05.02.24, 16:56
5 sytuacji, kiedy sprawdzi się doradztwo marketingowe w firmie
Doradztwo marketingowe to usługa zyskująca na popularności, szczególnie w wymagającym segmencie biznesowym. Jeśli odbiorcami mają być przedsiębiorstwa, to trudno dotrzeć do nich prostym, emocjonalnym przekazem, jak w przypadku klientów indywidualnych. Marketing B2B jest więc z natury bardzo konkurencyjny. ARTYKUŁ SPONSOROWANY
29.05.23, 12:01
Analiza branżowa: Odkrywanie Insightów w Dynamicznym Świecie Biznesu
W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, zrozumienie trendów i zmian w danej branży jest kluczowe dla sukcesu firmy. Analiza branżowa umożliwia odkrywanie cennych insightów, które mogą pomóc w podejmowaniu trafnych decyzji i dostosowaniu strategii do zmieniających się warunków rynkowych. TEKST SPONSOROWANY
06.04.23, 01:30
Strategia marketingowa - wszystko, co musisz o niej wiedzieć
Strategia marketingowa to bardzo istotny proces. Stanowi on filar efektywnych działań marketingowych, a w efekcie także biznesowych. Bez starannie przygotowanej oraz wdrożonej strategii nie ma możliwości efektywnego rozwijania działalności. Sprawdź nasze rady i dowiedz się, na czym polega oraz co powinna zawierać wysokiej jakości strategia marketingowa! ARTYKUŁ PROMOCYJNY
05.07.21, 18:43
Czy cold email działa cały czas w 2021 roku?
Cold mailing to jedna z lepszych metod pozyskiwania nowych klientów, która prowadzi do skutecznego zwiększenia sprzedaży. Decydując się na ten kanał marketingowy, należy wiedzieć, co wpływa na jego skuteczność i jak odpowiednio go wykorzystywać. 
29.06.21, 01:00
| reklama & PR » artykuły
Wavemaker: marketingowcy z wykrzywionym obrazem Polaków w czasie pandemii. Pandemiczna piramida potrzeb marketingowców i Polaków
Pandemia Covid-19 mogła pogłębić rozdźwięk pomiędzy stylami życia przedstawicieli warszawocentrycznej branży marketingowej oraz przeciętnych Polaków – wynika z badania przeprowadzonego przez Wavemaker.
22.02.21, 17:00
| reklama & PR » informacje
Projekt Prawa komunikacji elektronicznej spowoduje negatywne skutki dla marketingu?
Organizacje branżowe alarmują, że zaproponowany ostatnio projekt nowej ustawy – Prawo komunikacji elektronicznej zawiera propozycje zmian prawa, które przyniosą daleko idące oraz negatywne skutki nie tylko dla branży marketingu oraz e-commerce. 
30.08.19, 11:24
Jak stworzyć plan marketingowy
Jeśli prowadzisz własny biznes lub dopiero planujesz otworzyć wymarzony interes to wiesz, jak ważna jest odpowiednia analiza klientów z segmentu B2B. Bez odpowiedniego zaplecza pracowników, ich umiejętności, ale także jasno sprecyzowanych celów biznesowych, prawdopodobnie będziesz działał po omacku. 
14.02.18, 09:00
| reklama & PR » informacje
Wavemaker: ochrona danych osobowych oraz duopolizacja sceny Digital spędza sen z powiek polskim marketerom
Rosnąca pozycja Google i Facebooka oraz kwestie związane z ochroną danych osobowych są dziś przedmiotem największego niepokoju i zainteresowania polskich reklamodawców – pokazuje badanie Wavamaker, agencji powstałej po połączeniu MEC i Maxus. 
05.11.16, 15:52
Trendy w marketingu na rok 2017
Powodzenie wszelkich działań marketingowych opiera się na zrozumieniu potrzeb i przewidywaniu reakcji klientów. W najbliższej przyszłości to się nie zmieni, choć do realizacji celów marketingowych będą wykorzystywane nowe narzędzia.
10.09.14, 12:59
| reklama & PR » ludzie
Norbert Mazur Senior Mobile Specialist w Reprise Media
Do zespołu agencji performance i mobile marketingu – Reprise Media dołączył Norbert Mazur. Nowy ekspert ma wykorzystywać swoje zamiłowanie do technologii, budując rynkowe strategie dla spółek należących do InterpublicGroup of Companies.
26.08.14, 13:01
| reklama & PR » informacje
7UP o smaku Mojito z reklamą na kanałach VOD
Ruszyły działania marketingowe wspierające limitowaną edycję napoju 7UP o smaku Mojito. Jest to pierwsza nowość marki 7UP w Polsce i jedyny napój gazowany wśród marek premium o smaku Mojito.
06.06.14, 19:05
| reklama & PR » informacje
Sparc Media kupuje agencję Q i wchodzi na polski rynek
Sparc Media, międzynarodowy dostawca rozwiązań dla online marketingu, kupuje polską agencję reklamową Q. Tym samym założona w Sydney firma, rozpoczyna działalność także w Polsce i krajach Europy Środkowo - Wschodniej. Dotychczas Sparc Media posiadał lokalne biura m.in. w Tokyo, Nowym Jorku, Hong Kongu a od teraz także w Krakowie. 
20.05.14, 12:27
| reklama & PR » ludzie
Polski oddział Paperhat z działem new business i agencją PR
Paperhat Poland, firma świadcząca usługi z zakresu Print Management, z początkiem maja powołała do istnienia nowy dział - new business. Jednocześnie Paperhat nawiązało współpracę z agencją Juicy Relations, odpowiedzialną za działania PR i relacje z klientami firmy.
21.11.13, 13:39
| reklama & PR » wydarzenia branżowe
Startuje III Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach
Ponad 150 osób przyjechało ze wszystkich polskich województw do stolicy Podkarpacia na kolejną edycję Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Przez dwa dni eksperci i pasjonaci marketingu miejsc będą dzielić się nowościami z branży oraz zdradzą w jaki sposób wykorzystują innowacyjne technologie w różnych obszarach dialogu z otoczeniem. 
08.07.13, 10:28
| reklama & PR » informacje
K2 Media wspiera Amway na Facebooku
K2 Media przygotuje grę na Facebooku dla jednej z marek Amway.
01.07.13, 14:59
| reklama & PR » informacje
Nowa kolekcja Forfun.tv i BUTIK
Stacja muzyczna 4fun.tv oraz młodzieżowa marka odzieżowa BUTIK , postanowiły stworzyć nową linię ubrań.
29.06.13, 10:39
| reklama & PR » informacje
OS3 zajmie się kampanią BMW
OS3 zajęła się realizacją kampanii promocyjnej gamy modeli BMW serii 3.
25.06.13, 09:31
| reklama & PR » informacje
ZenithOptimedia redukuje prognozę wartości wydatków reklamowych w 2013 roku
Według analityków ZenithOptimedia wydatki na reklamę w Polsce będą w tym roku niższe o 5,9%, a wartość rynku na koniec roku spadnie do 6,352 mld złotych netto.
24.06.13, 11:18
| reklama & PR » informacje
Artegence wzmacnia kadrę menadżerską
Z początkiem czerwca br. w skład zarządu Artegence weszły nowe osoby, które będą odpowiedzialne za rozwój agencji.
17.06.13, 18:30
| reklama & PR » informacje
Grayling na stałe dla Sony
Grayling Poland nawiązał stałą współpracę z polskim oddziałem Sony Europe.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.