01.03.24, 08:00
| radio » informacje
Między książkami. Rozmowy o książkach z prof. Ryszardem Koziołkiem w Radiu Nowy Świat
Od piątku, 1 marca br. Radio Nowy Świat rozpoczyna emisję nowego cyklu „Między książkami” w audycji „Poranna Manna”. Wojciech Mann co tydzień będzie rozmawiać o książkach z profesorem Ryszardem Koziołkiem. 
05.10.23, 20:18
| radio » informacje | internet » informacje
Mann i Materna. Dziady z szuflady. Legendarny duet powraca. Mann i Materna w nowym podcaście w Onecie
Po kilkudziesięciu latach przerwy duet Wojciech Mann i Krzysztof Materna rozpoczyna nowy projekt. Podcast „Mann i Materna. Dziady z szuflady” wystartuje w piątek, 6 października o godz. 19:00 na Onet.pl, w aplikacji Onet Audio i na wszystkich platformach podcastowych.
02.06.23, 08:30
| radio » informacje
Wojciech Mann laureatem Nagrody W
Wojciech Mann jest tegorocznym laureatem Nagrody W, wręczanej osobom, które w szczególny sposób zaistniały w życiu Zbigniewa Wodeckiego. Radio Nowy Świat będzie relacjonować tegoroczną edycję festiwalu Wodecki Twist.
13.04.23, 18:41
| radio » informacje | kultura » muzyka
Premiera zremasterowanych utworów Andrzeja Zauchy w Radiu Nowy Świat
W piątek, 14 kwietnia br., w audycji „Poranna Manna” Wojciech Mann zaprezentuje mniej znane i na nowo zremasterowane utwory Andrzeja Zauchy. Radio Nowy Świat jako pierwsze wyemituje piosenki, czyli muzyczne przygody Andrzeja Zauchy z lat 80, zebrane na jednej płycie „Dwa kroki w chmurach”, której sprzedaż ruszy 22 kwietnia br.
13.04.23, 06:30
| radio » informacje
Specjalne wydanie Koncertu życzeń i premiera singla The Redaktors w Dniu Patronów Radia Nowy Świat
16 kwietnia br., w Dniu Patronów, Magda Jethon (Redaktorka Naczelna) i Wojciech Mann (współzałożyciel stacji) poprowadzą specjalne wydanie „Koncertu życzeń” w Radiu Nowy Świat. Stacja zaplanowała również premierę nowego singla The Redaktors, a także finał plebiscytu na piosenki z tekstem.
25.01.23, 15:30
| radio » informacje
75. urodziny Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat
25 stycznia br., dziennikarz muzyczny, Wojciech Mann obchodzi 75 urodziny. Z tej okazji zespół Radia Nowy Świat przygotował specjalny urodzinowy wiersz, który został wyemitowany na antenie w porannej audycji „Nowy Świt”, a chwilę później pojawił się w formie video w kanałach społecznościowych Radia.
31.12.22, 14:42
| radio » informacje
Spot Radia Nowy Świat w jednodniowej kampanii TV
Tylko 1 stycznia 2023 r. będzie emitowany 20-sekundowy spot Radia Nowy Świat w wybranych stacjach TV. To akcja specjalna rozgłośni, która ma zwrócić uwagę telewidzów na markę, jaką jest Radio Nowy Świat. Stacja w ten sposób chce przyciągnąć nowych słuchaczy i zachęcić ich do włączenia radia.
30.12.22, 06:30
| radio » informacje
Kobiety przejmą 1 stycznia antenę Radia Nowy Świat
1 stycznia 2023 r., od 9:00 do 21:00 aktorki, piosenkarki, reżyserki, prawniczki poprowadzą audycje w Radiu Nowy Świat, w których zaprezentują swoje muzyczne wybory i odpowiedzą na pytanie co dla nich oznacza hasło: Przyszłość jest Kobietą, czy się z nim utożsamiają, a może wręcz przeciwnie.
09.11.22, 08:00
| radio » informacje
Polska jest Kobietą. Dzień Niepodległości na antenie Radia Nowy Świat
W Święto Niepodległości, 11 listopada br. Radio Nowy Świat przygotowało kilka propozycji, których motywem przewodnim będzie polska muzyka.
