| radio » wydarzenia branżowe
Współpraca Polskiego Radia z Pocztą Polską w formie kryptopocztówek
We wtorek, 9 maja br. w siedzibie Polskiego Radia odbyła się prezentacja kolekcjiKryptopocztówek, które są połączeniem graficznych motywów pocztowych pochodzących ze zbiorów Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu oraz nagrań pochodzących z Archiwum Polskiego Radia.
| kultura » informacje
Dwudziesty szósty Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik na PGE Narodowym w Warszawie
Już w sobotę, 27 maja w godz. 11.00 – 20.00 na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 26. Piknik Naukowy Polskiego Radia oraz Centrum Nauki Kopernik. Tegoroczne wydarzenie będzie przebiegało pod hasłem „Rewolucje Naukowe”. Na uczestników czeka mnóstwo ciekawych i czasem zaskakujących pokazów naukowych oraz wiele atrakcji. Więcej na antenach Polskiego Radia i na stronie pikniknaukowy.pl
| kultura » teatr
Święto teatru w telewizji i radiu
Konkursy spektakli telewizyjnych i słuchowisk radiowych, teatr „na żywo”, spotkania z twórcami, retrospektywy, warsztaty dla dzieci i młodzieży, a także kanał wirtualny w Internecie, na komórce i na tablecie – to propozycje na powszechnie dostępny XIV Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry – Sopot 2014”. 
29.05.23, 06:30
| radio » informacje
Polskie Radio 24 uruchomiło multimedialne studio
Polskie Radio 24 dysponuje nowym, multimedialnym studiem. Wykorzystanie zaawansowanych technologii w zakresie zastosowanych systemów i wykonawstwa pozwoliło na uzyskanie nowoczesnego wystroju wnętrza, równolegle ze znakomitą akustyką studia.
24.05.23, 17:30
| radio » informacje
ORLEN Wyścig Narodów w Jedynce, Trójce i Czwórce
W dniach 24 – 28 maja br. odbędzie się ORLEN Wyścig Narodów należący do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23. Polskie Radio będzie jedyną rozgłośnią w Polsce z prawami do bieżących transmisji radiowych z tego wydarzenia.
19.05.23, 19:16
| radio » informacje
Marek Wałkuski i Jerzy Jachowicz laureatami Nagrody Rady Programowej Polskiego Radia
Marek Wałkuski i Jerzy Jachowicz zostali laureatami Nagrody Rady Programowej Polskiego Radia za rok 2022. Uroczystość wręczenia odbyła się 18 maja br. w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana.
29.04.23, 21:00
| radio » informacje
Polskie Radio uhonorowane FENIKSAMI
Polskie Radio zostało nagrodzone w kategorii multimedia za wydawnictwa: „Biało – Czerwona Podziemna 1939 – 1963” oraz za „Kolekcję płyt gramofonowych Polskiego Radia z września 1939 roku”. FENIKS SPECJALNY 2023 „MEDIALNY” został przyznany Polskiemu Radiu, m.in. za pielęgnowanie tradycji chrześcijańskiej i dziedzictwa katolickiego. 
21.04.23, 09:45
| radio » informacje
Setna rocznica urodzin Gustawa Holoubka na antenach Polskiego Radia
Program 1 Polskiego Radia oraz Dwójka w 100. rocznicę urodzin Gustawa Holoubka – odtwórcy roli Gustawa – Konrada w „Dziadach” w reżyserii Kazimierza Dejmka, przygotowały audycje poświęcone temu aktorowi i reżyserowi. 2
19.04.23, 14:45
| radio » informacje
Złote Mikrofony 2022 wręczone
18 kwietnia 2023 r. odbyła się Gala wręczenia Złotych Mikrofonów 2022 – nagród Polskiego Radia. Tegorocznymi laureatami zostali: Edyta Poźniak, Agnieszka Łukasiewicz, Justyna Majchrzak, Joanna Grotkowska oraz Maciej Jastrzębski.
06.04.23, 20:02
| radio » informacje
Wielkanoc w Polskim Radiu
Polskie Radio na najbliższe Święta Wielkanocne przygotowało specjalne audycje, spotkania z gośćmi oraz transmisje nabożeństw, w tym Centralnej Drogi Krzyżowej, którą poprowadzi metropolita warszawski - kardynał Kazimierz Nycz.
31.03.23, 12:00
| radio » informacje
Polskie Radio z wyłącznym prawem Radiowego Patrona Tour de Pologne
W siedzibie Polskiego Radia zostało podpisane Porozumienie o współpracy między Polskim Radiem a spółką Lang Team. Polskie Radio obejmuje ogólnopolski patronat medialny na zasadzie wyłączności wśród rozgłośni radiowych nad Tour de Pologne UCI World Tour. 
