17.01.23, 10:00
| prasa » informacje | kultura » książki
Wydawnictwo Ale! Agora z nową marką wydawniczą
Agora wyodrębniła z Wydawnictwa Agora nową markę wydawniczą skierowaną do miłośniczek i miłośników literatury obyczajowej. Wydawnictwo Ale! zadebiutuje 8 lutego br. książką Katarzyny N. Haner „Dyrektor generalny”.
16.07.22, 18:00
| kultura » książki
Kocia Szajka także w języku ukraińskim. Charytatywny projekt książkowy Wydawnictwa Agora
Wydawnictwo Agora po raz kolejny rozpoczyna literacki projekt charytatywny, tym razem wydając ukraińskojęzyczną wersję „Kociej Szajki i zagadki zniknięcia śledzi” Agaty Romaniuk. Od połowy lipca br. egzemplarze tłumaczenia będą bezpłatnie przekazywane instytucjom mającym pod swoją opieką dzieci z Ukrainy.
17.08.21, 07:00
| prasa » informacje
Agora rozpoczęła odrabianie covidowych strat
Ożywienie na rynku reklamy, rosnące zainteresowanie sprzedawanymi treściami i wydawnictwami oraz powrót do funkcjonowania kin sieci Helios zapewniły Grupie Agora wzrost przychodów w II kwartale 2021 r. 
30.03.21, 16:00
| kultura » książki
Wydawnictwo Agora z linią wydawniczą dla dzieci
Wydawnictwo Agora przygotowuje specjalną ofertę dla najmłodszych czytelników. Książki skierowane do najmłodszych odbiorców będą wydawane pod szyldem Wydawnictwo Agora dla dzieci – na 2021 rok zaplanowano ich aż 12, w tym dwie nowe serie detektywistyczne.
10.08.20, 20:39
| kultura » książki
Klątwa Lucyny, czyli Tarapaty 2. Powieść kryminalna dla całej rodziny
Trójka nastolatków, pies i skradziony, wart 7 mln dolarów obraz - czyli Julka i Olek - bohaterowie książki i filmu „Tarapaty” powracają z nową przygodą. Premiera powieści kryminalnej dla całej rodziny „Klątwa Lucyny, czyli Tarapaty 2” została zaplanowana na 12 sierpnia br. 
03.11.19, 13:00
| kultura » książki
Donald Tusk Szczerze. Premiera książki 12 grudnia br.
W połowie grudnia br. ukaże się książka Donalda Tuska zatytułowana „Szczerze”, która jest osobistym dziennikiem opowiadającym o kulisach europejskiej polityki i kluczowych momentach polskiej i europejskiej historii ostatnich lat. 
01.11.19, 16:26
| kultura » książki
Ukryta gra. Głuchowski, Kośmicki i Sawicki z thrillerem szpiegowskim
Nakładem Wydawnictwa Agora ukazał się thriller szpiegowski „Ukryta gra" autorstwa Piotra Głuchowskiego, Łukasza Kośmickiego i Marcela Sawickiego. Wydanie towarzyszy premierze filmu Łukasza Kośmickiego o tym samym tytule, którego dystrybutorem i współproducentem jest NEXT FILM z Grupy Agora. 
06.06.19, 22:00
| kultura » książki
Olga, córka Wilka. Ostatni wywiad z Olgą Krzyżanowską
 W 30. rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów 4 czerwca 1989 r., premierę miała książka „Olga, córka Wilka”. Z Olgą Krzyżanowską jej córka Magda Krzyżanowska-Mierzewska, która do współpracy zaprosiła dziennikarkę Aldonę Wiśniewską. 
24.05.19, 22:00
| kultura » muzyka
Philosophia. Premiera płyty Wojtka Mazolewskiego i Johna Portera
Nakładem Wydawnictwa Agora ukazała się płyta „Philosophia”, która jest wspólnym dziełem dwóch muzyków: Wojtka Mazolewskiego i Johna Portera. Ich najnowszy album jest połączeniem klasyki z nowoczesnością, rockowego pazura z jazzową wirtuozerią i bluesowym duchem, zamkniętym w formie świetnie skrojonych piosenek.
28.04.19, 20:00
| kultura » książki
P.I.I.G.S. Powieść dziennikarza ekonomicznego Tomasza Pruska o utalentowanej finansistce
Tomasz Prusek, dziennikarz ekonomiczny i komentator giełdowy, powraca z powieścią „P.I.I.G.S.”, w której przybliża czytelnikom ciemne strony świata finansów. Książka ukazała się 24 kwietnia br. nakładem Wydawnictwa Agora.
