17.11.23, 22:15
| kultura » książki
Kleks. Nowy początek. Nowa adaptacja bajki Jana Brzechwy
„Kleks. Nowy początek” - książka stworzona na podstawie filmu w reżyserii Macieja Kawulskiego „Akademia Pana Kleksa” – ukaże się nakładem wydawnictwa Agora dla Dzieci 6 grudnia br.
17.01.23, 10:00
| prasa » informacje | kultura » książki
Wydawnictwo Ale! Agora z nową marką wydawniczą
Agora wyodrębniła z Wydawnictwa Agora nową markę wydawniczą skierowaną do miłośniczek i miłośników literatury obyczajowej. Wydawnictwo Ale! zadebiutuje 8 lutego br. książką Katarzyny N. Haner „Dyrektor generalny”.
16.07.22, 18:00
| kultura » książki
Kocia Szajka także w języku ukraińskim. Charytatywny projekt książkowy Wydawnictwa Agora
Wydawnictwo Agora po raz kolejny rozpoczyna literacki projekt charytatywny, tym razem wydając ukraińskojęzyczną wersję „Kociej Szajki i zagadki zniknięcia śledzi” Agaty Romaniuk. Od połowy lipca br. egzemplarze tłumaczenia będą bezpłatnie przekazywane instytucjom mającym pod swoją opieką dzieci z Ukrainy.
17.08.21, 07:00
| prasa » informacje
Agora rozpoczęła odrabianie covidowych strat
Ożywienie na rynku reklamy, rosnące zainteresowanie sprzedawanymi treściami i wydawnictwami oraz powrót do funkcjonowania kin sieci Helios zapewniły Grupie Agora wzrost przychodów w II kwartale 2021 r. 
30.03.21, 16:00
| kultura » książki
Wydawnictwo Agora z linią wydawniczą dla dzieci
Wydawnictwo Agora przygotowuje specjalną ofertę dla najmłodszych czytelników. Książki skierowane do najmłodszych odbiorców będą wydawane pod szyldem Wydawnictwo Agora dla dzieci – na 2021 rok zaplanowano ich aż 12, w tym dwie nowe serie detektywistyczne.
10.08.20, 20:39
| kultura » książki
Klątwa Lucyny, czyli Tarapaty 2. Powieść kryminalna dla całej rodziny
Trójka nastolatków, pies i skradziony, wart 7 mln dolarów obraz - czyli Julka i Olek - bohaterowie książki i filmu „Tarapaty” powracają z nową przygodą. Premiera powieści kryminalnej dla całej rodziny „Klątwa Lucyny, czyli Tarapaty 2” została zaplanowana na 12 sierpnia br. 
03.11.19, 13:00
| kultura » książki
Donald Tusk Szczerze. Premiera książki 12 grudnia br.
W połowie grudnia br. ukaże się książka Donalda Tuska zatytułowana „Szczerze”, która jest osobistym dziennikiem opowiadającym o kulisach europejskiej polityki i kluczowych momentach polskiej i europejskiej historii ostatnich lat. 
01.11.19, 16:26
| kultura » książki
Ukryta gra. Głuchowski, Kośmicki i Sawicki z thrillerem szpiegowskim
Nakładem Wydawnictwa Agora ukazał się thriller szpiegowski „Ukryta gra" autorstwa Piotra Głuchowskiego, Łukasza Kośmickiego i Marcela Sawickiego. Wydanie towarzyszy premierze filmu Łukasza Kośmickiego o tym samym tytule, którego dystrybutorem i współproducentem jest NEXT FILM z Grupy Agora. 
06.06.19, 22:00
| kultura » książki
Olga, córka Wilka. Ostatni wywiad z Olgą Krzyżanowską
 W 30. rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów 4 czerwca 1989 r., premierę miała książka „Olga, córka Wilka”. Z Olgą Krzyżanowską jej córka Magda Krzyżanowska-Mierzewska, która do współpracy zaprosiła dziennikarkę Aldonę Wiśniewską. 
24.05.19, 22:00
| kultura » muzyka
Philosophia. Premiera płyty Wojtka Mazolewskiego i Johna Portera
Nakładem Wydawnictwa Agora ukazała się płyta „Philosophia”, która jest wspólnym dziełem dwóch muzyków: Wojtka Mazolewskiego i Johna Portera. Ich najnowszy album jest połączeniem klasyki z nowoczesnością, rockowego pazura z jazzową wirtuozerią i bluesowym duchem, zamkniętym w formie świetnie skrojonych piosenek.
