09.06.23, 07:00
| reklama & PR » informacje
Dekoral z wielokanałową kampanią nowej farby
Marka Dekoral ruszyła z kampanią promującą nową farbę do ścian i sufitów - Dekoral Effect 3in1, pod hasłem „Odporna na niespodzianki, które przynosi życie”. Kampania prowadzona jest w telewizji i w Internecie, w tym na platformach VOD i w social mediach.
22.05.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
Marka Dekoral ruszyła z kampanią sponsoringową
Ruszyła kampania sponsoringowa w TV marki Dekoral, która promuje farbę do wnętrz Dekoral Moc Koloru. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media (Havas Media Group).
16.04.18, 20:00
| reklama & PR » informacje
Urodzinowe aktywności marki Dekoral
Marka Dekoral, lider na rynku farb, lakierów i impregnatów obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. W ramach akcji urodzinowej od połowy kwietnia br., rusza ogólnopolska kampania reklamowa, planowane są konkursy, loteria konsumencka, live’y facebookowe z architektem.
11.05.16, 11:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Biuro Podróży Reklamy wygrała przetarg na spot TV marki Dekoral
PPG Deco, właściciel marki Dekoral wybrał agencję Biuro Podróży Reklamy do realizacji kampanii telewizyjnej. W tym celu powstaną spoty TV promujące nowy produkt, farbę Dekoral Clean & Color.
23.07.15, 21:00
| reklama & PR » informacje
Dekoral zaprasza na drugą edycję Kolorowej Polski
Dzięki Dekoral, w weekend 24-26 lipca br. w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie, poprzez badanie encefalografem mierzącym aktywność fal mózgowych każdy będzie mógł dowiedzieć się, jakie barwy łączą go z drugą osobą.
25.04.15, 16:00
| reklama & PR » informacje
Druga edycja kampanii Kolorowa Polska
Ruszyła druga edycja kampanii „Kolorowa Polska” pod hasłem: Wiemy, jak łączyć kolory”, realizowana przez agencję Biuro Podróży Reklamy dla marki Dekoral. Kampania ma na celu edukację Polaków z zakresu łączenia kolorów we wnętrzach. Realizowana będzie w kilku etapach. 
17.09.14, 22:14
| reklama & PR » informacje
Kampania reklamowa marki Dekoral
Przez najbliższe dwa tygodnie, trwać będzie kampania reklamowa marki Dekoral, promującą farbę dekoracyjną Akrylit W kolor.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.