25.04.24, 12:57
| prasa » ludzie
Tomasz Sekielski rezygnuje ze stanowiska redaktora naczelnego Newsweeka. P.o. szefa redakcji zostaje Michał Szadkowski
Tomasz Sekielski, redaktor naczelny „Newsweeka” podjął decyzję o rezygnacji ze stanowiska. Od maja br. p.o. redaktora naczelnego będzie Michał Szadkowski, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego. Sekielski pozostanie w Ringier Axel Springer Polska i będzie realizował projekty specjalne, niezmiennie będzie także prowadzić podcast „Naczelni”.
03.02.24, 18:00
| radio » informacje | internet » informacje
Bartosz Węglarczyk i Tomasz Sekielski gospodarzami podcastu Naczelni w Onet Audio i w Onecie
W poniedziałek, 5 lutego br. o godz. 19:00 w Onet Audio i w Onecie ruszy nowy podcast Bartosza Węglarczyka, redaktora naczelnego Onetu oraz Tomasza Sekielskiego, redaktora naczelnego Newsweeka. Podcast ma być luźną rozmową i komentarzem do najważniejszych bieżących wydarzeń politycznych i społecznych.
18.01.24, 14:30
| radio » informacje | internet » informacje
Rachunek sumienia. Podcast Tomasza Sekielskiego i Magdaleny Rigamontiw Onecie i Newsweeku
W niedzielę, 21 stycznia br. o godz. 12:00 w Onet Audio, w Onecie i w serwisie Newsweek.pl ruszy podcast Tomasza Sekielskiego i Magdaleny Rigamonti. „Rachunek sumienia”. Nowy propozycja Onetu i Newsweeka to podcast o ludziach, na których kariery, na osobiste historie, a czasem i na całe życie, wpływ miała - lub ma - instytucja jaką jest Kościół katolicki.
31.05.23, 09:59
| internet » informacje
Kampania Onetu #TataWdomu
Onet rusza z nową kampanią #TataWdomu, której celem jest zachęcenie ojców do korzystania z urlopów rodzicielskich. Partnerami projektu są UN Global Compact oraz Fundacja Share The Care. #TataWdomu jest kontynuacją działań związanych z wyrównywaniem szans kobiet w Polsce.
21.02.23, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
601. Tragedia Buczy w reżyserii Agnieszki Żądło. Newsweek z pierwszym filmem dokumentalnym
 23 lutego br. o godz. 20:00 na Newsweek.pl i Onet.pl premierę odbędzie się premiera pierwszego filmu dokumentalnego w historii „Newsweeka”: „601. Tragedia Buczy” w reżyserii Agnieszki Żądło, dziennikarki „Newsweeka”. 
25.09.22, 15:00
| telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Debata Newsweeka. Nowy format w Onecie oraz na Newsweek.pl
Ruszyła „Debata Newsweeka”, którą na łamach Onetu oraz na Newsweek.pl poprowadzi Tomasz Sekielski, redaktor naczelny „Newsweeka”.
01.06.22, 10:44
| prasa » ludzie
Tomasz Sekielski nowym redaktorem naczelnym Newsweeka
1 lipca br. Tomasz Sekielski obejmie stanowisko redaktora naczelnego „Newsweeka” i jako szef wszystkich tytułów wydawanych pod marką Newsweek będzie odpowiedzialny za tygodnik „Newsweek Polska”, serwis Newsweek.pl oraz wydania tematyczne tygodnika.
30.01.22, 14:05
| internet » informacje
Onet i Ringier Axel Springer Polska wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
Już piąty rok Onet gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jako patron medialny 30. Finału WOŚP nie tylko będzie informować na swoich łamach o jego przebiegu i wszelkich wydarzeniach z nim powiązanych, transmitować koncerty i prowadzić relacje na żywo, ale aktywnie włączy się również w zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu medycznego. 
17.01.22, 07:00
| reklama & PR » informacje
Onet Rano z nowym partnerem strategicznym. Współpraca z Hyundai Motor Poland
W styczniu br., Onet Rano nawiązał współpracę z Hyundai Motor Poland. Będzie realizować program z samochodu o napędzie wyłącznie elektrycznym. 
