31.10.22, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
CNN Newsroom z Maxem Fosterem i Biancą Nobilo w ramówce CNN
1 listopada br. na antenach CNN International i CNN/US zadebiutuje program „CNN Newsroom z Maxem Fosterem i Biancą Nobilo”, który będzie nadawany z londyńskiego studia codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 (czasu środkowoeuropejskiego).
24.10.22, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
Call to Earth Day. Tegoroczna akcja CNN poświęcona ochronie mórz i oceanów
3 listopada br. odbędzie się druga edycja akcji Call to Earth Day organizowanej przez CNN. W tym roku stacja podejmie temat ochrony mórz i oceanów.
25.09.22, 17:28
| telewizja / VOD » informacje
Decoded. Program CNN International o nowych technologiach
CNN International rozpoczyna emisję nowej sześcioodcinkowej produkcji „Decoded”, w której pochyli się nad pytaniami, jaką rolę pełnią przełomowe technologie i dlaczego mają one znaczenie.
02.07.22, 11:37
| telewizja / VOD » informacje
Isa Soares Tonight w ramówce CNN International
W CNN International pojawi się nowy program informacyjny „Isa Soares Tonight”, który poprowadzi wyróżniona Emmy dziennikarka Isa Soares. Program wejdzie do europejskiej ramówki stacji 4 lipca br. i będzie nadawany w regionie EMEA na żywo z siedziby CNN w Londynie co tydzień o godz. 20:00 CET.
20.05.21, 12:03
| telewizja / VOD » informacje
CNN International zwiększy zasięg treści biznesowych
CNN International wraz z rozwojem „CNN Marketplace” zapowiada nowe programy i treści, które będą emitowane w telewizji i udostępniane na platformach cyfrowych stacji. Będą one dotyczyć prowadzenia biznesów w Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie w nowej, ukształtowanej przez pandemię rzeczywistości.
04.05.21, 11:13
| telewizja / VOD » informacje
One World. Nowy program informacyjny w CNN International
26 kwietnia br. w telewizji CNN International pojawił się nowy program informacyjny „One World” z Zain Asher jako prowadzącą.
03.11.20, 11:09
| telewizja / VOD » informacje
Wieczór wyborczy w CNN dostępny dla wszystkich widzów w Polsce
3 listopada br., stacja CNN na swoich kanałach poprowadzi obszerną relację z wyborów na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Główny program „Election Night in America” na kanałach stacji rozpocznie się o godz. 16.00 czasu lokalnego (22.00 CET) i będzie dostępny na żywo dla wszystkich widzów w Polsce, m.in. poprzez serwisy internetowe oraz aplikacje mobilne.
26.10.20, 17:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
CNN i Hyundai Motor Company wspólnie badają innowacje w transporcie i mobilności
CNN International Commercial oraz Hyundai Motor Company nawiązały globalną współpracę i uruchomiły wieloplatformową kampanię badającą innowacyjne rozwiązania w transporcie oraz mobilności, a także ich wpływ na nasze życie w przyszłości.
19.06.20, 15:28
| telewizja / VOD » informacje
40. urodziny CNN – pierwszej całodobowej telewizji informacyjnej na świecie
40 lat temu, 1 czerwca 1980 r. ruszył pierwszy na świecie całodobowy kanał informacyjny – Cable News Network (CNN) założony przez Teda Turnera. Tego dnia, o godz. 17.00 prezenterzy David Walker i Lois Hart przedstawili widzom pierwsze wiadomości, rozpoczynając tym samym nową erę w historii telewizji.
28.05.20, 20:20
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Travel Tomorrow. Wspólna kampania Światowej Organizacji Turystyki i CNN
CNN International Commercial rozpoczyna kampanię przygotowaną dla swojego wieloletniego partnera – Światowej Organizacji Turystyki. Głównym przesłaniem projektu „Travel Tomorrow” ma być inspirowanie ludzi do marzeń o przyszłych destynacjach i „podróży jutra” w czasach, gdy będzie to już bezpieczne.
12.05.20, 14:48
| telewizja / VOD » ludzie
Rani Raad globalnym prezesem CNN Commercial
Rani Raad awansował na globalne stanowisko prezesa CNN Commercial i będzie odpowiedzialny za nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych oraz poprawienie jakości współpracy komercyjnej z partnerami na całym świecie.
05.05.20, 19:00
| telewizja / VOD » informacje
CNN Prima NEWS już nadaje w Czechach
3 maja br., na czeskim rynku TV ruszył lokalny kanał CNN – CNN Prima NEWS. Nowa stacja informacyjna przez siedem dni w tygodniu ma dostarczać widzom przegląd najważniejszych wydarzeń z Czech i ze świata.
01.04.20, 11:44
| telewizja / VOD » informacje
The Art of Leadership. BMW I CNN przygotują serię o wybitnych twórcach
BMW Group i CNN International Commercial wspólnie przygotują serię dokumentalną przedstawiającą historie i działalność jednych z najbardziej wybitnych twórców, artystów i liderów naszych czasów. 
16.02.20, 22:17
| telewizja / VOD » ludzie
Cathy Ibal awansuje w CNN International Commercial
Cathy Ibal z CNN International Commercial objęła stanowisko Senior Vice President na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki i będzie odpowiedzialna za komercyjną współpracę stacji z kluczowymi partnerami. 
19.09.19, 14:00
| telewizja / VOD » informacje
Dodatkowe programy emitowane z Londynu w nowej ramówce CNN International
CNN International 23 września br., wprowadzi dwa nowe programy wieczorne nadawane z siedziby w Londynie: „The Brief” i „Your World Today” oraz wydłuży o godzinę produkcję transmitowaną z Abu Zabi, „Connect the World”.
14.07.19, 09:00
| reklama & PR » informacje
Linie lotnicze ANA pozostaną partnerem programu CNN Open Court
All Nippon Airways, największe japońskie pięciogwiazdkowe linie lotnicze od siedmiu lat współpracują z CNN International Commercial w obszarze cross-platformowego sponsoringu programu "Open Court" i przedłużają współpracę na kolejny okres. 
15.04.19, 15:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
CNN, TNT, Boomerang, Cartoon Network, Tele5 i Polonia1 w ofercie WP Pilot
Do oferty WP Pilot dołączyło sześć nowych kanałów. Cztery z nich należą do grupy WarnerMedia: CNN International, Cartoon Network, Boomerang, TNT. Użytkownicy WP Pilot mogą oglądać również Tele5 oraz Polonia1.
04.04.19, 12:12
| telewizja / VOD » informacje
CNN Prima News wystartuje na czeskim rynku jeszcze w 2019 r.
CNN International Commercial i Grupa Prima ogłosiły partnerstwo, w ramach którego na rynku czeskim zostanie uruchomiony kanał CNN Prima News. 
31.10.18, 18:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Radisson Hotel Group sponsorem Business Traveller w CNN
Radisson Hotel Group został głównym sponsorem flagowego programu CNN International – „Business Traveller”, który prezentuje najnowsze trendy w podróżach biznesowych oraz analizuje zagadnienia związane z branżą turystyczną i jej rozwojem.
05.10.18, 10:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Wokół cyfrowej transformacji biznesu. CNN Business w miejsce CNNMoney
CNN uruchomiło nową witrynę CNN Business, która tym samym zastępuje oficjalnie CNNMoney. Zmiana dotyczy nie tylko nazwy, designu strony, ale przede wszystkim zakresu tematycznego, jaki będzie dostępny na nowej platformie.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.