11.04.24, 10:39
| internet » e-commerce
Raport Elephate „Ranking blogów w e-commerce”. Najsilniejsze strategie SEO i content marketingowe w świecie e-handlu
Agencja Elephate ma przyjemność ogłosić premierę najnowszego raportu dotyczącego świata e-handlu: „Ranking blogów w e-commerce”, edycja 2024. Tym razem eksperci poddali analizie aż 524 sklepy internetowe z 32 branż! Głównym celem zestawienia jest wyróżnienie sklepów online, które najskuteczniej wykorzystują strategie SEO i content marketingowe, by skalować swój biznes przy pomocy blogowania. Ranking został objęty patronatem serwisu portalmedialny.pl.
13.03.24, 23:32
Skuteczne Rozwiązania dla Twojej Marki
Na przestrzeni ostatnich lat obserwujemy dynamiczne zmiany w stosowanych przez firmy w celu dotarcia do swoich klientów. Cyfryzacja gospodarki i życia społecznego sprawiła, że obecność w Internecie stała się nie tyle opcją, ile koniecznością dla każdej marki, która chce skutecznie konkurować na rynku. ARTYKUŁ SPONSOROWANY
12.03.24, 00:12
Twoja Pomoc na Ścieżce do Sukcesu Online
W dobie cyfrowej rewolucji sukces biznesowy nierozerwalnie wiąże się z dobrą widocznością w sieci. To, jak łatwo potencjalni klienci mogą znaleźć Twoją firmę w internecie, często decyduje o przewadze konkurencyjnej. Agencja SEO/SEM Sunrise System  staje się w tym kontekście nieocenionym partnerem, który pomaga wybić się w gąszczu konkurencji. ARTYKUŁ SPONSOROWANY
27.02.24, 13:52
| internet » e-commerce
Liderzy e-commerce 2023 - najnowszy raport SEO od Mayko
Kto zgarnął najwięcej ruchu w sieci w 2023 roku? Co było kluczem do sukcesu i jakie działania okazały się najskuteczniejsze? Odpowiedzi dostarcza najnowszy raport "Liderzy e-commerce 2023" przygotowany przez specjalistów z Agencji Mayko.
14.08.23, 12:05
Do czego przydaje się analiza konkurencji w SEO?
Analiza konkurencji pod względem SEO pozwala zainspirować się strategią innych marek o podobnym profilu branżowym. Umożliwia też uniknięcie błędów, jeśli chodzi o własne przedsiębiorstwo. Z artykułu dowiesz się m.in. tego, w jaki sposób przeprowadzić analizę konkurencji w SEO i jak wdrożyć powstałe zmiany. TEKST SPONSOROWANY
22.02.23, 13:19
Poznaj liderów polskiego e-commerce 2022 - najnowszy raport SEO od Mayko
Które sklepy internetowe mogą pochwalić się wysoką widocznością w wyszukiwarce w ostatnim roku? Czy wiesz, co w 2022 roku było najbardziej zaskakujące i co czeka e-commerce w najbliższych miesiącach? Tego wszystkiego dowiesz się z najnowszego raportu SEO dla e-commerce od Mayko!
01.02.23, 23:00
Copywriter SEO - co powinieneś wiedzieć o pracy związanej z pisaniem tekstów i artykułów
Działania marketingowe i promocyjne prowadzone przez marki i przedsiębiorstwa to szereg różnych przedsięwzięć. Wśród nich znajduje się również copywriting. Specjaliści tworzący strony internetowe dobrze wiedzą, że do prawidłowego wyświetlania strony w wynikach wyszukiwania Google potrzebne są działania SEO. Copywriter SEO to osoba, która może w tym znacznie pomóc. Jak zostać copywriterem i o czym warto pamiętać, pełniąc tę funkcję?
21.01.23, 22:35
Dlaczego warto prowadzić działania SEO w Niemczech?
Polskie firmy działające w sektorze handlu e-commerce, często celują w strategię rozszerzania swojej działalności na rynek niemiecki. Niemcy okazują się być kierunkiem atrakcyjnym nie tylko pod kątem możliwości nabywczych tamtejszych klientów, ale również ze względu na pozytywne trendy widoczne w danych z ostatnich lat.