14.10.22, 08:39
| radio » informacje
Dzień Edukacji Narodowej na antenie Radia Nowy Świat
14 października, czyli w Dniu Edukacji Narodowej, na antenie Radia Nowy Świat pojawią się wspomnienia dziennikarzy stacji związane z wykonywaniem zawodu nauczyciela.
07.10.22, 20:30
| radio » informacje
Muzoleum. Nowa audycja Wojciecha Manna na antenie Radia Nowy Świat
W poniedziałek, 10 października br., o godz. 10:00 w Radiu Nowy Świat zadebiutuje nowa audycja Wojciecha Manna - „Muzoleum”. Będzie to miejsce, w którym prezentowane będą stare i zapomniane piosenki i artyści.
28.09.22, 14:45
| reklama & PR » informacje
Wojciech Mann twarzą nowej kampanii OLX
Ruszyła najnowsza kampania reklamowa kategorii Praca w serwisie OLX. Twarzą działań marketingowych został Wojciech Mann, dziennikarz i prezenter muzyczny.
11.07.22, 16:00
| radio » informacje
Niebanalna urodzinowa kampania Radia Nowy Świat
Magda Jethon, Katarzyna Kasia, Joanna Kołaczkowska, Wojciech Malajkat, Wojciech Mann, Marcin Mann, Grzegorz Markowski oraz Zbigniew Zamachowski to bohaterowie kampanii Radia Nowy Świat, która w sposób niebanalny ma informować o drugich urodzinach rozgłośni i zachęcać do dołączenia do grupy patronów.
27.06.22, 09:00
| radio » informacje
Dwie stolice na rocznicę. Smok Syrenkę bierze pod rękę. Drugie urodziny Radia Nowy Świat
„To nie jest stara Trójka, to nie jest nowa Trójka, to jest Radio Nowy Świat” – tak blisko dwa lata temu Wojciech Mann zainaugurował działalność RNŚ. Za kilkanaście dni rozgłośnia będzie obchodzić drugie urodziny.
06.06.22, 07:00
| radio » informacje
Gra o tron. Nowa audycja Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat
W czerwcu br. na antenie Radia Nowy Świat pojawi się nowa audycja Wojciecha Manna. Nowością będzie też „Biforek” Mikołaja Tyczyńskiego.
13.05.22, 10:00
| radio » informacje
Kulisy próby zwolnienia Wojciecha Manna. W tle rozmowy z dziennikarzami
Serwis PoufnaRozmowa opublikował list, który miał wysłać Jarosław Gajewski do Mateusza Morawieckiego w którym przedstawił plany zwolnienia Wojciecha Manna z Trójki i chciał błyskawicznej interwencji, aby do tego nie doszło.
27.05.21, 15:00
| reklama & PR » informacje
Wojciech Mann i Krystyna Czubówna rymują w najnowszej kampanii OTOMOTO
W mediach społecznościowych ruszyła nowa platforma liryczna i konkurs dla użytkowników serwisu motoryzacyjnego OTOMOTO (Grupa OLX).
01.12.20, 08:00
| radio » ludzie
Kolejne zmiany w zarządzie Radia Nowy Świat
Radio Nowy Świat po raz kolejny dokonuje zmian w swoim zarządzie. Zarząd po zmianach pozostaje w jednoosobowym składzie.
30.11.20, 07:00
| radio » informacje
Radio Nowy Świat zmienia nazwę niedzielnej audycji Wojciecha Manna
Polskie Radio chce zastrzec nazwę autorskiej audycji „Manniak po ciemku” emitowanej w przeszłości w Trójce. W związku z tym Radio Nowy Świat postanowiło zmienić nazwę niedzielnego pasma, którego gospodarzem jest Wojciech Mann.
17.07.20, 12:00
| reklama & PR » informacje
Wojciech Mann i Jan-Rapowanie w kampanii McDonald’s
Wojciech Mann i Jan-Rapowanie będą rozmawiali w najnowszej kampanii marki McDonald’s w serii spotkań na YouTube o języku, którym można wyrażać kulinarne (i nie tylko) uniesienia.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.