17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
22.08.23, 13:56
| prasa » informacje | internet » informacje
Panel symetrystów jednak się odbędzie. Nie na Campus Polska Przyszłości, ale na Gazeta.pl i OKO.press
Marcin Meller, Dominika Sitnicka, Jan Wróbel i Grzegorz Sroczyński - odwołany przez Campus Polska Przyszłości „panel symetrysów” odbędzie się w Gazeta.pl oraz na OKO.press.
08.03.23, 19:08
| prasa » informacje
Dziennikarski protest po tragicznej śmierci Mikołaja Filiksa
Głęboko poruszeni śmiercią niespełna 16-letniego Mikołaja Filiksa i "obsługą medialną" sprawy molestowania z 2020 r. przez publiczne Radio Szczecin i TVP Info, OKO.press, Polityka, Onet, Wyborcza zainicjowały w odruchu moralnego oburzenia dziennikarski protest. AKTUALIZACJA 10.03.2023. 
27.09.21, 11:00
| prasa » informacje
Polacy krytycznie oceniają zakaz pracy dziennikarzy przy granicy z Białorusią
Znamy wyniki sondażu na zlecenie akcji "Dziennikarze na granicy!". Polacy w zdecydowanej większości negatywnie ocenili zakaz pracy dziennikarzy przy granicy z Białorusią po wprowadzeniu na tym terenie stanu wyjątkowego.
14.09.21, 12:11
| prasa » informacje
Dziennikarze na granicy. Oświadczenie mediów
Największe polskie media po raz kolejny wspólnie wystosowały protest. Tym razem redakcje bronią prawa do pracy i prawdy. 
06.09.21, 11:00
| prasa » informacje
Dziennikarskie organizacje branżowe negatywnie o wprowadzeniu stanu wyjątkowego
Dziennikarskie organizacje negatywnie oceniły wprowadzenie stanu wyjątkowego. Pierwsi dziennikarze już usłyszeli zarzuty za złamanie rozporządzenia w tej sprawie.
02.02.21, 08:00
| prasa » informacje
Dziennikarze tęsknią za tradycyjnymi konferencjami
Pomimo trwającej pandemii niemal co drugi dziennikarz (43,4 proc.) wolałby wziąć udział w tradycyjnej konferencji offline zamiast online - wynika z ogólnopolskiego badania przeprowadzonego wśród przedstawicieli mediów.
29.07.20, 10:10
| prasa » informacje
IV edycja Konkursu o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej. Konkurs dla dziennikarzy i naukowców
Ruszyła IV edycja Konkursu o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej. Wybrane zostaną najlepsze prace poświęcone problematyce ubóstwa i wykluczenia społecznego.
27.04.20, 11:14
| internet » informacje
IAB Polska i IAB Europe: koronawirus uderza w dziennikarstwo i media cyfrowe
Gdy cały świat zwiera szyki, aby walczyć z pandemią COVID-19, zapotrzebowanie na wysokiej jakości dziennikarstwo informacyjne i media cyfrowe nigdy nie było większe. Tymczasem możliwość dalszego finansowania zaufanego dziennikarstwa i mediów cyfrowych na całym świecie jest jak podkreśla IAB - poważnie zagrożona.
31.01.20, 09:00
| prasa » informacje
Pracownicy branży medialnej nie są za bardzo skłonni do zmiany pracy
Zawody związane z mediami, takie jak redaktor czy dziennikarz to wyjątkowe profesje. Jak wynika z badań CBOS-u z 2019 r., dziennikarze mogą cieszyć się 55 proc. poważaniem społeczeństwa. Pracownicy szeroko pojmowanych mediów są też w top 10 najbardziej stresujących zawodów według Career Cast. 
29.01.19, 11:00
Konfetti nie będzie. Łyżka dziegciu w beczce miodu
[20. urodziny portalmedialny.pl] Od 30 lat w Polsce mamy wolny rynek medialny. Prawo do informacji to jedno z największych osiągnięć zmian w naszym kraju. Media i reklama to również sektor dający pracę tysiącom ludzi. Oblicze mediów zmienia się po raz kolejny na naszych oczach.
28.02.18, 22:00
| prasa » informacje
Ostatni artykuł zamordowanego dziennikarza Jána Kuciaka udostępniony mediom
Ostatni artykuł zamordowanego dziennikarza Jána Kuciaka zostanie udostępniony zagranicznym mediom. W Bratysławie powstaje zespół redakcyjny, który będzie kontynuował śledztwa rozpoczęte przez Jána Kuciaka.
23.12.17, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
KRRiT: w przestrzeni publicznej jest miejsce dla sporu, ale nie ma zgody na agresję i przemoc
W związku z gwałtownie narastającą falą agresji werbalnej i fizycznej skierowanej przeciwko dziennikarzom, głównie mediów publicznych, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podkreśla, że nie może pozostać obojętna i wydała oświadczenie w tej sprawie.
11.12.17, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP złoży zawiadomienie do prokuratury, a CM WP SDP apeluje o podjęcie działań zapobiegającym atakom na dziennikarzy
W związku z piątkowym atakiem na dziennikarkę ,,W tyle wizji”, TVP ma złożyć zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa, w związku z utrudnianiem obowiązków służbowych dziennikarzowi TVP.  CMWP SDP apeluje podjęcie działań zapobiegających wszelkim atakom na znajdujących się w pracy dziennikarzy.
06.12.17, 15:00
| prasa » informacje
Ruszyła VII edycja Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka
Ruszyły zgłoszenia do siódmej edycji Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka. Laureaci zdobywają swoje pierwsze nagrody, oraz budują kunszt dziennikarski.ale również zawierają cenne znajomości. Podobnie jak w poprzednim roku zgłoszenia można nadsyłać w czterech kategoriach.
13.06.17, 09:00
| prasa » badania rynku
Badania d*fusion Communications: dziennikarstwo w erze mobilności
Agencja PR d*fusion communication w maju br. przeprowadziła badanie „Mobile Journalism”, którego celem było poznanie opinii dziennikarzy na temat mobilnego środowiska pracy. 
09.01.17, 10:00
| prasa » informacje
Trwają zgłoszenia do VI edycji Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka
Trwają zgłoszenia do VI edycji Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka – konkursu promującego młode talenty dziennikarskie. W tym roku Gala odbędzie się w krakowskim Teatrze Groteska.
19.12.16, 15:16
| prasa » informacje
Dziennikarze ponownie spotkali się z marszałkiem Senatu
Zakończyło się spotkanie marszałka Stanisława Karczewskiego z przedstawicielami mediów. Dotychczasowe zasady pracy dziennikarzy w Sejmie mają zostać zachowane tylko do momentu wypracowania nowych zasad.
18.12.16, 18:40
| prasa » informacje
SDP: władze Sejmu i Senatu powinny wycofać się z działań na rzecz ograniczeń pracy dziennikarzy w Parlamencie
Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich zadeklarowało gotowość do podjęcia mediacji i rozmów prowadzących do takiej regulacji obecności mediów w Parlamencie.
17.12.16, 20:33
| prasa » informacje
Marszałek spotkał się z dziennikarzami
Póżnym wieczorem w sobotę doszło do spotkania marszałka Stanisława Karczewskiego z przedstawicielami mediów na temat nowych zasad pracy dziennikarzy w Sejmie.Kolejne spotkanie odbędzie się w poniedziałek o godz. 12.00.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.