28.04.19, 17:00
| kultura » książki
Bohaterowie Zmorojewa Jakuba Żulczyka pakują się w nowe kłopoty
Fantastyczne wydarzenia, przedstawione w powieści Jakuba Żulczyka, osadzone w barwnych polskich realiach wciągają i trzymają w napięciu, jak najlepszy horror Stephena Kinga. 24 kwietnia br. książka „Świątynia” ponownie ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa Agora.
25.04.19, 22:05
| kultura » książki
Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki. Michał Rusinek bierze pod lupę język poradników
24 kwietnia br. swoją premierę miała najnowsza książka Michała Rusinka – „Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki”, w której autor przygląda się językowi poradników i radzi, jak się nie dać tym tytułom, które robią z czytelników niedorajdy. Pozycja ukazała się nakładem Wydawnictwa Agora.
12.03.19, 23:00
| kultura » książki
Jajko. Britty Teckentrup odsłania najmłodszym czytelnikom sekrety jaj
13 marca br., na rynku ukaże się książka „Jajko” autorstwa Britty Teckentrup w przekładzie Hanny Bartoszewicz.
12.03.19, 22:00
| kultura » książki
Czując. Rozmowy o emocjach. Rozmowy Agnieszki Jucewicz ze znawcami ludzkiej psychiki
Nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się „Czując. Rozmowy o emocjach" –k siążka Agnieszki Jucewicz z ilustracjami Bartłomieja „Arobala” Kociemby. 
09.03.19, 17:00
| kultura » muzyka
Radar. Nowa płyta zespołu Fisz Emade Tworzywo już w sprzedaży
Fisz Emade Tworzywo powraca z nowym albumem. Ich krążek „Radar”, zainspirowany muzyką disco, ale też rockiem – zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem, ukazał się na rynku 8 marca br. nakładem Wydawnictwa Agora.
16.02.19, 13:00
| kultura » książki
Podwórko bez trzepaka. Reportaże z dzieciństwa. Debiut książkowy Łukasza Pilipa
Nakładem Wydawnictwa Agora ukazała się pierwsza książka reportera „Dużego Formatu” Łukasza Pilipa „Podwórko bez trzepaka. Reportaże z dzieciństwa”, w której autor próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak wygląda dorastanie we współczesnej Polsce i czego chcą dzisiejsze dzieci.
21.01.19, 22:00
| kultura » muzyka
Randka w Ciemność. Nowa płyta zespołu Nocny Kochanek
Trzeci studyjny album heavymetalowego zespołu Nocny Kochanek ukazał się na rynku 11 stycznia br. W „Randce w Ciemność” grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Dystrybutorem krążka jest Wydawnictwo Agora.
15.01.19, 21:26
| kultura » książki
Zmorojewo Jakuba Żulczyka ponownie na księgarskim rynku
„Trochę straszna, trochę śmieszna, trochę romantyczna, pełna dziwnych pomysłów książka dla każdego” – tak książkę „Zmorojewo” przedstawia jej autor Jakub Żulczyk, twórca bestsellerowej powieści „Ślepnąc od świateł” i współscenarzysta serialu HBO o tym samym tytule. „Zmorojewo” ukaże się na rynku 16 stycznia br. 
11.12.18, 23:00
| kultura » książki
IRA. Bo jest paru ludzi. Waldemar Buczkowski o 30 latach zespołu rockowego
IRA – zespół legenda, który właśnie skończył 30 lat. Na czym polega jego fenomen? Książka „IRA. Bo jest paru ludzi” autorstwa Waldemara Buczkowskiego to historia młodzieńczego marzenia o zespole rockowym.
02.11.18, 09:00
| kultura » książki
Książki (nie tylko) na weekend. O Kieślowskim, Wodeckim i Kuroniu. Wydawnictwo Agora poleca
W ramach nowego cyklu "Książki (nie tylko) na weekend", najlepsi wydawcy w kraju będą proponować najciekawsze ich zdaniem książki z ich portfolio. Dzisiaj Joanna Batorska, kierownik marketingu i promocji Wydawnictwa Agora poleca książki m.in. poświęcone Krzysztofowi Kieślowskiemu, Jackowi Kuroniowi i Zbigniewowi Wodeckiemu.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.