28.04.19, 20:00
| kultura » książki
P.I.I.G.S. Powieść dziennikarza ekonomicznego Tomasza Pruska o utalentowanej finansistce
Tomasz Prusek, dziennikarz ekonomiczny i komentator giełdowy, powraca z powieścią „P.I.I.G.S.”, w której przybliża czytelnikom ciemne strony świata finansów. Książka ukazała się 24 kwietnia br. nakładem Wydawnictwa Agora.
28.04.19, 17:00
| kultura » książki
Bohaterowie Zmorojewa Jakuba Żulczyka pakują się w nowe kłopoty
Fantastyczne wydarzenia, przedstawione w powieści Jakuba Żulczyka, osadzone w barwnych polskich realiach wciągają i trzymają w napięciu, jak najlepszy horror Stephena Kinga. 24 kwietnia br. książka „Świątynia” ponownie ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa Agora.
25.04.19, 22:05
| kultura » książki
Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki. Michał Rusinek bierze pod lupę język poradników
24 kwietnia br. swoją premierę miała najnowsza książka Michała Rusinka – „Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki”, w której autor przygląda się językowi poradników i radzi, jak się nie dać tym tytułom, które robią z czytelników niedorajdy. Pozycja ukazała się nakładem Wydawnictwa Agora.
12.03.19, 23:00
| kultura » książki
Jajko. Britty Teckentrup odsłania najmłodszym czytelnikom sekrety jaj
13 marca br., na rynku ukaże się książka „Jajko” autorstwa Britty Teckentrup w przekładzie Hanny Bartoszewicz.
12.03.19, 22:00
| kultura » książki
Czując. Rozmowy o emocjach. Rozmowy Agnieszki Jucewicz ze znawcami ludzkiej psychiki
Nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się „Czując. Rozmowy o emocjach" –k siążka Agnieszki Jucewicz z ilustracjami Bartłomieja „Arobala” Kociemby. 
09.03.19, 17:00
| kultura » muzyka
Radar. Nowa płyta zespołu Fisz Emade Tworzywo już w sprzedaży
Fisz Emade Tworzywo powraca z nowym albumem. Ich krążek „Radar”, zainspirowany muzyką disco, ale też rockiem – zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem, ukazał się na rynku 8 marca br. nakładem Wydawnictwa Agora.
16.02.19, 13:00
| kultura » książki
Podwórko bez trzepaka. Reportaże z dzieciństwa. Debiut książkowy Łukasza Pilipa
Nakładem Wydawnictwa Agora ukazała się pierwsza książka reportera „Dużego Formatu” Łukasza Pilipa „Podwórko bez trzepaka. Reportaże z dzieciństwa”, w której autor próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak wygląda dorastanie we współczesnej Polsce i czego chcą dzisiejsze dzieci.
21.01.19, 22:00
| kultura » muzyka
Randka w Ciemność. Nowa płyta zespołu Nocny Kochanek
Trzeci studyjny album heavymetalowego zespołu Nocny Kochanek ukazał się na rynku 11 stycznia br. W „Randce w Ciemność” grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Dystrybutorem krążka jest Wydawnictwo Agora.
15.01.19, 21:26
| kultura » książki
Zmorojewo Jakuba Żulczyka ponownie na księgarskim rynku
„Trochę straszna, trochę śmieszna, trochę romantyczna, pełna dziwnych pomysłów książka dla każdego” – tak książkę „Zmorojewo” przedstawia jej autor Jakub Żulczyk, twórca bestsellerowej powieści „Ślepnąc od świateł” i współscenarzysta serialu HBO o tym samym tytule. „Zmorojewo” ukaże się na rynku 16 stycznia br. 
11.12.18, 23:00
| kultura » książki
IRA. Bo jest paru ludzi. Waldemar Buczkowski o 30 latach zespołu rockowego
IRA – zespół legenda, który właśnie skończył 30 lat. Na czym polega jego fenomen? Książka „IRA. Bo jest paru ludzi” autorstwa Waldemara Buczkowskiego to historia młodzieńczego marzenia o zespole rockowym.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.