| kultura » teatr
Święto teatru w telewizji i radiu
Konkursy spektakli telewizyjnych i słuchowisk radiowych, teatr „na żywo”, spotkania z twórcami, retrospektywy, warsztaty dla dzieci i młodzieży, a także kanał wirtualny w Internecie, na komórce i na tablecie – to propozycje na powszechnie dostępny XIV Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry – Sopot 2014”. 
| radio » wydarzenia branżowe
Współpraca Polskiego Radia z Pocztą Polską w formie kryptopocztówek
We wtorek, 9 maja br. w siedzibie Polskiego Radia odbyła się prezentacja kolekcjiKryptopocztówek, które są połączeniem graficznych motywów pocztowych pochodzących ze zbiorów Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu oraz nagrań pochodzących z Archiwum Polskiego Radia.
04.03.24, 10:24
| radio » informacje
Jeremi Przybora. Polskie Radio uruchomiło specjalny serwis
Z okazji 20. rocznicy śmierci Jeremiego Przybory, portal PolskieRadio.pl przygotował internetowy serwis specjalnypoświęcony jego życiu i twórczości. Znajdują się w nim m.in. dźwięki z radiowych archiwów, niepublikowane opowieści artysty, wspomnienia przyjaciół i współpracowników oraz unikatowe nagrania jego głosu z września 1939 r. i Powstania Warszawskiego.
01.03.24, 16:32
| radio » ludzie
Bartosz Panek szefem Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia
Bartosz Panek objął stanowisko redaktora naczelnego Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Dziennikarz wraca do Polskiego Radia po trzech latach przerwy.
24.02.24, 05:00
| radio » informacje
Give Peace A Chance. Polskie stacje radiowe przeciwko wojnie. Polskie Radio przyłączyło się do akcji
Polskie rozgłośnie radiowe solidarnie w drugą rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie. 24 lutego br., punktualnie o 9:45 (GMT + 1), na antenach polskich stacji radiowych zabrzmi utwór „Give Peace A Chance” Johna Lennona. To symboiczny gest solidarności z narodem ukraińskim, a także wyraz sprzeciwu wobec wojny i okrucieństwa wojsk rosyjskich.
22.02.24, 12:35
| radio » informacje
Specjalne wydania programów w Polskim Radiu dla Ukrainy w drugą rocznicę inwazji Rosji na Ukrainę
Polskie Radio przygotowało audycje specjalne w związku z dziesiątą rocznicą zbrojnej agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę i drugą rocznicą pełnoskalowej inwazji Rosji na Ukrainę oraz drugą rocznicą powstania Polskiego Radia dla Ukrainy.
22.02.24, 08:30
| radio » ludzie
Agata Kwiecińska powraca do Dwójki
Do zespołu Programu Drugiego Polskiego Radia powraca Agata Kwiecińska.
22.02.24, 07:30
| radio » ludzie
Po prostu Wschód. Nowy magazyn Piotra Pogorzelskiego w Trójki
Piotr Pogorzelski powraca do Polskiego Radia z audycją "Po prostu Wschód – magazyn Piotra Pogorzelskiego". Program emitowany będzie w soboty, o godz. 16.00 w Trójce.
21.02.24, 18:04
| radio » informacje | internet » informacje
Serwis polskieradio24.pl zmienił layout
Serwis polskieradio24.pl został udostępniony w nowej technologii i ze zmienionym layoutem.
20.02.24, 07:30
| radio » ludzie
Adam Suprynowicz powrócił do Dwójki
Po kilkuletniej przerwie do zespołu Dwójki (Polskie Radio) dołączył Adam Suprynowicz – muzykolog i krytyk muzyczny.
19.02.24, 14:03
| radio » ludzie
Tomasz Sajewicz znów będzie korespondentem Polskiego Radia
Polskie Radio znów ma swojego korespondenta w Azji. Tomasz Sajewicz, który nieprzerwanie przez 18 lat był korespondentem w Chinach, wraca do Polskiego Radia. Dziennikarz rozstał się z firmą, gdy placówka w Pekinie została zawieszona przez poprzednie władze spółki.
19.02.24, 12:47
| radio » ludzie
Piotr Matwiejczuk wicedyrektorem Dwójki
16 lutego br. został powołany nowy wicedyrektor Dwójki (Polskie Radio). Piotra Kędziorka, redaktora naczelnego będzie wspierał Piotr Matwiejczuk. Jednocześnie będzie on szefem Polskiego Radia Chopin. To dziennikarz z wieloletnim stażem, który po kilku latach wraca do Polskiego Radia.
14.02.24, 16:33
| radio » ludzie
Paulina Stolarek szefową Jedynki. Magda Szturemska i Jacek Czarnecki jej zastępcami
Program Pierwszy Polskiego Radia ma nowych dyrektorów. Stanowisko redaktorki naczelnej objęła Paulina Stolarek była redaktorka naczelna Radia Zet. Nowymi wicedyrektorami zostali Magda Szturemska z Jedynki i Jacek Czarnecki -- dotychczas związany z Radiem Zet.
13.02.24, 14:04
| radio » informacje
Druga Walentynkowa Akcja Krwiodawstwa. Polskie Radio zachęca do oddawania krwi
Po raz drugi Polskie Radio angażuje się w Walentynkową Akcję Krwiodawstwa i zachęca wszystkich chętnych do oddawania krwi. Akcja organizowana jest we współpracy z Klubem Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża „Dar Serca”.
07.02.24, 06:30
| radio » ludzie
Arkadiusz Jastrzębski został zastępcą Redaktora Naczelnego IAR
Na stanowisko zastępcy dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej został powołany Arkadiusz Jastrzębski - dziennikarz, od wielu lat związany z mediami publicznymi oraz portalami internetowymi. Będzie odpowiadał za portal informacyjny polskieradio24.pl, strony internetowe Polskiego Radia, a także media społecznościowe i produkcje multimedialne.
01.02.24, 11:15
| radio » ludzie
Adam Górczewski korespondentem Polskiego Radia w Berlinie
Adam Górczewski został korespondentem Polskiego Radia w Berlinie. Od 1 lutego br. na antenach publicznego nadawcy będzie można usłyszeć jego relacje prosto z niemieckiej stolicy.
29.01.24, 19:47
| radio » informacje
Konkurs Dziennikarz Medyczny Roku 2023. Jakub Jamrozek z Czwórki z nagrodą specjalną
Jakub Jamrozek, dziennikarz radiowej Czwórki, , otrzymał nagrodę specjalną w kategorii „Radio” w Konkursie „Dziennikarz Medyczny Roku 2023”. 
27.01.24, 22:00
| radio » informacje | internet » informacje
Polskie Radio uruchomiło serwis poświęcony Wincentemu Witosowi
Z okazji 150. rocznicy urodzin i ustanowieniem 2024 Rokiem Wincentego Witosa portal PolskieRadio.pl przygotował serwis multimedialny poświęcony tej postaci w którym znalazły się unikatowe nagranie Wincentego Witosa.
22.01.24, 10:58
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Sytuacja skomplikowana. Sąd oddalił wniosek o wpis likwidacji i likwidatora Polskiego Radia i Telewizji Polskiej. MKiDN: decyzja sądu nie wywołuje skutków prawnych
Sąd Rejonowy w Warszawie oddalił wniosek o wpis likwidacji i likwidatora Polskiego Radia SA. oraz Telewizji Polskiej S.A. 
18.01.24, 19:50
| radio » informacje
Specjalne propozycje programowe Polskiego Radia na okres ferii
Polskie Radio na okres ferii przygotowało na audycje specjalne, spotkania, konkursy z nagrodami. W ferie zimowe Polskie Radio odwiedzi osiem miejscowości górskich, skąd nadawać będzie audycje ze stoków narciarskich w ramach akcji „Z głową w górach”.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.