09.12.20, 16:00
| internet » informacje
Rok we mgle. Onet pokaże dokument Tomasza Sekielskiego
10 grudnia br. o godz. 10.00, na Onet.pl pojawi się film dokumentalny Tomasza Sekielskiego „Rok we mgle”. Produkcja ma pokazać zarządzanie pandemią w Polsce i jest jednocześnie podsumowaniem działań podjętych w ciągu minionego roku.
19.05.20, 18:23
| telewizja / VOD » informacje
TVN wyemituje dokument Zabawa w chowanego braci Sekielskich
21 maja br. TVN wyemituje dokument Tomasza i Michała Sekielskich „Zabawa w chowanego” ukazujący problem pedofilii w kościele. Kilka dni później film trafi także do serwisu player.pl.
22.01.20, 10:23
| prasa » informacje
Tomasz i Marek Sekielscy laureatami nagrody #AllForJan
21 stycznia br., w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbyła się gala, podczas której Tomaszowi i Markowi Sekielskim przyznano nagrodę #AllForJan, upamiętniającą osobę zamordowanego słowackiego dziennikarza Jána Kuciaka. 
17.12.19, 10:00
| prasa » informacje
VII edycja konkursu Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej. Znamy laureatów
Katarzyna Surmiak-Domańska, Tomasz i Marek Sekielscy, sędzia Paweł Juszczyszyn zostali laureatami VII edycji konkursu Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej. 
09.12.19, 18:31
| prasa » informacje | internet » informacje
Janusz Schwertner zdobywcą nagrody Dobrego Dziennikarza 2019
Dziennikarz Onetu Janusz Schwertner zdobył nagrodę Dobrego Dziennikarza 2019 w konkursie organizowanym przez Instytut Dyskursu i Dialogu portalu DobrzyDziennikarze.pl.
08.12.19, 12:24
| prasa » informacje
M.in. Michniewicz, Sekielski, Łucyan. Laureaci XIII edycji Plebiscytu MediaTory
Studenci dziennikarstwa z 22 polskich uczelni wybrali najlepszych, według nich, dziennikarzy minionego roku akademickiego. Wśród laureatów znaleźli się, m.in. Magda Łucyan, Michał Figurski czy Tomasz i Marek Sekielscy. W kategorii AuTORytet studenci wyróżnili Beatę Michniewicz.
21.11.19, 21:13
Bianka Mikołajewska, Adam Pieczyński oraz Paweł Reszka Dziennikarzami Dekady. Nagroda Radia ZET im. A. Woyciechowskiego
Bianka Mikołajewska, Adam Pieczyński oraz Paweł Reszka z tytułami „Dziennikarza Dekady”. Doroczną Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego otrzymali Marek i Tomasz Sekielscy za film dokumentalny „Tylko nie mów nikomu”. Wyróżnienia honorowe przyznano Magdalenie Gałczyńskiej oraz Grzegorzowi Rzeczkowskiemu.
28.10.19, 09:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Dziennikarz Dekady. 18 dziennikarzy nominowanych do Nagrody Specjalnej Radia Zet
Aż 18 dziennikarzy otrzymało nominacje do Nagrody Specjalnej Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego "Dziennikarz Dekady". Trzech z nich otrzyma pozłacane statuetki oraz po 100 tys. zł.
16.05.19, 22:40
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja TVN wyemituje dokument Tylko nie mów nikomu braci Sekielskich
Film Tomasza i Marka Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele, pokaże również kanał TVN. Pierwsza emisja filmu została zaplanowana na piątek, 17 maja br. o godz. 23.00.
15.05.19, 12:17
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja WP pokaże jako pierwsza dokument Tylko nie mów nikomu
Film Tomasza i Marka Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele, premierowo pokaże Telewizja WP. Pierwsza emisja w czwartek, 16 maja, o godzinie 23.00. Kolejne w piątek i niedzielę. 
12.05.19, 19:21
| internet » informacje
Ponad 4,4 mln wyświetleń dokumentu Tylko nie mów nikomu zaledwie w 28 godzin
Zaledwie w 28 godzin od premiery, dokument braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu” został wyświetlony na Youtube aż 4,4 mln razy.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.