| reklama & PR » informacje
Latem dowozimy też w plener. Wakacyjna kampania Jush
Ruszyła letnia kampania Jush. Za kreację odpowiada agencja PZL. Kampania obejmuje nośniki OOH takie jak citylight i Veturilo. Przygotowany kontent został także użyty w przeformatowaniach do kanałów digital.
16.11.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
Kupuj, jak lubisz w Żabce Nano
Żabka Nano wystartowała z kampanią wizerunkową pod hasłem „Kupuj, jak lubisz”. Jej celem jest zachęcenie klientów do zakupów w sklepach autonomicznych Żabka Nano. Kampanii towarzyszy promocja dla użytkowników aplikacji Żappka. 
12.10.22, 15:10
| reklama & PR » informacje
Uwolnij swój czas. Żabka zmienia hasło pozycjonujące i rusza z kampanią
12 października br. Żabka ruszyła z nową kampanię w której pokazuje swoim klientom, jak towarzysząc im w każdym momencie ich dnia, upraszcza ich życie, a tym samym uwalnia czas.
11.08.22, 09:45
Płatność za pomocą karty podarunkowej Google Play
Karta podarunkowa Google Play to sposób na doładowanie konta i dokonywanie bezpiecznych zakupów. Jest to również świetny pomysł na prezent. Dowiedz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o tej formie płatności.
08.08.22, 12:31
| reklama & PR » informacje
Blowek promuje napoje niegazowane Hemp Tea
W sieci Żabka pojawiły się nowe produkty firmy Excellence Cannabis - napoje niegazowane Hemp Tea. Kampanię promocyjną wspiera komunikacyjnie twórca internetowy Karol ‘Blowek’ Gązwa. Premierze produktów towarzyszy konkurs.
06.08.22, 10:37
| biznes i technologie » informacje
Żabka nr 8500 w Boguchwałowicach
Żabka liczy już ponad 8,5 tys. sklepów. W I półroczu br. sieć otworzyła 577 placówek. Aktualnie z Żabką współpracuje ponad 72 tys. franczyzobiorców.
23.07.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
Żabka partnerem Projektu Plaża TVN
Żabka uczestniczy w tegorocznej edycji „Projektu Plaża”, realizowanego przez TVN. Sieć pojawi się w nadmorskich miejscowościach - w Dziwnowie, Kołobrzegu, Władysławowie, Krynicy Morskiej i Gdańsku, a mobilna Żabka dotrze też na „Top of The Top Sopot Festival”.
18.07.22, 12:01
Sklep i inne rozwiązania convenience – co to jest?
Nieduże sklepy odpowiadają na różne potrzeby konsumentów. Można w nich zrobić szybkie zakupy na śniadanie, kupić gotowy lunch lub uzupełnić podstawowe artykuły. To duża wygoda oraz oszczędność czasu. Taki sklep nazywamy sklepem convenience. Sprawdź, co go wyróżnia.
21.06.22, 12:07
| reklama & PR » informacje
Żabka współpracuje z marką Żywiec. Wkrótce spot reklamowy z Vito Bambino
Żabka podjęła współpracę z marką Żywiec w związku z nadchodzącą trasą Męskie Granie. Z tej okazji przygotowano kreację marketingową z udziałem związanego z żywieckim projektem Vito Bambino. 
14.06.22, 11:04
| reklama & PR » informacje
Żabka Polska w portfolio klientów Leo Burnett
Agencja Leo Burnett rozpoczeła swoją pierwszą kampanię dla sieci sklepów franczyzowych Żabka, której celem jest zachęcenie do korzystania z franczyzy oferowanej przez markę.
24.02.22, 20:14
| biznes i technologie » wydarzenia branżowe
Pierwsza Żabka Nano w sieci Leroy Merlin
Z możliwości zakupów w sklepie samoobsługowym bez obecności kasjera, mogą korzystać już klienci i pracownicy sklepu Decathlon, klubu fitness Zdrofit, a od teraz także GIGAmarketu Leroy Merlin przy Al. Jerozolimskich 244 w Warszawie. 
12.02.22, 09:57
| biznes i technologie » informacje
Smart Żabka nr 8000 otwarta w Sierakowie
10 lutego br. został otwarty 8000. sklep sieci Żabka. Placówka zlokalizowana jest na terenie Sierakowa, miasta położonego na skraju Puszczy Noteckiej, pomiędzy dwoma jeziorami: Jaroszewskim i Lutomskim. 
17.01.22, 10:00
| reklama & PR » informacje
Spark Foundry obsłuży mediowo markę Maczfit
Agencja mediowa Spark Foundry (Publicis Groupe), nawiązała współpracę z Maczfit Foods, należącą do Żabka Polska firmą oferującą catering dietetyczny.
03.01.22, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Pierwsza Żabka Nano otwarta w Decathlonie. Debiut sklepu autonomicznego w modelu store-in-the-store
Pod koniec 2021 r., w sklepie Decathlon w Piasecznie została otwarta pierwsza bezobsługowa Żabka Nano. 
03.12.21, 13:00
| reklama & PR » informacje
Żabka Polska klientem Ocama Films
Do grona klientów Ocama Films dołączyła Żabka Polska. W ramach współpracy studio przygotowało dla sieci ujęcia foodowe i dema produktowe do spotów TV oraz filmów wykorzystywanych w digitalu, promujących ofertę dań gotowych Szamamm.
17.11.21, 21:00
| reklama & PR » informacje
Żabka z pilotażowym sklepem na stacji paliw Rakieta
Żabka uruchomiła swój pierwszy, pilotażowy sklep na stacji paliw Rakieta, zlokalizowanej w miejscowości Krosno k. Mosiny (woj. wielkopolskie).
05.11.21, 22:30
| internet » e-commerce
Grupa Żabka i Lite e-Commerce testują aplikację Jush
Grupa Żabka wchodzi na rynek ekspresowych zakupów online i zaprezentowała nową aplikację Jush. Ruszył pilotaż usługi dostawy produktów do domu – Żabka Jush. 
22.09.21, 17:23
| reklama & PR » informacje
Desperados rozda w Żabkach zaproszenia na Desperados Go Gdańsk 2021
Ruszyła nowa promocja piwa Desperados w której za 15 piw można odebrać bilet wstępu na imprezę spod znaku tej marki. Akcja trwa do 5 października br. wyłącznie w sklepach Żabka i wspiera ją kampania digitalowa.
07.05.21, 08:02
| reklama & PR » informacje
#Poćwiczone. Żabka zachęca do aktywności sportowej
Agencja GetHero przygotowała dla sieci sklepów Żabka kampanię, która ma zachęcać do aktywności sportowej i kupna produktów wspomagających treningi. W akcję zaangażowali się m.in. sportowcy: Przemysław Saleta, Otylia Jędrzejczak i Robert Karaś.
19.04.21, 18:35
| reklama & PR » informacje
Żabka promuje markę Foodini
Żabka rusza z dedykowaną kampanią dla marki Foodini. Celem aktywacji jest wzrost sprzedaży produktów oraz budowanie świadomości i zainteresowania marką. Agencja albo albo jest odpowiedzialna za koncept kreatywny, komunikację w Social Mediach oraz działania z zakresu influencer marketingu. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji-Rzecznik prasowy

Muzeum Sztuki Łódź | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.