15.01.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
MBridge – Marketing Experts nawiązuje współpracę z Towarzystwem Więź
W grudniu 2022 roku agencja MBridge – Marketing Experts rozpoczęła współpracę z Towarzystwem „Więź”. Priorytetem w działaniach prowadzonych przez MBridge jest zwiększenie widoczności serwisu Więź.pl w Google poprzez działania SEO oraz w ramach Google Ad Grants.
17.11.22, 16:00
| reklama & PR » informacje
greyotters pracuje dla Fixly.pl
Firma Fixly rozpoczęła współpracę z agencją greyotters w zakresie obsługi SEO.
12.09.22, 18:25
Jaki wpływ na SEO ma techniczne wykonanie strony internetowej?
Tworząc stronę internetową mamy postawione określone założenia i oczekiwania względem jej efektywności i przynoszenia nowych Klientów. W tym artykule pokażemy jaka jest rola elementów strony internetowej których na pierwszy rzut oka nie widać.
10.08.22, 09:41
Pozycjonowanie stron - jak to zrobić dobrze?
Żyjemy w czasach w których internet jest głównym medium i choćbyśmy bardzo chcieli - nie da się bez niego żyć. Prowadząc własną działalność - niezależnie od rodzaju i branży - podstawą sukcesu jest skuteczna reklama. Jak dać się zatem zauważyć w sieci?
11.04.22, 17:00
| reklama & PR » ludzie
Robert Głowacki dyrektorem SEO w WebTalk
Agencja WebTalk w ramach dalszego rozwoju kompetencji, w III kwartale 2021 r. powołała zespół odpowiedzialny za SEO. Dyrektorem został Robert Głowacki.
15.03.22, 14:59
Nowoczesne strony internetowe - dlaczego warto korzystać z usług agencji interaktywnej?
Jeżeli prowadzisz firmę, z pewnością wiesz, że posiadanie strony internetowej jest absolutną koniecznością. Stanowi doskonałą wizytówkę firmy, a w przypadku sklepów internetowych - odpowiednio zbudowana i zoptymalizowana - bezpośrednio pozytywnie wpływa na sprzedaż. 
27.02.22, 13:02
| internet » e-commerce
Liderzy e-commerce 2021: raport SEO od Mayko
To już 7. edycja corocznego raportu SEO dla e-commerce! Który sklep okazał się liderem widoczności w wyszukiwarce? Jakie słowa kluczowe cieszyły się popularnością w minionym roku? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w najnowszym raporcie od Mayko!
07.02.22, 07:00
| reklama & PR » artykuły
Podsumowanie 2021 r.: Anna Skowron (DevaGroup)
2021 rok w DevaGroup dla portalmedialny.pl podsumowuje Anna Skowron, Social Media & Content Specialist.
28.10.21, 00:05
Jak pisać treści na stronę internetową? 6 zasad SEO, o których musisz pamiętać
Jeśli jako twórca chcesz zainteresować czytelnika, przyciągnąć potencjalnych klientów i zarazem zadowolić algorytmy Google, musisz wiedzieć, jak pisać treści na stronę internetową zgodne z najlepszymi praktykami profesjonalnego i - co równie istotne - nowoczesnego content marketingu.
17.12.20, 21:00
| reklama & PR » informacje
Empik wybiera Bluerank
Empik rozpoczyna współpracę z agencją Bluerank, która m.in. zajmie się obsługą SEO.
07.03.20, 19:55
| reklama & PR » wydarzenia branżowe
Liderzy e-commerce w wynikach Google 2019 – sprawdź najnowszy raport!
Który sklep internetowy pojawia się na pierwszej stronie Google? Jaki przyciąga ruch z największej ilości słów kluczowych? I co najważniejsze – jakie sklepy internetowe w Polsce najczęściej odwiedzamy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w raporcie “Liderzy swoich branż”. 
14.05.19, 14:17
| internet » informacje
Jak pisać teksty pod SEO?
Tworzenie tekstów, które mają przyczyniać się do polepszenia pozycji strony w organicznych wynikach wyszukiwania bywa zadaniem dość specyficznym. Na czym więc należy skupić uwagę, aby tworzone przez nas artykuły zainteresowały użytkowników oraz wspomagały pozycjonowanie witryny?
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.