| internet » informacje
Ciufcia.pl - zabawy edukacyjne on-line dla przedszkolaków
www.Ciufcia.pl to pierwszy i największy w Polsce (30 proc. rynku) portal z zabawami edukacyjnymi, dla dzieci w wieku 2-6 lat. Serwis zapewnia bezpieczną zabawę i edukację najmłodszych użytkowników, nowych technologii. Według badań przeprowadzonych przez GFK, Polonia Ciufcia została oceniona przez rodziców bardzo wysoko, pod względem zaufania i wartości edukacyjnych treści. 79 proc. badanych rodziców włącza Ciufcię swoim dzieciom, by nauczyły się czegoś nowego.
15.05.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
Nowi brand heroes marki ANWILu
Włocławska spółka chemiczna ANWIL, należąca do Grupy ORLEN, opracowała serię edukacyjnych bajek dla dzieci. Ich narratorami są „Granulki” - animowane postacie, które jednocześnie stają się tzw. „brand heroes” i będą wykorzystywane w szerszej komunikacji marketingowej.
13.05.22, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Turniej i maraton ulubionego serialu w Nickelodeon w Dzień Dziecka
Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka na Nickelodeon powraca turniej o tytuł ulubionego serialu. Już teraz widzowie mogą decydować o tym, jaki serial zostanie wyemitowany w formie maratonu w weekend 4 czerwca - 5 czerwca br. Stacja przygotowała także niespodziankę w postaci zupełnie nowego programu.
22.02.17, 08:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Badania: telewizja wciąż ważna dla polskich dzieci [infografika]
Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie kanału dziecięcego Cartoon Network, telewizja wciąż stanowi punkt wyjścia do eksplorowania świata mediów przez polskie dzieci.
16.01.16, 15:00
| internet » informacje
McDonald's wprowadził nowe gry interaktywne dla dzieci
McDonald’s Polska zaprezentował nową wersję Happy Studio - aplikacji interaktywnej zawierającej szereg edukacyjnych gier i zabaw.
29.06.14, 11:21
| telewizja / VOD » seriale
Pamiętniki Florki. Polska animacja w MiniMini+
21 lipca br. w MiniMini+ odbędzie się światowa premiera, najnowszego polskiego serialu dla maluchów „Pamiętnik Florki”. Bajka opowiada o przygodach sympatycznej i ciekawej świata ryjówki, która jak każde małe dziecko jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Animacja została wyprodukowana przez łódzkie Studio Filmowe Anima-pol.
17.06.14, 14:31
| telewizja / VOD » informacje
Disney Junior z kampanią wizerunkową
Pod hasłem „Zabawa, która inspiruje” ruszyła ogólnopolska kampania wizerunkowa kanału Disney Junior, która trwać będzie do połowy lipca br. Oprócz mediów własnych oraz mediów społecznościowych, działania obejmują outdoor CLP, frontlighty i billboardy. Spot wizerunkowy będzie emitowany na głównych antenach oraz w kanałach tematycznych TVNu i Polsatu.
16.06.14, 23:19
| telewizja / VOD » seriale
Przygody Adasia i Tosi 2 w MiniMini+
Od 16 czerwca br. kanał MiniMini+ emituje "Przygody Adasia i Tosi 2". Serial nadawany będzie codziennie, o godz. 14:20 oraz od niedzieli do piątku o godz. 19:15.
24.05.14, 11:49
| kultura » książki
Zwierzaki Wajraka. Nowa książka dla młodych badaczy przyrody
22 maja br. swoją premierę ma najnowsza książka Adama Wajraka - „Zwierzaki Wajraka”, wydana przez Agorę. Autor przybliża w niej najmłodszym, świat zwierząt i zachęca ich do przeżycia wielkiej przygody, jaką jest podglądanie i badanie natury.
24.05.14, 11:10
| telewizja / VOD » seriale
Mu i Be – Opowieści z farmy. Nowy serial w Boomerangu
Widzowie kanału dla dzieci Boomerang, od 31 maja br. będą mogli odkrywać życie na wsi, z rodziną z serialu „Mu i Be – Opowieści z farmy”. Piosenkę otwierającą każdy odcinek tej opowieści, o rodzeństwie opiekującym się gospodarstwem, zaśpiewała Magda Welc, zwyciężczyni trzeciej edycji programu „Mam talent”.
25.09.13, 22:25
| telewizja / VOD » informacje
Franklin i przyjaciele od października w MiniMini+
Od 18 października br. na antenie programu MiniMini+ można będzie zobaczyć nową odsłonę serialu animowanego „Franklin i przyjaciele”. Premierowe odcinki tego kanadyjskiego serialu emitowane będą codziennie o godzinie 14.35.
22.09.13, 11:23
| telewizja / VOD » informacje
Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody od października w MiniMini+
Od 13 października br. na antenę MiniMini+ wraca amerykański serial animowany „Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody”. Trzecią serię będzie można zobaczyć codziennie o 15.05.
14.09.13, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
Nowa seria Peppy od października w MiniMini+
Od 1 października br. na antenie MiniMini+ będzie można zobaczyć premierowe odcinki brytyjskiego serialu animowanego, opowiadającego o przygodach świnki Peppy.
06.10.12, 14:00
| kultura » teatr
Ekobajka dla dzieci w Kołbaskowie
Jak segregować śmieci, oszczędzać wodę i prąd oraz dbać o środowisko dowiedzą się dzieci, które przyjdą na bajkę ekologiczną pt. „Łza Ziemi”.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy