| reklama & PR » informacje
Kampania nowych lodów Slick firmy Koral
Kampania nowej serii lodów Slick marki Koral, skierowana jest głównie do dzieci i młodzieży. Obejmuje emisję spotu wideo w stylu retrowave w digitalu, reklamy display na TikToku, Facebooku, IG oraz w Google oraz ogólnopolską kampanię DOOH. Kolejnym etapem będzie współpraca z influencerami i konkurs. 
05.08.22, 18:40
| reklama & PR » informacje
Akcja marki Kora. Młodzi konsumenci lodów Slick na ekranach reklamowych
Marka Koral reklamując tegoroczną nowość – lody Slick – organizuje konkurs dla młodych konsumentów. Nagrodą jest pojawianie się na ekranach LED w całej Polsce. Pierwsi zwycięscy już trafili na telebimy w największych miastach, m.in.: w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu.
20.07.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
QuickSlick i fejm masz w mig. Multimedialna kampania marki Lody Koral i Bracia Koral
Ruszyła kampania reklamowa marki Lody Koral i Bracia Koral. Na ekranach LED w ponad 20 miastach w całej Polsce, pojawią się reklamy lodów Grand, Bracia Koral oraz Slick. Obok lodów na ekrany trafić mogą również młodzi konsumenci marki.
02.05.22, 11:00
| reklama & PR » informacje
Lody Slick. Wystartowała kampania marki Koral
Ruszyła kampania nowej serii lodów Slick firmy Koral, która jest skierowana głównie do dzieci i młodzieży. Przewidziany jest także konkurs z nagrodami oraz współpraca z influencerami.
21.04.22, 12:58
| reklama & PR » informacje
Jan Frycz ambasadorem marki Bracia Koral
Bracia Koral - jedna z głównych marek high premium w segmencie lodów w Polsce, rozpoczęła emisję spotu reklamowego z udziałem nowego ambasadora marki – Jana Frycza.
07.09.21, 16:45
| reklama & PR » informacje
Nie tylko lody. Będą napoje Ekipa od marki Koral
Na rynku na fali inspiracji lodami Koral-Ekipa pojawią się napoje „EKIPA” w puszkach z grafiką nawiązującą do opakowań lodów EKIPA. Napoje wyprodukuje Krynica Vitamin, dystrybucją oraz reklamą B2B zajmie się firma Koral, a promocją konsumencką nowego produktu Ekipa.
26.04.21, 15:00
| reklama & PR » informacje
Kolejny etap współpracy Ekipy z firmą Koral
Wprowadzenie lodów w rozmiarze XL, uruchomienie dodatkowej linii produkcyjnej, poszerzenie dystrybucji i przygotowanie obrandowanych ciężarówek, które ruszyły w Polskę - to działania towarzyszące drugiemu etapowi projektu tworzonego wspólnie przez Ekipę oraz firmę Koral. 
09.04.21, 16:45
| reklama & PR » informacje
Mikołaj Rey gospodarzem Pyszne Studio marki Bracia Koral
Marka Bracia Koral rozpoczyna kolejną odsłoną internetowego projektu "Pyszne studio" na kanale YouTube. Gospodarzem tegorocznej edycji kulinarnego show będzie Mikołaj Rey.
03.04.21, 17:00
| reklama & PR » informacje
Koral inauguruje sezon premierowym spotem
Koral, polski producent lodów, tradycyjnie w Wielką Sobotę emituje nowe spoty na sezon wiosenno-letni promujące portfolio lodów marki Koral. Najnowsze nagrania mają, na przekór szarej rzeczywistości, dawać radość i nadzieję na lepsze jutro.
29.03.21, 11:51
| reklama & PR » informacje
Koral wprowadza lody stworzone z twórcami kanału Ekipa
Koral, polski producent lodów, wspólnie z youtuber’ami, prowadzącymi kanał „Ekipa”, stworzył sorbetową linię lodów pod tą samą nazwą, która właśnie miała swoją premierę na kanale lidera Ekipy - Friza.
08.08.20, 09:00
| reklama & PR » informacje
Koral Dance Show rusza z tanecznym konkursem
Po tanecznym spocie lodów Koral „Anytime Anyplace keep summer in you heart!”, ruszył taneczny konkurs, który poprowadzą gwiazdy tańca i choreografowie, m.in. Agnieszka Kaczorowska-Pela czy Majkel Kalcowski.
02.04.19, 23:00
| reklama & PR » informacje
Bracia Koral, lody dla wszystkich, których kochamy. Sentymentalny spot marki Bracia Koral z Arturem Żmijewskim
Bracia Koral (marka high premium w segmencie lodów w Polsce) z okazji pięciu urodzin rozpoczyna emisję spotu reklamowego z udziałem aktora filmowego i teatralnego - Artura Żmijewskiego, nowego ambasadora marki.
20.03.19, 23:00
| reklama & PR » informacje
Internetowa kapsuła czasu od PPL Koral
PPL Koral – producent lodów oraz marka Koral obchodzą w tym roku 40-lecie na polskim rynku. Firma przygotowała z tej okazji loterię urodzinową oraz akcję z internetową kapsułą czasu.
07.03.19, 13:04
| internet » informacje
Pyszne studio. Damian Kordas gospodarzem kulinarnego show marki Bracia Koral
Marka Bracia Koral startuje z projektem internetowym – kulinarnym show „Pyszne studio” na kanale YouTube. Gospodarzem cyklu będzie nowy ambasador marki Bracia Koral – Damian Kordas.
20.06.18, 10:09
| internet » informacje
Koral organizuje akcję mundialową z komentarzem
Producent lodów Koral organizuje akcję związaną z Mundialem. Na jej potrzeby zaaranżowania studio komentatorskie oraz przygotowano piłkarski konkurs.
04.04.18, 17:00
| reklama & PR » informacje
Grand Błogie chwile. Koral z kampanią lodów i konkursem
Rozpoczęła się kampania lodów Koral oraz marki premium największego polskiego producenta z Nowego Sącza, lodów Grand. Kampanię rozpoczynają spoty reklamowe oraz wielki konkurs przyjemności „Grand Błogie chwile
10.02.17, 19:00
| reklama & PR » informacje
Koral reklamuje lody przed Ciemniejszą stroną Greya
Wraz z premierą filmu „Ciemniejsza strona Greya”, startuje kampania spotu „Grand Gold – Władca zmysłów” PPL Koral.
01.08.16, 19:00
| reklama & PR » informacje
Rusza casting do reklamy lodów Koral
Marka Koral rusza z castingiem do kampanii reklamowej na sezon 2017 z udziałem znanego polskiego aktora młodego pokolenia. 
23.06.16, 14:00
| reklama & PR » informacje
Bracia Koral z 365 agencja
Zespół 365PR od maja br. odpowiada za działania public relations marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej. To kolejna, po obsłudze Social Mediów, usługa realizowana dla młodszej marki PPL Koral.
28.05.16, 20:00
| reklama & PR » informacje
Kampania marki Koral: Lody dla wszystkich, których kochamy
Od marca 2016 r. trwa kampania reklamowa marki PPL Koral. W ten sposób firma świętuje trzeci rok obecności Lodów Jak Dawniej na polskim rynku.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy