14.08.23, 12:05
Do czego przydaje się analiza konkurencji w SEO?
Analiza konkurencji pod względem SEO pozwala zainspirować się strategią innych marek o podobnym profilu branżowym. Umożliwia też uniknięcie błędów, jeśli chodzi o własne przedsiębiorstwo. Z artykułu dowiesz się m.in. tego, w jaki sposób przeprowadzić analizę konkurencji w SEO i jak wdrożyć powstałe zmiany. TEKST SPONSOROWANY
22.02.23, 13:19
Poznaj liderów polskiego e-commerce 2022 - najnowszy raport SEO od Mayko
Które sklepy internetowe mogą pochwalić się wysoką widocznością w wyszukiwarce w ostatnim roku? Czy wiesz, co w 2022 roku było najbardziej zaskakujące i co czeka e-commerce w najbliższych miesiącach? Tego wszystkiego dowiesz się z najnowszego raportu SEO dla e-commerce od Mayko!
01.02.23, 23:00
Copywriter SEO - co powinieneś wiedzieć o pracy związanej z pisaniem tekstów i artykułów
Działania marketingowe i promocyjne prowadzone przez marki i przedsiębiorstwa to szereg różnych przedsięwzięć. Wśród nich znajduje się również copywriting. Specjaliści tworzący strony internetowe dobrze wiedzą, że do prawidłowego wyświetlania strony w wynikach wyszukiwania Google potrzebne są działania SEO. Copywriter SEO to osoba, która może w tym znacznie pomóc. Jak zostać copywriterem i o czym warto pamiętać, pełniąc tę funkcję?
21.01.23, 22:35
Dlaczego warto prowadzić działania SEO w Niemczech?
Polskie firmy działające w sektorze handlu e-commerce, często celują w strategię rozszerzania swojej działalności na rynek niemiecki. Niemcy okazują się być kierunkiem atrakcyjnym nie tylko pod kątem możliwości nabywczych tamtejszych klientów, ale również ze względu na pozytywne trendy widoczne w danych z ostatnich lat.
15.01.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
MBridge – Marketing Experts nawiązuje współpracę z Towarzystwem Więź
W grudniu 2022 roku agencja MBridge – Marketing Experts rozpoczęła współpracę z Towarzystwem „Więź”. Priorytetem w działaniach prowadzonych przez MBridge jest zwiększenie widoczności serwisu Więź.pl w Google poprzez działania SEO oraz w ramach Google Ad Grants.
17.11.22, 16:00
| reklama & PR » informacje
greyotters pracuje dla Fixly.pl
Firma Fixly rozpoczęła współpracę z agencją greyotters w zakresie obsługi SEO.
12.09.22, 18:25
Jaki wpływ na SEO ma techniczne wykonanie strony internetowej?
Tworząc stronę internetową mamy postawione określone założenia i oczekiwania względem jej efektywności i przynoszenia nowych Klientów. W tym artykule pokażemy jaka jest rola elementów strony internetowej których na pierwszy rzut oka nie widać.
10.08.22, 09:41
Pozycjonowanie stron - jak to zrobić dobrze?
Żyjemy w czasach w których internet jest głównym medium i choćbyśmy bardzo chcieli - nie da się bez niego żyć. Prowadząc własną działalność - niezależnie od rodzaju i branży - podstawą sukcesu jest skuteczna reklama. Jak dać się zatem zauważyć w sieci?
11.04.22, 17:00
| reklama & PR » ludzie
Robert Głowacki dyrektorem SEO w WebTalk
Agencja WebTalk w ramach dalszego rozwoju kompetencji, w III kwartale 2021 r. powołała zespół odpowiedzialny za SEO. Dyrektorem został Robert Głowacki.
15.03.22, 14:59
Nowoczesne strony internetowe - dlaczego warto korzystać z usług agencji interaktywnej?
