| reklama & PR » informacje
Latem dowozimy też w plener. Wakacyjna kampania Jush
Ruszyła letnia kampania Jush. Za kreację odpowiada agencja PZL. Kampania obejmuje nośniki OOH takie jak citylight i Veturilo. Przygotowany kontent został także użyty w przeformatowaniach do kanałów digital.
05.04.24, 09:31
| reklama & PR » informacje
#NANOrmalne, czyli jeszcze lepsze niż zwyczajne. Kampania digitalowa Żabki NANO
Żabka Nano ruszyła z kampanią digitalową pod hasłem #NANOrmalnie. Jej celem jest edukowanie nowych i powracających klientów, jak działa format, a także zachęcanie do zakupów oraz korzystania ze spersonalizowanych promocji, które można znaleźć w strefie NANO w aplikacji mobilnej Żappka.
13.02.24, 11:58
| reklama & PR » informacje
#MasztojakwŻabce. Jarosław Kuźniar poprowadzi cykl podcastów z Ambasadorami Franczyzy
Żabka wystartowała z projektem „Ambasador Franczyzy”. Do grona osób, które dbają o swój rozwój i chcą z innymi dzielić się wiedzą, jak prowadzić własny biznes, powołanych zostało 50 franczyzobiorców. Część z ambasadorów uczestniczy w cyklu podcastów, których gospodarzem jest Jarosław Kuźniar.
24.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
GONG została agencją strategiczno-kreatywną marki Żabka
W wyniku przeprowadzonego procesu projektowego, agencja GONG została wybrana do obsługi strategiczno-kreatywnej marki Żabka.
26.10.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Uczta na wynos z sanah. Żabka wprowadza limitowaną ofertę produktów i wspiera ją nietypową kampanią
Żabka wprowadza do sprzedaży linię trzech produktów „Uczta na wynos z sanah”, przygotowaną we współpracy z artystką. Działania wpisują się W ramach kolejnej odsłony akcji „Głodny”.
17.10.23, 14:45
| reklama & PR » informacje
Masz to jak… w Żabce! Sieć handlowa z kampanią o franczyzie
W październiku br. Żabka obchodzi 25-lecie obecności na rynku. Z tej okazji firma przygotowała kampanię informacyjno-wizerunkową poświęconą franczyzie pod hasłem „Masz to jak… w Żabce!”. W komunikacji wykorzystane zostały zróżnicowane kanały, w tym tradycyjne nośniki reklamowe, podcasty i media społecznościowe.
05.10.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
AMS, Grupa Żabka i m.st. Warszawa startują z 24. konkursem Galerii Plakatu AMS
Galeria Plakatu AMS ogłosiła 24. edycję wzbogaconą o kategorię motion. Konkurs, który już od prawie dwóch dekad zwraca uwagę na istotne tematy społeczne i kulturalne, tym razem stawia pytanie: „Wygodnie i odpowiedzialnie, czyli jak?”. Partnerem głównym tej edycji jest Grupa Żabka, a partnerem wspierającym m.st Warszawa.
20.09.23, 16:15
| reklama & PR » informacje
Poczuj festiwalowy vibe z KitKat & Lion. Konkurs w sieci Żabka
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla marek KitKat i Lion konkurs dedykowany dla sieci Żabka: „Poczuj festiwalowy vibe z KitKat & Lion”.
11.05.23, 00:16
Gdzie warto inwestować w biznes w modelu franczyzowym?
Istnieje wiele powodów, dla których jednym z najkorzystniejszych układów dla początkujących biznesmenów jest franczyza. W małym mieście wydaje się to szczególnie dogodnym rozwiązaniem. Dowiedz się, dlaczego tak jest już teraz!
