17.05.23, 22:00
| biznes i technologie » informacje
Umowa kredytowa Grupy Polsat Plus z konsorcjum instytucji finansowych
Grupa Polsat Plus zawarła z konsorcjum polskich i zagranicznych instytucji finansowych umowy kredytów, które zostaną przeznaczone na projekty inwestycyjne, spłatę całości zadłużenia z poprzednich kredytów oraz finansowanie ogólnych potrzeb korporacyjnych.
21.12.22, 10:45
| biznes i technologie » informacje
Spółka Bron.pl pozyskała milion zł z publicznej oferty akcji
Bron.pl S.A. zakończyła z sukcesem publiczną ofertę akcji, uzyskując ponad 1 mln PLN. Zebrane środki mają zostać przeznaczone na rozszerzenie oferty produktowej oraz rozwój sklepu internetowego.
06.12.19, 20:22
W co inwestować?
Wina, whisky, apartamenty w miejscowościach wczasowych, mieszkania na wynajem, złoto. Lista pomysłów inwestycyjnych jest niewyobrażalnie długa, a obietnica zysków robi wrażenie. Tyle, że najczęściej na wrażeniu się kończy. A potem są łzy i poczucie wstydu.
18.10.19, 09:40
Dlaczego warto inwestować w markowe zegarki?
Zegarek to przedmiot, który poza funkcją użytkową pełni także wiele innych.. Podpowiadamy, dlaczego warto zainwestować w ten markowy.
29.08.19, 12:43
Sztabki złota - co warto wiedzieć?
W czasach, kiedy rynki światowe gospodarki stają się coraz mniej pewne, waluta papierowa traci na wartości, a notowania giełdowe coraz cięższe do oszacowania.
31.07.19, 00:07
Dlaczego warto zainwestować w kurs angielskiego dla firm?
W XXI wieku język angielski jest tym, czym była łacina w średniowieczu i francuski w czasach nowożytnych - językiem międzynarodowym. Dlatego nieznajomość tego języka może naprawdę utrudniać życie, nie tylko osobiste, lecz również zawodowe. Na szczęście na naukę nigdy nie jest za późno! 
21.05.19, 08:59
| biznes i technologie » informacje
Wystawa obrazów inspiracją do inwestowania w sztukę
Często wystawy obrazów są pierwszym miejscem, w którym obcujemy ze sztuką, nie mając jeszcze zamiaru jej kupowania. Inwestowanie w dzieła malarskie, choć coraz popularniejsze, nie jest jednak tak oczywiste. Wystawy obrazów uwrażliwiają nas na piękno i estetykę, które mogą w efekcie znaleźć swój wyraz w zakupie, a ten stać się inwestycją na lata.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.