Jeżeli prowadzisz firmę, z pewnością wiesz, że posiadanie strony internetowej jest absolutną koniecznością. Stanowi doskonałą wizytówkę firmy, a w przypadku sklepów internetowych - odpowiednio zbudowana i zoptymalizowana - bezpośrednio pozytywnie wpływa na sprzedaż. 
27.02.22, 13:02
| internet » e-commerce
Liderzy e-commerce 2021: raport SEO od Mayko
To już 7. edycja corocznego raportu SEO dla e-commerce! Który sklep okazał się liderem widoczności w wyszukiwarce? Jakie słowa kluczowe cieszyły się popularnością w minionym roku? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w najnowszym raporcie od Mayko!
07.02.22, 07:00
| reklama & PR » artykuły
Podsumowanie 2021 r.: Anna Skowron (DevaGroup)
2021 rok w DevaGroup dla portalmedialny.pl podsumowuje Anna Skowron, Social Media & Content Specialist.
28.10.21, 00:05
Jak pisać treści na stronę internetową? 6 zasad SEO, o których musisz pamiętać
Jeśli jako twórca chcesz zainteresować czytelnika, przyciągnąć potencjalnych klientów i zarazem zadowolić algorytmy Google, musisz wiedzieć, jak pisać treści na stronę internetową zgodne z najlepszymi praktykami profesjonalnego i - co równie istotne - nowoczesnego content marketingu.
17.12.20, 21:00
| reklama & PR » informacje
Empik wybiera Bluerank
Empik rozpoczyna współpracę z agencją Bluerank, która m.in. zajmie się obsługą SEO.
07.03.20, 19:55
| reklama & PR » wydarzenia branżowe
Liderzy e-commerce w wynikach Google 2019 – sprawdź najnowszy raport!
Który sklep internetowy pojawia się na pierwszej stronie Google? Jaki przyciąga ruch z największej ilości słów kluczowych? I co najważniejsze – jakie sklepy internetowe w Polsce najczęściej odwiedzamy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w raporcie “Liderzy swoich branż”. 
14.05.19, 14:17
| internet » informacje
Jak pisać teksty pod SEO?
Tworzenie tekstów, które mają przyczyniać się do polepszenia pozycji strony w organicznych wynikach wyszukiwania bywa zadaniem dość specyficznym. Na czym więc należy skupić uwagę, aby tworzone przez nas artykuły zainteresowały użytkowników oraz wspomagały pozycjonowanie witryny?
27.02.19, 10:18
| internet » badania rynku
Liderzy branż w SEO 2018 – raport firmy MAYKO
Widoczność w sieci to obecnie ważny fundament marketingu w praktycznie każdej branży. Kto osiąga pod tym względem najlepsze wyniki? Kto jest stale widoczny na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google i przyciąga do siebie najwięcej odwiedzin?
15.02.18, 11:00
| internet » informacje
R22 przejmuje SeoFabrykę
Poznańska Grupa R22 nabyła gdyńską SeoFabrykę – firmę koncentrującą się na usługach SEO i SEM – stanowiącą składnik usług dodanych, świadczonych w segmencie hostingu.
24.01.18, 10:00
| internet » artykuły | reklama & PR » artykuły
Bartosz Michalak: jakie zmiany czeka SEO w 2018 roku?
Przełom roku to czas podsumowań i prognoz. Pojawiło się już wiele spekulacji na temat tego, co będzie ważne w SEO w 2018 r. Wiele w zakresie pozycjonowania się nie zmieni, jednak w tym roku możemy liczyć na pojawienie się kilku nowości, które być może będą przełomowe. Artykuł ekspercki Bartosza Michalaka, Marketing Managera Senuto.
21.09.17, 21:35
SEO czy reklama PPC - co jest lepsze dla Twojego biznesu?
Działy marketingu na całym świecie od wielu lat głowią się nad tym, co będzie lepsze dla ich klientów - działania SEO, czy kampanie PPC takie jak linki sponsorowane, Google Shopping, remarketing czy reklama display. W tym tekście dowiesz się więcej o SEO i kampaniach PPC.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.