14.04.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Grupa M7 kupuje pozostałe udziały SPI International
Grupa CANAL+ i Grupa M7 zdecydowały się skorzystać z opcji kupna pozostałych 30 proc. akcji SPI International i tym samym stać się 100 proc. właścicielem Grupy SPI. W efekcie transakcji z dniem 12 kwietnia br. Berk Uziyel oraz Loni Farhi ustąpili ze swoich funkcji w SPI International, a Erwan Luherne oraz Jeroen Bergman przejęli ich role i obowiązki.
20.09.21, 18:20
| telewizja / VOD » informacje
Grupa CANAL+ przejmie większościowy pakiet w SP INternational
CANAL+ przejmie pakiet większościowy w SPI INTERNATIONAL (70 proc. udziałów), zachowując obecny zespół zarządzający i strukturę operacyjną.
09.08.19, 09:00
| telewizja / VOD » informacje
SPI International przejmuje Film1 Movie Services
SPI International przejął od Sony Pictures Television firmę Film1 Movie Services – operatora czterech kanałów telewizyjnych premium i serwisu VoD w Holandii. Tym samym SPI International kontynuuje swoją ekspansję w Europie.
27.05.15, 14:00
| telewizja / VOD » informacje
Delegata dystrybutorem kanałów tematycznych grupy SPI
Agencja medialna Delegata zajmie się dystrybucją tematycznych kanałów telewizyjnych z portfolio SPI International. Przedmiotem umowy podpisanej przez obie spółki są w pierwszej kolejności kanał sportowy FightBox oraz kanał z filmami dokumentalnymi DocuBox.
16.06.13, 00:36
| telewizja / VOD » informacje
Do końca roku Kino Polska chce przejąć Filmbox
Od dnia przejęcia udziałów w Filmbox International Ltd. przez grupę Kino Polska sprawować będzie ona pełną kontrolę nad przygotowywaniem i dystrybucją kanałów filmowych marki FilmBox na świecie, a w szczególności w takich krajach jak Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia i Bułgaria.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy