in.: „Poszukiwacze politycznego złota” Katarzyny Kasi i Klaudiusza Slezaka, „Z archiwum Pani M.’’ autorstwa Magdy Jethon, „Punkt Widzenia” Beaty Grabarczyk.
| internet » informacje
Wybory kobiet. Podcast Aleksandry Pawlickiej i Arlety Zalewskiej w Onecie
„Wybory kobiet” to nowy podcast, który poprowadzą Aleksandra Pawlicka z „Newsweeka” oraz Arleta Zalewska z „Faktów TVN”. Od lat dziennikarki śledzą polską scenę polityczną, a teraz wezmą na warsztat kampanię wyborczą i jej wynik oceniany z perspektywy kobiet.
| radio » informacje
Pod dyktando. TOK FM rusza z nowy serialem radiowym
„Pod dyktando” to tytuł nowego serialu radiowego TOK FM autorstwa Anny Gmiterek-Zabłockiej, który opowiada o polskiej nauce, która coraz bardziej staje się nauką w służbie władzy.
27.09.23, 07:30
| radio » informacje
Świat wyborów. Rusza podcast TOK FM i kolektywu Outriders
TOK FM i kolektyw Outriders przygotowują wspólny podcast „Świat wyborów”. Prowadzący - Anna i Jakub Górniccy - w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie.
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
08.08.23, 06:30
| radio » informacje
Radio Nowy Świat udostępnia pasma w podcastach. Stacja osiągnęła kolejny cel na Patronite
Od 4 sierpnia br., Radio Nowy Świat udostępniło patronom możliwość odsłuchiwania czterech pasm w podcastach: „Nowy Świt”, „W środku dnia”, „Nowy Świat po południu” oraz weekendowej porannej audycji „Sobotni brzask”. Wszystko to za sprawą osiągniętego kolejnego celu na Patronite – kwoty 725 tys. zł.
06.07.23, 09:21
| telewizja / VOD » informacje
Rekonstrukcja Cyfrowa TVP. Łukasz Jasina i Łukasz Adamski gospodarzami formatu
11 lipca br. o godz. 12:12 Telewizja Polska udostępniła premierowy odcinek podcastu „Rekonstrukcja Cyfrowa TVP”. W nowym formacie udział wezmą twórcy oraz aktorzy, filmowi i telewizyjni. Podcast poprowadzą Łukasz Adamski i Łukasz Jasina.
26.06.23, 12:34
| radio » informacje
Korepetycje z życia. Nowy podcast Pauliny Sawickiej w RMF FM
W ofercie podcastów RMF FM pojawił się nowy cykl „Korepetycje z życia” prowadzony przez dziennikarkę rozgłośni Paulinę Sawicką.
21.06.23, 18:18
| radio » informacje
Lepsze Miasta. Paulina Górska rusza z podcastem na lato
Paulina Górska, ekoedukatorka. w swoim podcaście „Lepszy Klimat” rozpoczęła nową serię na temat miast, w których mieszkamy. Cykl powstaje we współpracy z agencją Profeina i Clean Air Fund i jest elementem szerszej kampanii informacyjnej na rzecz czystego powietrza.
20.06.23, 08:30
| internet » informacje
100 tys. subskrybentów podcastu Didaskalia Patrycjusza Wyżgi
Jeden z najnowszych podcastów Wirtualnej Polski, „Didaskalia” autorstwa Patrycjusza Wyżgi, przekroczyły pułap 100 tysięcy subskrybentów.
02.06.23, 20:02
| radio » informacje
Mała władza. Andrzej Andrysiak gospodarzem nowego podcastu TOK FM
W poniedziałek, 5 czerwca br. swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek nowego podcastu TOK FM - "Mała władza", autorstwa Andrzeja Andrysiaka.
31.05.23, 07:30
| radio » informacje
Rozumieć Ukrainę. Wspólny podcast Fundacji TOK FM i Fundacji im. Stefana Batorego
31 maja br. swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek nowego podcastu - wspólnej produkcji Fundacji TOK FM oraz Fundacji im. Stefana Batorego - "Rozumieć Ukrainę".
30.05.23, 06:30
| radio » informacje
Radio 357 rozwija ofertę podcastową
Radio 357 rozwija ofertę podcastową. Wśród sześciu nowości znajduje się m.in. podcast o grupie The Beatles, a także “Stacja Arsenalna” - pierwszy podcast w języku ukraińskim.
22.05.23, 07:30
| radio » informacje
Dogrywka w Radiu ZET. Nowy podcast Mateusza Ligęzy
Radio ZET udostępniło kolejny podcast. "Dogrywka w Radiu ZET" przygotowywana jest przez dziennikarza sportowego stacji - Mateusza Ligęzę.
20.05.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 maja (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 maja? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
19.05.23, 06:30
| radio » informacje
ZET jak zdrowie Agnieszki Kołodziejskiej. Nowy podcast Radia Zet
"ZET jak zdrowie" to kolejna nowość w ofercie podcastów Radia ZET. Agnieszka Kołodziejska będzie rozmawiać w nim z różnymi specjalistami o kwestiach zdrowotnych, które interesują Polaków. Pierwszy odcinek został udostępniony 17 maja br.
16.05.23, 10:48
| radio » informacje
Lub czasopisma. Rusza nowy podcast TOK FM i autorów Podcasteksu o skandalach i aferach
TOK FM i autorzy "Podcasteksu" przygotowali nowy ośmioodcinkowy podcast „Lub czasopisma”, w którym zostaną przypomniane skandale, afery i ważne wydarzenia lat 90. XX wieku i początku lat dwutysięcznych widziane przez pryzmat prasy tamtego okresu. Premiera formatu odbędzie się 16 maja br.
15.05.23, 09:27
| radio » informacje
Źródełko również w postaci podcastu
Radiowe Centrum Kultury Ludowej i Polskie Radio Dzieciom przygotowały nową odsłonę niedzielnej audycji „Źródełko”. W ramach współpracy z Narodowym Instytutem Kultury i Dziedzictwa Wsi audycja dostępna jest teraz również w formie podcastów. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.