12.05.24, 18:00
| internet » informacje
Zielony Onet poinformuje internautów na temat polityki klimatycznej w Polsce i na świecie
Ringier Axel Springer Polska uruchamia serwis internetowy, który ma na celu dostarczanie bieżących informacji w tematach związanych z ekologią, klimatem oraz szeroko rozumianą przyrodą. Zielony Onet jest bazą wiedzy na temat środowiska naturalnego – od reportaży i artykułów po raporty i analizy najnowszych badań naukowych.
27.06.23, 15:00
| prasa » ludzie
Monika Remiszewska nową członkinią Zarządu Ringier Axel Springer Polska
Z początkiem lipca 2023 r. Monika Remiszewska, obejmie stanowisko członkini Zarządu. W nowej roli Monika Remiszewska będzie odpowiedzialna za nadzór i realizację strategicznych celów spółki w obszarze HR, dalszą transformację kulturową i organizacyjną, pozyskiwanie talentów oraz kształtowanie zaangażowania i rozwoju pracowników.
20.04.23, 06:30
| prasa » informacje
Magazyn Forbes Women już cztery lata na polskim rynku
Redakcja „Forbes Women Polska” (Ringer Axel Springer) obchodzi czwarte urodziny. W nowym numerze pisma podsumowano obecność w Polsce, a także zamieszczano retrospektywę dotyczącą dziedzin w których przez ostatnie cztery lata cofnęliśmy się jako społeczeństwo, a gdzie widać postęp.
17.02.22, 09:14
| reklama & PR » informacje
Kochaj siebie. Dla zdrowia. Medonet i Onet inicjują kampanię społeczną
Celem kampanii Medonet i Onet „Kochaj siebie. Dla zdrowia.” jest zmotywowanie Polaków do aktywnej profilaktyki i zdrowego stylu życia. Twarzami akcji są: Katarzyna Zielińska, Vienio oraz Michał Figurski.
26.11.21, 09:44
| reklama & PR » informacje
Ruszyła kolejna edycja podcastu Projekt Kuchnia od Electrolux o kuchni less waste
Agencje LiquidThread i Zenith (Publicis Groupe) we współpracy z Ringier Axel Springer Polska przygotowały dla Electrolux II edycję podcastu „Projekt Kuchnia”. Zaproszeni goście dzielą się wiedzą i praktycznymi wskazówkami jak prowadzić kuchnię zrównoważoną w duchu less waste.
17.05.21, 12:05
| reklama & PR » informacje
TVN Media i Biuro Reklamy Ringier Axel Springer Polska ze wspólną ofertą content marketingową
TVN Media i Ringier Axel Springer wprowadzają do oferty cztery produkty content marketingowe. Nowa oferta wykorzystuje efekt synergii wynikający z połączenia wysokiej jakości treści z siłą zasięgu TVN Grupa Discovery oraz Ringier Axel Springer Polska.
04.11.20, 13:05
| internet » informacje
Komputer Świat z płatnym serwisem subskrypcyjnym
Ringier Axel Springer Polska uruchamia ofertę płatnej subskrypcji w ramach serwisu Komputerswiat.pl. 4 listopada br. w serwisie pojawiły się pierwsze artykuły dostępne wyłącznie dla subskrybentów usługi.
04.08.20, 09:03
| reklama & PR » informacje
IKEA wspiera akcję #NiechZyjePlaneta
Do akcji „Niech żyje Planeta!”, którą prowadzą serwisy oraz redakcje Ringier Axel Springer Polska dołącza IKEA Retail Polska. 
30.05.20, 14:00
| internet » informacje
Ringier Axel Springer Media AG przejęła MZN Property S.A.
Ringier Axel Springer Media AG sfinalizowała wezwanie na akcje spółki MZN Property S.A. ogłoszone w lutym br. nabywając 78,99 proc. akcji MZN Property S.A., właściciela m.in. Morizon.pl, serwisu ogłoszeń dotyczących nieruchomości oraz Lendi.pl – dostawcy usług finansowych.