29.03.23, 16:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Nie zastąpi Ciebie nikt – wspomnienie św. Jana Pawła II w rocznicę śmierci. Koncert na żywo w TVP, Polskim Radiu i TV Trwam
W niedzielę, 2 kwietnia br. przypada 18. rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Tego dnia Telewizja Polska i Polskie Radio o godz. 18:00 przeprowadzą transmisję widowiska artystycznego o charakterze religijnym „Nie zastąpi Ciebie nikt – wspomnienie św. Jana Pawła II w rocznicę śmierci”.
29.03.23, 10:49
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | kultura » teatr
XXII Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry odbędzie się kolejny raz w Zamościu
28 marca br. w Zamościu odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca XXII edycję Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry – Zamość 2023”. Wydarzenie jest konkursem słuchowisk radiowych i spektakli telewizyjnych, które miały premierę w roku poprzedzającym daną edycję.
18.03.23, 17:00
| radio » informacje
Krzysztof Komeda w Polskim Radiu. Premiera zestawu serii z utworami Krzysztofa Komedy
17 marca br. Agencja Muzyczna Polskiego Radia odbyła się premiera zestawu serii „Krzysztof Komeda w Polskim Radiu”. Wszystkie osiem płyt z nagraniami pianisty i kompozytora Krzysztofa Komedy Trzcińskiego, wydawane oddzielnie w latach 2014-2019, trafią teraz do sprzedaży razem.
05.03.23, 09:00
| radio » informacje
Polskie Radio zostało Patronem Medialnym Dolnośląskiego Centrum Sportu
2 marca br. Polskie Radio podpisało umowę o współpracy z Dolnośląskim Parkiem Innowacji i Nauki z zakresie wzajemnej promocji, w tym nadania publicznemu nadawcy tytułu Patrona Medialnego Dolnośląskiego Centrum Sportu na Polanie Jakuszyckiej. Porozumienie zostało zawarte na okres 10 lat – na zasadzie wyłączności wśród organizacji radiowych.
28.02.23, 21:00
| radio » informacje
Radiowa CZWÓRKA NA SnowFest 2023 w Szczyrku
Radiowa Czwórka odwiedzi największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce - SnowFest 2023. Przez dwa dni dziennikarze stacji będą relacjonowali przebieg imprezy i nadawali specjalne audycje.
23.02.23, 18:00
| radio » informacje
Specjalne programy i wydawnictwa Polskiego Radio w rocznicę agresji zbrojnej Rosji przeciwko Ukrainie
W rocznicę agresji Rosji przeciwko Ukrainie na antenach Polskiego Radia będzie można usłyszeć specjalne audycje i relacje nawiązujące do tego tragicznego wydarzenia. W geście solidarności i wsparcia ze strony Polskiego Radia wobec narodu ukraińskiego, powstał też dwupłytowy album „Krajeczka”, na którym znalazły się ukraińskie piosenki dla dzieci.
21.02.23, 17:54
| radio » informacje
Poczta Polska i Polskie Radio będą razem współpracować co najmniej do końca roku
Promocja przedsięwzięć wspólnych i indywidualnych realizowanych na rzecz promowania polskiego dziedzictwa kulturowego - to główne założenia porozumienia podpisanego 20 lutego br. przez Pocztę Polską i Polskie Radio.
21.02.23, 15:00
| radio » informacje
Marek Wałkuski w obstawie prasowej Joe Bidena
Marek Wałkuski, korespondent Polskiego Radia w Waszyngtonie, to jedyny polski dziennikarz w "protective press pool", czyli obstawie prasowej Prezydenta USA Joe Bidena w czasie jego wizyty w Polsce. Polskie Radio na swoich antenach oraz na portalu polskieradio24.pl relacjonuje wizytę amerykańskiego przywódcy w Polsce.
09.02.23, 07:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Upcykling materiałów reklamowych w Polskim Radiu. Wyjątkowe gadżety trafią do słuchaczy
Polskie Radio angażuje się w działania ograniczające zużycie materiałów reklamowych – wykorzystując surowce pochodzące z produkcji gadżetów. Pierwszym etapem jest produkcja unikatowych toreb, które powstały z bannerów wykorzystywanych w kampaniach reklamowych publicznego nadawcy. Wkrótce te gadżety trafia do słuchaczy Polskiego Radia.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.