22.04.21, 09:00
| reklama & PR » informacje
Yope reklamuje nową linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy
YOPE, polski producent kosmetyków naturalnych, wprowadza na rynek nową serię ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy.Debiutowi YOPE w tej kategorii towarzyszy kampania reklamowa pod hasłem „Wild things are coming”.
21.08.18, 13:00
| radio » informacje
Burza z muzyką Andrzeja Smolika w Dwójce
W sobotę, 25 sierpnia br. Program 2 Polskiego Radia wyemituje „Burzę” Williama Szekspira w reżyserii Waldemara Modestowicza i z muzyką Andrzeja Smolika. 
17.04.18, 09:00
| reklama & PR » informacje
Odpoczywanie to nie jest nicnierobienie. IKEA z nową kampanią
Rozpoczęła się wiosenna odsłona kampanii IKEA, w której marka nie tylko zachęca do odpoczywania, ale też - głosem Fisza i muzyką Smolika – chce podkreślać to, jak ważną rolę odpoczywanie odgrywa w życiu.
15.06.16, 12:30
| reklama & PR » informacje
Rusza akcja Owoce i warzywa w szkole [teledysk]
Codemedia poprowadzi w telewizji i radiu kampanię społeczno – informacyjną akcji „Owoce i warzywa w szkole”. Zapowiada ją teaser emitowany na platformie YouTube. Akcja jest jednym z projektów Agencji Rynku Rolnego, a jej celem jest zwiększenie świadomości rodziców o żywieniu dzieci w podstawówkach.
05.06.16, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
Smolik specjalnym utworem uczci premierę programu Top Gear
Przez dwa tygodnie polscy fani „Top Gear” mogą przesyłać dźwięki wydawane przez swoje samochody, które potem mają szansę być wykorzystane w unikalnej kompozycji muzyczno-motoryzacyjnej stworzonej przez Andrzeja Smolika. 
05.03.14, 13:14
| reklama & PR » informacje
Ruszył konkurs ŠKODA Auto Muzyka. Marcin Prokop twarzą akcji
Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine po raz drugi odpowiedzialna jest za przygotowanie ŠKODA Auto Muzyka - konkursu, w którym wybierana jest najlepsza muzyka do jazdy samochodem, organizowanego na zlecenie marki ŠKODA.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy