28.04.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Peppermint z kampanią dla Centrum Nauki Kopernik
Agencja Peppermint po raz drugi stworzyła identyfikację wizualną Pikniku Naukowego, wspólnej imprezy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.
20.05.22, 19:33
| reklama & PR » informacje
Peppermint z kampanią dla Centrum Nauki Kopernik
Peppermint powered by Quad przygotowała kampanię dla Centrum Nauki Kopernik w Warsawie. Współpraca agencji z organizatorami Pikniku Naukowego objęła stworzenie identyfikacji wizualnej Pikniku Naukowego oraz przygotowanie kreacji do kampanii promocyjnej.
07.11.19, 13:00
| reklama & PR » informacje
Saatchi & Saatchi zwycięża w konkursie Centrum Nauki Kopernik
Agencja Saatchi & Saatchi wygrała konkurs na przygotowanie i realizację koncepcji jubileuszowej kampanii 10-lecia Centrum Nauki Kopernik.
04.05.18, 08:00
| reklama & PR » informacje
Dzięki nauce widzisz więcej. Kampania wizerunkowa Centrum Nauki Kopernik
„Dzięki nauce widzisz więcej” - to hasło trwającej kampanii wizerunkowej Centrum Nauki Kopernik. Jej ideą jest przypomnienie, że nauka pozwala lepiej zrozumieć otaczający świat, pogłębia naszą perspektywę oraz daje kompetencje, przydatne zwłaszcza w epoce tzw. fake newsów.
19.09.16, 16:00
| reklama & PR » informacje
Płyń lub giń. Płyń lub giń w Centrum Nauki Kopernik promuje nową wystawę czasową
Wystartowała kampania promująca nową wystawę czasową „Płyń lub giń” w Centrum Nauki Kopernik. Za koncepcję kreatywną, kreację grafiki i spotów reklamowych, planowanie i zakup mediów, a także media relations odpowiedzialny jest dział PR Centrum Nauki Kopernik.
27.04.16, 16:00
20. Piknik Naukowy dla dzieci i młodzieży
W tym roku tematem przewodnim Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Koperniki, który odbędzie się w sobotę, 7 maja br. na PGE Narodowym w Warszawie jest „ZDROWIE”. 
30.09.13, 10:02
| internet » informacje
K2 z nowym serwisem dla Centrum Nauki Kopernik
W ciągu czterech miesięcy ponad 25 tys. osób zakupiło bilety w nowym serwisie internetowym przydołowanym dla Centrum Nauki Kopernik przez agencję K2. Aby ułatwić odwiedzającym zakup biletów zaprojektowano i wdrożono system rezerwacji zintegrowany z kasami biletowymi.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy