| reklama & PR » informacje
VAN PUR uruchamia Nasze Zmiany i startuje z kampanią marki - Razowy Kwas Chlebowy
Kampania reklamowa marki Razowy Kwas Chlebowy, która obejmie telewizję, prasę kobiecą, regionalną i branżową oraz internet, potrwa do końca roku. Jej celem jest budowanie świadomości i wizerunku marki Razowy Kwas Chlebowy. Spot reklamowy będzie wyświetlany w kanałach ogólnopolskich i tematycznych. W ramach wsparcia reklamowego produktu planowany jest również szereg działań niestandardowych. Tegoroczna kampania będzie prowadzona pod hasłem „Zmień na lepsze!”. Właśnie staruje program społeczny Nasze Zmiany oraz platforma internetowa www.NaszeZmiany.pl.
| reklama & PR » informacje
Nowa kampania śpiworów Małachowskiego
Pracownia sprzętu alpinistycznego założona w 1977 r. przez Adama Małachowskiego, znana z pozycjonowania jako "The Pinnacle of Outdoor Gear Manufacturing", ruszyła z kampanią która ma na celu budowanie świadomości oraz zwiększenie sprzedaży kategorii śpiworów. Za kampanię odpowiada Kierunek Kreatywny. 
| reklama & PR » informacje
Odkryj swoją prawdziwą naturę. Rodowita z Roztocza rozpoczyna sezon kampanią
Marka naturalnej wody mineralnej Rodowita z Roztocza otwiera sezon nową kampanią marketingową: „Rodowita. Odkryj swoją prawdziwą naturę”. 
| reklama & PR » informacje
#15sekundwolnosci w nowej aktywacji Nestea
Marka herbat - Nestea rozpoczyna nową, letnią aktywację. #15sekundwolności to platforma digitalowa wspierająca wprowadzenie nowej butelki Nestea o pojemności 250 ml. Akcja zakłada wykorzystanie kreatywnego kontentu video i zachęca internautów do dzielenia się sposobami na swoje #15sekundwolnosci. Aktywacja marki będzie wspierana kampanią w Internecie.
| reklama & PR » informacje
Druga odsłona kampanii „3 x TAK” Sklepów KOMFORT
Rusza kolejna odsłona kampanii Po trzech rodzajach paneli przyszedł czas na trzy wykładziny. Akcję wspiera nowa odsłona kampanii reklamowej.
| reklama & PR » informacje
Fachowiec w… konfesjonale, czyli kolejna odsłona kampanii Atlasa. Firma przedstawia nowy spot reklamowy
Nawiązując do możliwości gruntu, ale także hasła kampanii „Zachowaj czystość z gruntem NKP”, firma przygotowała spot reklamowy gruntu o nowej formule SMART 5.0., którego akcja toczy się w konfesjonale, a głównymi postaciami są Fachowiec i ksiądz. Jest to nieszablonowy pomysł na promocję produktu.
| reklama & PR » informacje
Startuje kampania sieci sklepów odzieżowych marki TXM tekstilmarket
„Nie trzeba majątku by wyglądać w porządku" – pod takim hasłem, 22 kwietnia br. ruszyła pierwsza telewizyjna kampania reklamowa sieci sklepów odzieżowych marki TXM tekstilmarket, mającej ponad 300 sklepów i istniejącej ponad 25 lat na rynku.
31.05.24, 07:45
| reklama & PR » informacje
MAMITA zachęca do zakupów z uśmiechem w kampanii marki Mamyito.pl
W połowie kwietnia br. rozpoczęła się kampania marki Mamyito.pl. Główną bohaterką kampanii „Twoje większe zakupy z uśmiechem” jest nowa brand hero marki – torba Mamita. Za koncept kreatywny i realizację kampanii odpowiada agencja MADOGZ.
30.05.24, 17:48
| reklama & PR » informacje
Mistrzowska Pielęgnacja Stóp. Kampania marki Nivelazione
Trwa kampania Nivelazione pod hasłem Mistrzowska Pielęgnacja Stóp. Za planowanie mediów oraz realizację odpowiada dom mediowy Media Choice. 
12.05.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Powiedz tak na smak. Peppermint prezentuje kampanię dla marki Heinz
Agencja Peppermint przygotowała kampanię reklamową dla marki Heinz, pod tytułem "Powiedz tak na smak". Kampania ma zachęcać odbiorców do odkrycia różnorodnych smaków produktów marki Heinz.
10.05.24, 22:22
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Wszystko, co trzeba, kiedy potrzeba. Platformy OLX promue kategorię Wypożyczalnia
"Wszystko, co trzeba, kiedy potrzeba" - tak brzmi hasło najnowszej kampanii marki OLX. Projekt dotyczy reklamy kategorii w serwisie - Wypożyczalnia. Za koncepcję kreatywną i egzekucję kampanii odpowiada VML.
27.04.24, 18:36
| reklama & PR » informacje
Taka jak ja! #Regeneracja - Inspirujące historie kobiet w kampanii marki Jantar
Na przełomie marca i kwietnia br. ruszyła kampania wizerunkowa marki Jantar pod hasłem „Taka jak ja! #Regeneracja”, która ma skupiać się na promocji kosmetyków do zniszczonych włosów. Jest ona jednocześnie opowieścią o inspirujących kobietach, które stały się twarzami marki. 
26.04.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Wesoła panda w kuchni. Kampania promująca ofertę Thermomix Polska
Z początkiem kwietnia br. firma Vorwerk Polska wystartowała z akcją promocyjną, w której oferuje swój flagowy produkt – urządzenie Thermomix TM6 – w zestawie.
20.04.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Przyjaźń od kuchni. Kampania McDonald’s
Marka McDonald’s ruszyła z kampanią „McDonald’s. Przyjaźń od kuchni”. Projekt ma pokazać, że w pracy również jest miejsce na budowanie trwałych relacji. 
10.04.24, 10:55
| reklama & PR » informacje
Fundacja Polska Bezgotówkowa komunikuje korzyści płynące z przystąpienia do Programu Polska Bezgotówkowa
Polska Bezgotówkowa rozpoczęła kolejną edycję ogólnopolskiej kampanii informującej o korzyściach płynących z przystąpienia do jej flagowego Programu Polska Bezgotówkowa. Od 2 kwietnia br. w wybranych stacjach TV emitowany jest spot reklamowy, w którym udział wzięli polscy przedsiębiorcy – rzeczywiści beneficjenci Programu Fundacji. 
29.03.24, 07:45
| reklama & PR » ludzie
Paweł Korzeniowski nowym ambasadorem Żywiec Zdrój Minerals+
Paweł Korzeniowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich pływaków. Wsparciem w zdobywaniu kolejnych tytułów będzie marka Żywiec Zdrój Minerals+, której pływak został ambasadorem. 
07.02.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Ruszyła loteria marki Grześki. Do wygrania vouchery ze strony Wyjątkowy Prezent
1 lutego br. ruszyła loteria marki Grześki należącej do firmy Colian. Do wygrania są vouchery na oferty ze strony Wyjątkowy Prezent.
04.02.23, 10:18
| reklama & PR » informacje
Publicis Groupe z partnerami rozpoczynają globalną kampanię Working with Cancer
W ramach inicjatywy „Working with Cancer” rozpoczyna się globalna kampania, której celem jest zwrócenie uwagi na potrzebę empatii i wsparcia wobec współpracowników, u których zdiagnozowano nowotwór.
29.01.23, 09:00
| reklama & PR » informacje
Cleo twarzą kampanii serków wiejskich Almette
Piosenkarka Cleo została twarzą kampanii serków wiejskich Almette pod hasłem „Gdy przyjemność chodzi Ci po głowie!”.
25.01.23, 18:01
| reklama & PR » informacje
Czesław Mozil twarzą kampanii i konkursu marki Kozel
25 stycznia br. wystartował „Kozel Mix”. Konkurs jest elementem kampanii „Nazwij go po Cześku” marki Kozel, do której zaproszono Czesława Mozila.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.