11.07.24, 06:30
| prasa » informacje
Czułość. Wolność. Równowaga. Akcja społeczna Wysokich Obcasów i Wyborczej
Rozpoczęta 5 lipca br. nowa akcja społeczna „Czułość. Wolność. Równowaga” to inicjatywa „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”. Akcja potrwa rok.
20.06.24, 14:30
| prasa » informacje
Wyborcza powołała zespół do spraw wzrostu, który odpowiada za strategiczne projekty dla rozwoju serwisu
Od czerwca br. w strukturach spółki Wyborcza działa zespół ds. wzrostu – multidyscyplinarna grupa, która zajmuje się projektami związanymi z rozwojem treści cyfrowych wszystkich serwisów „Wyborczej”. Zespół ds. wzrostu odpowiada za projekty dotyczące treści, które są strategicznie ważne dla rozwoju i wizerunku „Wyborczej”.  
15.05.24, 07:30
| prasa » ludzie
Dorota Kruk szefową komunikacji i PR spółki Wyborcza
Z początkiem maja br., Dorota Kruk została szefową nowo utworzonego obszaru komunikacji i PR spółki Wyborcza. Będzie odpowiadać za zbudowanie strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, relacje z mediami oraz działania public relations związane z działalnością spółki Wyborcza, w tym “Gazety Wyborczej”.
14.05.24, 07:30
| prasa » ludzie
Łukasz Grzymisławski nowym redaktorem naczelnym Książek. Magazynu do czytania
Od maja br. Łukasz Grzymisławski objął kierownictwo nad redakcją dwumiesięcznika „Książki. Magazyn do czytania”, będącego częścią portfolio wydawniczego spółki Wyborcza.
13.05.24, 07:30
| prasa » ludzie
Agnieszka Holland Człowiekiem Roku 2024 Gazety Wyborczej
„Gazeta Wyborcza” przyznała tegoroczny tytuł Człowieka Roku Agnieszce Holland. Redakcja uhonorowała reżyserkę w uznaniu dla jej artystycznych dokonań i obywatelskiej odwagi. Rozmowę i sylwetkę laureatki będzie można przeczytać w gazecie i na stronie internetowej „Wyborczej”.   
15.04.24, 13:12
| prasa » ludzie
Dział sprzedaży Wyborczej wzmacnia warszawski region
W kwietniu br. nastąpiły zmiany w zespole zajmującym się sprzedażą reklam w mediach marki „Wyborcza”. Mateusz Gros objął stanowisko kierownika ds. sprzedaży agencyjnej w „Wyborczej” i Wyborcza.pl, a Wioletta Napurka – dyrektorki sprzedaży w regionie Warszawa.
22.01.24, 07:45
| prasa » ludzie
Paula Skalnicka szefową redakcji lokalnych Wyborczej
Od 1 stycznia br. nową szefową redakcji lokalnych „Wyborczej” jest Paula Skalnicka. Zastąpiła Mikołaja Chrzana, który został powołany do zarządu nowo utworzonej spółki Wyborcza.
03.01.24, 15:00
| prasa » ludzie
Marek Wilk odpowiada za zarządzanie działem sprzedaży Wyborczej
Od początku stycznia br.. Marek Wilk odpowiada za zarządzanie działem sprzedaży „Wyborczej”, którego oferta obejmuje, m.in. “Gazetę Wyborczą”, Wyborcza.pl, “Wysokie Obcasy Extra” i “Książki. Magazyn do czytania”.
11.12.23, 18:21
| prasa » informacje
Joanna Kwas i Mikołaj Chrzan wejdą w skład zarządu spółki Wyborcza
Zarząd Grupy Agora podjął decyzję o składzie przyszłego zarządu spółki Wyborcza – jednej ze spółek wydzielanych jako zorganizowana część przedsiębiorstwa w ramach procesu tworzenia nowego zarządczego modelu operacyjnego firmy. 
24.10.23, 11:03
| prasa » informacje | internet » informacje
Wyborcza przekazała 500 prenumerat dla gości wrocławskiej pizzerii Mania Smaku w Jagodnie
„Wyborcza” w podziękowaniu za solidarność i zaangażowanie przekazała pół tysiąca prenumerat cyfrowych dla gości restauracji Mania Smaku, która dowiozła pizzę mieszkańcom wrocławskiego Jagodna, czekającym w długiej kolejce do głosowania.
