| reklama & PR » wydarzenia branżowe
Oreo Batman – limitowana edycja ciastek we współpracy z Warner Bros
Ciastka Oreo Batman to efekt współpracy marki z producentem filmowym Warner Bros oraz premiery filmu „The Batman”. W ramach współpracy powstały ciastka z emblematem Batmana, który widnieje zarówno na produkcie, jak i na limitowanym opakowaniu. 
21.09.23, 19:49
| reklama & PR » informacje
Oreo partnerem podcastu Co powie tata?
Stereotypy dotyczące ojcostwa mogą być bardzo ograniczające i nie oddawać różnorodnych, ewoluujących ról, jakie ojcowie odgrywają w życiu swoich dzieci. Dzięki Oreo to przekonanie ma odejść w zapomnienie. Marka od lat prowadzi szereg aktywacji z okazji Dnia Ojca, a w tym roku została partnerem zainicjowanego przez Onet cyklu podcastów „Co powie Tata?”.
03.06.22, 10:09
| reklama & PR » informacje
Oreo celebruje Dzień Ojca
Marka Oreo, jak co roku, będzie celebrować Dzień Ojca. Firma Mondelez zachęca, by podziękować ojcom za troskę, miłość i chwile spędzone razem. Marka przygotowała akcję sprzedażową w której do wygrania są kody zniżkowe do wykorzystania w sieci kin Helios.
15.04.19, 13:00
| reklama & PR » informacje
Mondelez Polska wprowadza na rynek Joyfills
Mondelez Polska wystartował z kampanią nowego produktu - Joyfills. W ramach kampanii zaplanowana jest komunikacja w TV, social mediach oraz akcje samplingowe.
18.05.16, 11:30
| reklama & PR » informacje
Abstrachuje, Szparagi oraz Blowek w promocji Oreo Double
Wystartowała kampania promująca nowy wariant ciastek Oreo z podwójnym kremem. Działania reklamowe obejmują promocję w Internecie z youtuberami. 
12.09.15, 13:00
| reklama & PR » informacje
Oreo Pełne Cudów. Nowa kampania Mondelez
Wystartowała jesienna kampania ciastek Oreo zatytułowana Oreo „Pełne Cudów”. Działania reklamowe zaplanował i realizuje dom mediowy Carat Polska (grupa Dentsu Aegis Network Polska). 
22.06.15, 01:00
| internet » informacje
Oreo pomaga złożyć życzenia na Dzień Ojca
Po raz kolejny należąca do Mondelez marka Oreo celebruje Dzień Ojca. Z pomocą specjalnego kreatora życzeń dostępnego na stronie www.tatojestsuper.pl wszyscy chcący złożyć swoim ojcom życzenia będą mogli przygotować specjalną personalizowaną animację.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.