20.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
KPOP NATION święto muzyki K-POP na żywo tylko w serwisie VOD.pl
23 września br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert "KPOP NATION" dedykowany fanom K-POPu. Wydarzenie będzie transmitowane na VOD.pl. Podczas koncertu wystąpią najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku.
14.02.23, 13:15
| telewizja / VOD » informacje
VOD.pl w portfolio Warner Bros. Discovery. Serwis w nowej odsłonie
14 lutego br. portfolio streamingowe Warner Bros. Discovery powiększyło się o platformę streamingową – VOD.pl. W serwisie znajdą się programy z biblioteki nadawcy oraz od innych lokalnych i międzynarodowych dostawców. Wszystkie tytuły będą dostępne bez opłat. 
07.07.22, 17:00
| internet » informacje
Podziel się emocjami. Platforma VOD.PL przedstawia Vodokoty
Z początkiem lipca br. na platformie VOD.pl uruchomiono nową funkcję, która daje użytkownikom możliwość wyrażenia przeżytych podczas seansu emocji. „Podziel się emocjami na VOD.PL” to hasło, które promuje „Vodokoty”, nowych bohaterów marki VOD.PL.
09.03.22, 15:00
| internet » informacje
Serwis VOD.pl przygotował ofertę produkcji w języku ukraińskim
Serwis VOD.PL udostępnił rozwiązania, które mają pomóc w odnalezieniu filmów i seriali dostępnych online w języku ukraińskim. Nowo powstała strona “Filmy i seriale po ukraińsku” umożliwia przejrzenie katalogu produkcji oferujących ukraińską wersję językową, które są dostępne na różnych platformach streamingowych na terytorium Polski.
21.01.22, 11:05
| telewizja / VOD » informacje
Serwis VOD.PL wprowadza nową funkcję Co obejrzeć? oraz kanały telewizyjne online
Wśród usług oferowanych od stycznia 2022 r. przez VOD.PL znalazł się przewodnik po filmach i serialach dostępnych online oraz możliwość zakupu dostępu do odbioru tradycyjnej telewizji na VOD.PL.
05.07.21, 19:47
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
VOD.PL w nowej odsłonie
Ringier Axel Springer Polska uruchomił nową odsłonę platformy VOD.PL w której internauci będą mogli oglądać premiery prosto z kina, filmy festiwalowe, czy produkcje skierowane do najmłodszych.
31.03.20, 10:35
| internet » badania rynku | reklama & PR » informacje
Wavemaker: clutter w VOD bliski telewizyjnemu
Średnio 15 proc. wypełnienie reklamami osiągały w lutym i pierwszej połowie marca br. serwisy VOD należące do największych nadawców. Clutter w VOD był więc już bliski, a w Playerze nawet wyższy niż wypełnienie głównych stacji komercyjnych – wynika z analizy Wavemaker. 
21.03.20, 09:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Filmy z oferty FilmBox Arthouse w serwisie Vod.pl
Filmy z dystrybuowanego przez Kino Polska TV SA kanału FilmBox Arthouse zostały udostępnione na życzenie w serwisie Vod.pl. 
13.12.19, 10:00
| internet » informacje
Produkcje Disneya trafią do oferty vod.pl
Ringier Axel Springer Polska rozpoczyna współpracę z The Walt Disney Company. W ramach partnerstwa, serwis vod.pl zaoferuje użytkownikom produkcje filmowe Disneya oraz związanych z nim wytwórni filmowych. Wśród propozycji największego w Polsce serwisu VOD znalazło się 100 nowych tytułów filmowych.
15.04.19, 10:59
| internet » badania rynku
Legalne serwisy OTT: Player.pl znacząco wyprzedza vod.pl, TVP VOD i Iplę
W marcu br. player.pl osiągnął rekordowe wyniki. W ostatnim miesiącu serwis odwiedziło 5,5 mln realnych użytkowników.
18.12.18, 15:00
| internet » informacje
Vod.pl ma nową wersję aplikacji
Vod.pl wprowadza nową wersję aplikacji, która umożliwia dostęp do filmów, seriali i programów na smartfonie i tablecie.
17.07.18, 11:00
| internet » informacje
Serwis vod.pl w nowej odsłonie
Należący do Grupy Onet-RAS Polska wprowadza nową identyfikację wizualną oraz zawiera współpracę z grupą mediową Viacom International Media Networks.
04.12.17, 14:00
| internet » informacje
O!Europa. Europejskie kino w serwisie VoD.pl
Z początkiem grudnia br. ruszył projekt dedykowany europejskim filmom fabularnym i dokumentalnym czyli O!Europa. W ramach projektu, serwis VoD.pl będzie promować kino europejskie, a wśród propozycji znajdą się filmy fabularne oraz dokumentalne, prezentowane i nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych.
08.05.17, 20:00
| internet » informacje
Tańsze filmy. Promocja VoD.pl i Masterpass
Od maja do listopada br. dla korzystających z płatności internetowych Masterpass kartami Mastercard lub Maestro, filmy w serwisie VoD.pl będą dostępne nawet z 50 proc. rabatem.
07.01.17, 11:00
| internet » informacje
VoD.pl został partnerem Strefy Bajek
Grupa Onet-RAS Polska, właściciel serwisu VoD.pl, nawiązała współpracę z Cass Film Enertainment Group, właścicielem serwisu dla dzieci StrefaBajek.pl. 
28.11.16, 19:00
| telewizja / VOD » seriale
Wmiksowani.pl. Nowy serial Grupy Onet-RAS Polska
W serwisie VoD.pl zadebiutował serial fabularny „Wmiksowani.pl”, który powstał przy współpracy Grupy Onet-RAS Polska i Banshee Productions. To kolejna po „Sezonie ogródkowym” produkcja Grupy dostosowana formułą do internetowego odbiorcy.
19.05.16, 09:00
| internet » badania rynku
Serwis VOD Telewizji Polskiej coraz popularniejszy
Serwisy VOD Telewizji Polskiej wyprzedziły Cyfrowy Polsat i zajmują trzecią pozycję wśród polskich bezpłatnych serwisów wideo na żądanie pod względem liczby realnych użytkowników. Serwisy są też liderem na urządzeniach mobilnych. 
14.12.15, 10:00
| internet » informacje
Aplikacje Onet VoD z obsługą Chromecast i usługą VoD+
Najnowsza aktualizacja aplikacji Onet VoD na urządzenia z systemami iOS i Android ma pozwolić użytkownikom na odtwarzanie materiałów na ekranie telewizora dzięki usłudze Google Chromecast oraz umożliwić dostęp do usługi VoD+.
09.12.15, 01:00
| internet » informacje
Onet rusza z kampanią serwisu VoD.pl
8 grudnia br. ruszy kampania promująca Onet VoD, serwis filmów na żądanie. Kampania reklamowa jest realizowana w stacjach telewizyjnych i radiowych, internecie, social media, kinach i na nośnikach OOH. 
01.12.15, 20:00
| internet » informacje
Gwiezdne wojny w VoD.pl i aplikacjach mobilnych Onet VoD
W serwisie VoD.pl oraz aplikacji Onet VoD na urządzeniach mobilnych i Smart TV udostepniono sagę „Gwiezdnych wojen” w reżyserii George’a Lucasa. Epizody będzie można wypożyczyć w cenie od 4,80 zł (w zależności od formy płatności).
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.