01.06.23, 12:50
| internet » informacje
Rodzice Mistrzów. Rodzice gwiazd sportu piszą dla WP SportoweFakty
Ruszyła druga odsłona cyklu WP SportoweFakty „Rodzice Mistrzów”, których autorami są rodzice najważniejszych postaci polskiego sportu. W każdym z artykułów mają znaleźć się odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, z którymi borykają się opiekunowie późniejszych gwiazd.
28.12.21, 15:15
| internet » informacje
WP SportoweFakty będą dalej współpracować z żużlową PGE Ekstraligą
Wirtualna Polska i Ekstraliga Żużlowa przedłużyły umowę o współpracy na kolejne cztery lata. Na jej mocy WP SportoweFakty pozostają oficjalnym partnerem medialnym rozgrywek PGE Ekstraligi. 
21.05.21, 14:00
| internet » informacje
WP SportoweFakty patronem Żużlowej Reprezentacji Polski
Serwis WP SportoweFakty podpisał umowę z Polskim Związkiem Motorowym i został oficjalnym patronem medialnym Żużlowej Reprezentacji Polski.
23.04.21, 18:13
| internet » informacje
Drużyna Mistrzów. Nowy cykl WP SportoweFakty
W serwisie WP SportoweFakty wystartował cykl „Drużyna Mistrzów”. To seria osobistych opowieści o drodze na szczyt i najtrudniejszych momentach w karierach wybitnych polskich sportowców. Pierwszy artykuł w ramach cyklu napisał Robert Lewandowski.
15.04.21, 10:57
| internet » informacje
Wirtualna Polska została partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego
Wirtualna Polska została partnerem medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Umowę o współpracy 14 kwietnia br. podpisali Joanna Pawlak, Prezes Wirtualna Polska Media oraz Andrzej Kraśnicki, Prezes PKOl.
25.11.19, 08:00
| internet » informacje
Michał Pol przechodzi do WP SportoweFakty
Od stycznia 2020 r., Michał Pol rozpocznie współpracę z serwisem WP SportoweFakty. Zostanie specjalnym korespondentem, co tydzień będzie przygotowywał dla użytkowników serwisu materiały wideo, pisał artykuły i komentarze.
08.08.19, 13:00
| internet » informacje
Żuzel w ofercie w WP SportoweFakty
Serwis WP SportoweFakty współpracuje z platformą nc+ przy transmisjach z PGE Ekstraligi. WP pozyskała także prawa do transmisji szwedzkiej ligi żużlowej od spółki Spring Media, będzie jedynym oficjalnym nadawcą w Polsce.
02.08.19, 15:00
| internet » informacje
WP SportoweFakty partnerem Śląska Wrocław
Serwis sportowy WP SportoweFakty został patronem medialnym klubu WKS Śląsk Wrocław. Współpraca zakłada pierwszeństwo w dostępie do materiałów dotyczących klubu, wzajemną promocję i wsparcie marek.
05.03.19, 08:00
| internet » informacje
Druga połowa Michała Kołodziejczyka w Wirtualnej Polsce
5 marca br. w serwisie WP SportoweFakty pojawi się nowy nowego programu piłkarskiego. „Druga połowa” to autorski cykl Michała Kołodziejczyka. Emisja w każdy wtorek o godz. 14:00 na Stronie Głównej WP i w WP SportoweFakty.
26.02.19, 23:00
| internet » informacje
Wideoblog Adama Kszczota w WP Sportowe Fakty
Adam Kszczot rozpoczął współpracę z serwisem WP SportoweFakty. Lekkoatleta, wielokrotny mistrz Europy i medalista mistrzostw świata, podzieli się swoim doświadczeniem w treningu. 27 lutego br. odbędzie się premiera nowego odcinka „Profesor radzi”. 
14.06.18, 10:00
| internet » informacje
WP Typer. Specjalny serwis do typowania wyników sportowych
Na okres mundialu Wirtualna Polska przygotowała sportową zabawę polegającą na wytypowaniu najdłuższej passy wygranych meczów i uzyskaniu miana najlepszego Typera. To pierwszy taki serwis w Polsce.
27.04.17, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
Kanały Sportklub i Fightklub rozpoczynają współpracę z Wirtualną Polską
Grupa Wirtualna Polska oraz kanały telewizyjne Sportklub i Fightklub zawarły umowę, dzięki której użytkownicy serwisów WP otrzymają dostęp do ekskluzywnych treści wideo emitowanych na wyłączność w Sportklubie i Fightklubie.
03.10.16, 09:00
| internet » ludzie
Dariusz Ostafiński w Wirtualnej Polsce
Dariusz Ostafiński dołączy do zespołu Grupy Wirtualna Polska. Od 1 listopada br. obejmie stanowisko Redaktora Prowadzącego w serwisie WP SportoweFakty. Będzie odpowiadać, m.in. za dalszy rozwój oferty żużlowej serwisu, podlegając bezpośrednio Michałowi Kołodziejczykowi, Redaktorowi Naczelnemu WP SportoweFakty.
09.09.15, 12:00
| internet » informacje
WP SportoweFakty. Startuje nowoczesny serwis sportowy Grupy WP
Grupa Wirtualna Polska połączyła potencjały swoich kluczowych serwisów sportowych. Ruszyły WP SportoweFakty – nowoczesny, kompleksowy serwis informacyjny, którego misją jest adresowanie wszystkich potrzeb użytkowników. 
28.07.15, 16:00
| internet » informacje
Super Mecz w serwisach sportowych WP
Grupa Wirtualna Polska, jako jedyne medium internetowe w Polsce, transmitować będzie mecz towarzyski Lechii Gdańsk z Juventusem Turyn.
14.07.15, 11:00
| internet » informacje
Grupa Wirtualna Polska współpracuje z tygodnikiem Piłka Nożna
Grupa Wirtualna Polska nawiązała współpracę redakcyjną z tygodnikiem „Piłka Nożna”.
04.07.15, 07:00
| internet » informacje
Transmisje sportowe na żywo w Wirtualnej Polsce
Grupa Wirtualna Polska, jako jedyne medium internetowe w kraju pokaże na żywo towarzyski turniej Lotto Lubelskie Cup. Dziennikarze serwisów sportowych Grupy WP, Mateusz Święcicki oraz Michał Kołodziejczyk, komentować będą na żywo mecze rozgrywane przez Szachtar Donieck, AS Monaco, Hannover 96 i Lechię Gdańsk.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.