| telewizja / VOD » seriale
Cartoon Network ogłasza powrót Atomówek
Po sukcesie nowego odcinka specjalnego pt. "Taneczne rewolucje", który w Stanach Zjednoczonych miał premierę w styczniu tego roku, a w Polsce zadebiutuje już 26 lipca br. o 13:30, stacja Cartoon Network ogłosiła globalny powrót jednej ze swoich najbardziej kultowych serii, uhonorowanych nagrodą Emmy - Atomówek. 
05.12.22, 10:02
| telewizja / VOD » informacje
Do 27 kanałów w otwartym oknie od Polsat Box
Do 8 stycznia 2023 r. abonenci Polsat Box będą mogli oglądać do 27 dodatkowych kanałów TV bez dodatkowych opłat.
09.07.22, 10:58
| telewizja / VOD » informacje
Zmieniaj swój świat. Cartoon Network świętuje wyjątkowość każdego dziecka
Cartoon Network zachęca dzieci na całym świecie, aby zmieniały swój świat. Tego lata kanał rusza z kampanią „Zmieniaj swój świat” w regionie EMEA, która ma świętować wyjątkowość każdego dziecka i zachęcać je do bycia pewnym siebie i szczęśliwym z samym sobą.
06.07.22, 12:25
| telewizja / VOD » informacje
Nowe kanały na żądanie w Playerze
1 lipca br. oferta TV w Playerze powiększyła się o siedem nowych kanałów: CNN, Warner TV, Boomerang, Cartoon Network oraz trzy kanały filmowo-serialowe: Cinemax, Cinemax 2 i Romance TV.
29.12.21, 20:00
| telewizja / VOD » seriale
Chojrak, Dexter i inne kultowe postaci – Złota kolekcja Cartoon Network w Warner TV
W styczniu 2022 roku Cartoon Network kończy 30 lat. Bohaterowie z dzieciństwa powrócą w cyklu "Złota kolekcja Cartoon Network” w Warner TV. Emisja od soboty 1 stycznia 2022 r.
27.12.21, 15:00
| telewizja / VOD » seriale
Miś Yogi wraca w odświeżonej animacji Jellystone! w Cartoon Network
Kultowy Miś Yogi powraca na szklane ekrany w odświeżonej animacji „Jellystone!”. Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 27 grudnia br. o 14:50 w Cartoon Network.
02.06.21, 10:06
| telewizja / VOD » informacje
Mistrzowie klimatu Cartoon Network. Kampania edukacyjna Cartoon Network
Na początku czerwca br. w krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki rusza nowa inicjatywa „Mistrzowie klimatu Cartoon Network”. Jej celem jest zmotywowanie dzieci do podjęcia drobnych działań, które w efekcie będą miały wpływ na dobro planety.
12.04.21, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
Powstanie Hanna-Barbera Studios Europe
WarnerMedia rewitalizuje jedną z najbardziej legendarnych marek w historii animacji, mianując Hanna-Barbera Studios Europe (wcześniej Cartoon Network Studios Europe, działające z ramienia Great Marlborough Productions) kluczowym studiem animacji telewizyjnej grupy państw położonych w Europie, krajach Bliskiego Wschodu i Afryce.
16.11.20, 20:10
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Kamil Stoch ambasadorem kampanii Bądź kumplem, nie dokuczaj
Kamil Stoch został ambasadorem VI edycji kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. Akcja mająca na celu promowanie koleżeńskich zachowań i przeciwdziałanie dokuczaniu wystartowała 16 listopada br. w całej Polsce.
17.10.20, 18:00
| telewizja / VOD » seriale
Cartoon Network zapowiada animację We Baby Bears
Bohaterowie serii „Między nami, misiami”, powracają jako maluchy w nowym animowanym serialu Cartoon Network. Przyjaźń, magiczna atmosfera i niezwykłe perypetie – wszystko to ma znaleźć się w „We Baby Bears”. Premiera zapowiedziana jest na przyszły rok.