28.04.20, 15:57
| prasa » informacje | internet » informacje
Ringier Axel Springer Polska zapowiada zwolnienia grupowe
Zarząd Ringier Axel Springer przystąpił do konsultacji ze związkami zawodowymi odnośnie zamiaru przeprowadzenia zwolnień grupowych, które dotyczyć będą około 6 proc. zatrudnionych. Zgodnie z prawem pracy, proces negocjacji będzie trwał do 20 dni.
22.11.17, 14:00
Marcin Biegluk Dyrektorem Generalnym Portfolio Prasowego w Grupie Onet-RAS Polska
Grupa Onet-RAS Polska powołała Marcina Biegluka na stanowisko nowego Dyrektora Generalnego Portfolio Prasowego.
22.11.17, 10:41
| prasa » ludzie
Edyta Sadowska odchodzi z Grupy Onet-RAS Polska
Edyta Sadowska, członek Group Executive Board Grupy Onet-RAS Polska i Prezes Zarządu Ringier Axel Springer Polska, na własną prośbę rozstaje się ze spółką po 12 latach.
23.03.16, 15:00
| prasa » informacje
Fakt stawia na dodatki regionalne
W marcu br. ukazał się pierwszy numer nowego dodatku „Fakt Rzeszów” oraz nowa odsłona dodatku „Fakt Pomorze Zachodnie”, który zwiększył ilość stron i obecnie ukazuje się dwa razy w tygodniu – w czwartki i piątki.
18.02.16, 06:00
| prasa » informacje
Leadership Team w Ringier Axel Springer Media AG
Za opracowywanie i wdrażanie strategii Ringier Axel Springer Media AG będzie odpowiadał nowy zespół kierowany przez CEO Marka Dekana. W skład zespołu wchodzą członkowie kierownictwa wysokiego szczebla z Polski, Węgier, Słowacji i Serbii – każdy odpowiedzialny za inny obszar. 
16.02.16, 09:00
| prasa » ludzie
Monika Remiszewska w Ringier Axel Springer Media AG
Monika Remiszewska obejmie funkcję Group Director People and Development w spółce Ringier Axel Springer Media AG, obecnej w Polsce, na Węgrzech, w Serbii i na Słowacji. Dodatkowo będzie odpowiadać za obszar HR w Grupie Onet-Ringier Axel Springer Polska.
28.01.16, 11:45
| prasa » informacje
Karina Konieczna i Barbara Achen-Chanda nagrodzone w konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2015
Dziennikarki „Faktu Zdrowie” – Karina Konieczna i Barbara Achen-Chanda - zdobyły dwie nagrody w ogólnopolskim konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2015 organizowanym przez Stowarzyszenie „Dziennikarze dla Zdrowia”. 
08.07.15, 08:00
| prasa » informacje
Marquard Media Polska będzie współpracować z Ringier Axel Springer Polska
Wydawnictwo Marquard Media Polska podejmuje współpracę z wydawnictwem Ringier Axel Springer Polska w zakresie dystrybucji swoich tytułów prasowych.
26.12.14, 16:02
| prasa » informacje
Tap&Swipe o najlepszych serialach
Na początku grudnia br. na rynku pojawiło się specjalne wydanie bezpłatnego magazynu na tablety “Tap&Swipe” (Ringier Axel Springer Polska). To 13 numer e-pisma poświęconego nowym technologiom, gadżetom i rozrywce. 
15.12.14, 13:23
| internet » ludzie
Monika Radaszewska w Ringier Axel Springer Polska
Ringier Axel Springer Polska powołał w swoich strukturach nowy zespół, który będzie odpowiadał za e-commerce. Na jego czele stoi Monika Radaszewska, która pełni funkcję Digital Paid Models Director.
01.10.14, 08:46
| prasa » informacje
Michał Broniatowski nowym redaktorem naczelnym Forbesa
Do zespołu Ringier Axel Springer Polska dołącza Michał Broniatowski, wieloletni korespondent i dyrektor agencji informacyjnej Reuters, wykładowca, komentator telewizyjny i radiowy. Obejmie stanowisko redaktora naczelnego polskiej edycji magazynu "Forbes". 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.