06.10.23, 16:29
| prasa » informacje
“Wyborcza” po raz drugi organizuje “Wielki Test Wiedzy o Klimacie” dla szkół ponadpodstawowych
8 listopada br. odbędzie się druga edycja “Wielkiego Testu Wiedzy o Klimacie”, akcji edukacyjnej redakcji Wyborcza.pl i “Gazety Wyborczej”, skierowanej do uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych. Test odbędzie się w sześciu polskich miastach, a zapisy na wydarzenie trwają do 31 października br. 
30.06.23, 21:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Wyborcza świętuje setną rocznice urodzin Wisławy Szymborskiej
W ten weekend obchodzimy setną rocznicę urodzin wybitnej poetki Wisławy Szymborskiej. Z tej okazji zespół Wyborczej zaplanował szereg treści poświęconych noblistce i jej twórczości oraz wyjątkowy pokaz poezji w Krakowie. W swoich działaniach redakcja chce podkreślić, jak ważna dla literatury była i jest autorka.
16.04.23, 09:00
| prasa » informacje
Polscy dziennikarze z życzeniami dla Andrzeja Poczobuta. Akcja wsparcia dziennikarza uwięzionego na Białorusi
W niedzielę,16 kwietnia 2023 r. Andrzej Poczobut, korespondent „Wyborczej” w Białorusi będzie obchodzić 50. urodziny. Z tej okazji zespół „Gazety Wyborczej” razem z dziennikarkami i dziennikarzami z innych redakcji przygotował specjalne nagranie wideo z życzeniami dla uwięzionego przez reżim kolegi.
09.11.21, 13:12
| prasa » informacje
Wyborcza.pl promuje swoje serwisy lokalne
"Mieszkam we Wrocławiu, żyję w Europie", "Mieszkam w Łodzi, żyję w Europie"... - Wyborcza.pl promuje swoje serwisy lokalne hasłem odnoszącym się do każdego z 33 polskich miast, w których działają redakcje "Wyborczej". Szeroka kampania wizerunkowa marki ruszyła z początkiem listopada br. i potrwa do połowy grudnia.
06.08.21, 18:45
| prasa » informacje | internet » informacje
Gazeta Wyborcza solidarna z Białorusią. Specjalne logo i publikacje
W sobotę i w poniedziałek, 7 i 9 sierpnia br. - w nawiązaniu do rocznicy wybuchu rewolucji na Białorusi - "Gazeta Wyborcza" będzie solidaryzować się z sąsiadami. Na pierwszej stronie dziennika w wersji tradycyjnej i na Wyborcza.pl pojawi się zmienione logo - będzie nim biało-czerwono-biała białoruska flaga. 
01.07.21, 09:28
| prasa » informacje
Turystyczne propozycje w Gazecie Wyborczej przez całe wakacje
25 czerwca br. lokalne redakcje "Gazety Wyborczej" rozpoczęły dwa cykle związane z szeroko pojętą turystyką - nie tylko plenerową, ale też miejską. 
21.06.21, 11:00
| prasa » informacje | reklama & PR » informacje
Bez LGBT+ nie ma PoLski. Kampania społeczna mediów Agory i MullenLowe Warsaw
W dniu warszawskiej Parady Równości, ruszyła kampania społeczna "Bez LGBT+ nie ma PoLski" realizowana wspólnie przez Gazeta.pl, Wyborcza.pl, „Gazetę Wyborczą”, TOK FM i tokfm.pl, stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza oraz agencję MullenLowe Warsaw – pomysłodawcę akcji.
08.06.21, 07:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Właściwy adres ma znaczenie. Wyborcza.pl rusza z kampanią wizerunkową
Ruszyła kolejna odsłona kampanii reklamowej serwisu Wyborcza.pl. Tym razem, zgodnie z hasłem "Właściwy adres ma znaczenie", jest ona skupiona wokół adresu internetowego Wyborcza.pl.
01.06.19, 16:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Co pokolenie, to Wyborcza. Gazeta Wyborcza i Wyborcza.pl z kampanią wizerunkową
Wystartowała kampania wizerunkowa „Gazety Wyborczej” i Wyborcza.pl pod hasłem „Co pokolenie, to Wyborcza”. Kreacje reklamowe mają przypominać, że „Gazeta Wyborcza” od 30 lat towarzyszy różnym pokoleniom i zmianom zachodzącym w Polsce.
30.01.17, 18:00
| prasa » informacje
Cyfrowy świat seniora z Gazetą Wyborczą
31 stycznia i 1 lutego br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić książki z serii „Cyfrowy świat seniora”, które krok po kroku mają uczyć,  m.in. jak korzystać z komputera i poruszać się w internecie.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.