19.06.20, 08:55
| telewizja / VOD » seriale
Będą kolejne i dłuższe odcinki animacji Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe
Po serii animowanych trzyminutowych shortów Cartoon Network zapowiada nowe, dłuższe odcinki. Dzięki współpracy z kopenhaskim studiem Sun Creature Studio stacja kontynuuje swoją strategię współpracy z lokalnymi twórcami.
07.05.20, 11:12
| telewizja / VOD » informacje
Cartoon Network wesprze dzieci i rodziców podczas kwarantanny
Cartoon Network rusza z inicjatywą, której celem jest wsparcie dzieci i rodziców w czasie kwarantanny. Stacja wprowadza do emisji nowe treści, a także udostępnia darmowe materiały i pomysły na ciekawe domowe aktywności. 
04.08.19, 13:00
| telewizja / VOD » informacje
Zwycięzca konkursu Carton Network weźmie udział w nagraniu spotu promocyjnego kanału
Cartoon Network ogłosił konkurs promujący nowe odcinki kreskówek „Atomówki” oraz „Między nami, Misiami!”. Główną nagrodą będzie wizyta w profesjonalnym studio nagraniowym SDI, lekcja podkładania głosu oraz udział w nagraniu spotu reklamującego stację.
05.06.19, 13:00
| telewizja / VOD » informacje
Puchar Cartoona 2019. Gra z bohaterami kreskówek Cartoon Network już wkrótce
Wkrótce na rynek trafi nowa wersja gry futbolowej - Puchar Cartoona 2019. Najmłodsi gracze po raz kolejny będą mieli okazję wcielić się w role selekcjonerów piłkarskich, stworzyć własną drużynę marzeń i zawalczyć o miejsce na szczycie tabeli zwycięzców. 
01.06.19, 12:00
| telewizja / VOD » seriale
Bohaterowie serialu Między nami, misiami pojawią się w filmie oraz w spin-offie
Cartoon Network zapowiedziało powstanie nowych przygód Grizza, Pandy i Lodomira w oryginalnej formie. Bohaterowie nominowanego do nagrody Emmy serialu “Między nami, misiami” pojawią się w filmie “We Bare Bears The Movie” oraz serialowym spin-offie.
31.05.19, 15:00
| telewizja / VOD » seriale
Cartoon Network zapowiada nowe produkcje i kontynuacje znanych seriali
Cartoon Network zapowiedział powstanie seriali animowanych „Mao Mao, Heroes of Pure Heart” oraz „Tig N’ Seek”, a także kolejnych sezonów „Obozu na wyspie” oraz „Jabłka i Szczypiora”.
15.04.19, 15:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
CNN, TNT, Boomerang, Cartoon Network, Tele5 i Polonia1 w ofercie WP Pilot
Do oferty WP Pilot dołączyło sześć nowych kanałów. Cztery z nich należą do grupy WarnerMedia: CNN International, Cartoon Network, Boomerang, TNT. Użytkownicy WP Pilot mogą oglądać również Tele5 oraz Polonia1.
23.01.19, 22:00
| telewizja / VOD » informacje
Kanały dziecięce w otwartym oknie w PLAY NOW
PLAY w związku z feriami zimowymi przygotował dla wszystkich abonentów, którzy mają dostęp do telewizji PLAY NOW „otwarte okna” kanałów dostępnych w PAKIECIE KIDS.
16.01.19, 20:00
| telewizja / VOD » informacje
Aplikacji Gumball VIP w Cartoon Network w Polsce od 21 stycznia
Nowa interaktywna aplikacja „Gumball VIP” trafi do Polski 21 stycznia br. Cartoon Network umożliwi fanom „Niesamowitego świata Gumballa” uczestniczenia w quizach i wygrywanie nagród podczas oglądania serialu. 
13.01.19, 16:00
| telewizja / VOD » seriale
Cartoon Network potwierdza IV sezon Ben 10
Cartoon Network będzie kontynuował prace nad rozbudowaniem świata Bena Tennysona. Światowa premiera czwartego sezonu jest przewidziana na początek 2020 r.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.