26.04.23, 12:00
Franczyza a usługi gastronomiczne
Jaki biznes warto otworzyć w małym mieście? Ważny jest nie tylko asortyment dostępnych w nich towarów. Dobre sklepy franczyzy w małym mieście powinny bowiem także oferować usługi gastronomiczne. Pozwalają one na przyciągnięcie szerszej grupy klientów. TEKST SPONSOROWANY
26.02.23, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Żabka testuje system gospodarki obiegu zamkniętego w sklepach w Bydgoszczy
Od 26 stycznia br. w ramach pilotażowego projektu „Zielona Odnowa” klienci sieci Żabka mają możliwość oddawania jednorazowych opakowań po napojach we wszystkich ponad 120 Żabkach zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy. Opakowania można zwracać bezpośrednio u sprzedawców lub w EKOmatach.
16.11.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
Kupuj, jak lubisz w Żabce Nano
Żabka Nano wystartowała z kampanią wizerunkową pod hasłem „Kupuj, jak lubisz”. Jej celem jest zachęcenie klientów do zakupów w sklepach autonomicznych Żabka Nano. Kampanii towarzyszy promocja dla użytkowników aplikacji Żappka. 
12.10.22, 15:10
| reklama & PR » informacje
Uwolnij swój czas. Żabka zmienia hasło pozycjonujące i rusza z kampanią
12 października br. Żabka ruszyła z nową kampanię w której pokazuje swoim klientom, jak towarzysząc im w każdym momencie ich dnia, upraszcza ich życie, a tym samym uwalnia czas.
11.08.22, 09:45
Płatność za pomocą karty podarunkowej Google Play
Karta podarunkowa Google Play to sposób na doładowanie konta i dokonywanie bezpiecznych zakupów. Jest to również świetny pomysł na prezent. Dowiedz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o tej formie płatności.
08.08.22, 12:31
| reklama & PR » informacje
Blowek promuje napoje niegazowane Hemp Tea
W sieci Żabka pojawiły się nowe produkty firmy Excellence Cannabis - napoje niegazowane Hemp Tea. Kampanię promocyjną wspiera komunikacyjnie twórca internetowy Karol ‘Blowek’ Gązwa. Premierze produktów towarzyszy konkurs.
06.08.22, 10:37
| biznes i technologie » informacje
Żabka nr 8500 w Boguchwałowicach
Żabka liczy już ponad 8,5 tys. sklepów. W I półroczu br. sieć otworzyła 577 placówek. Aktualnie z Żabką współpracuje ponad 72 tys. franczyzobiorców.
23.07.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
Żabka partnerem Projektu Plaża TVN
Żabka uczestniczy w tegorocznej edycji „Projektu Plaża”, realizowanego przez TVN. Sieć pojawi się w nadmorskich miejscowościach - w Dziwnowie, Kołobrzegu, Władysławowie, Krynicy Morskiej i Gdańsku, a mobilna Żabka dotrze też na „Top of The Top Sopot Festival”.
18.07.22, 12:01
Sklep i inne rozwiązania convenience – co to jest?
Nieduże sklepy odpowiadają na różne potrzeby konsumentów. Można w nich zrobić szybkie zakupy na śniadanie, kupić gotowy lunch lub uzupełnić podstawowe artykuły. To duża wygoda oraz oszczędność czasu. Taki sklep nazywamy sklepem convenience. Sprawdź, co go wyróżnia.
21.06.22, 12:07
| reklama & PR » informacje
Żabka współpracuje z marką Żywiec. Wkrótce spot reklamowy z Vito Bambino
Żabka podjęła współpracę z marką Żywiec w związku z nadchodzącą trasą Męskie Granie. Z tej okazji przygotowano kreację marketingową z udziałem związanego z żywieckim projektem Vito Bambino. 
14.06.22, 11:04
| reklama & PR » informacje
Żabka Polska w portfolio klientów Leo Burnett
Agencja Leo Burnett rozpoczeła swoją pierwszą kampanię dla sieci sklepów franczyzowych Żabka, której celem jest zachęcenie do korzystania z franczyzy oferowanej przez markę.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy