| telewizja / VOD » informacje
Regionalny System Ostrzegania w całej Polsce
14 października br. Została podpisana umowa pomiędzy Telewizją Polsą S.A., a Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji, dzięki której Regionalny System Ostrzeganie (RSO) obejmie cały kraj. Strony reprezentowali Prezes Zarządu Telewizji Polskiej S.A. Juliusz Braun oraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji Roman Dmowski.
14.06.14, 10:36
| reklama & PR » informacje
Fabryka Komunikacji Społecznej dla Ministerstwa Cyfryzacji i Administracji
Cykl filmów animowanych, promujących zasady bezpiecznego korzystania z Internetu przez dzieci dla Ministerstwa Cyfryzacji i Administracji, zrealizuje Fabryka Komunikacji Społecznej. Agencja odpowiada także za koncepcję i scenariusz filmu.
13.04.14, 18:46
| internet » informacje
Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji chce ograniczyć biurokrację, by przyspieszyć budowę szerokopasmowych łączy w Polsce
70 proc. polskich gospodarstw domowych jest w zasięgu sieci, ale szybkość łącz pozostawia wiele do życzenia. W poszczególnych regionach samorządy i firmy telekomunikacyjne budują infrastrukturę dla szerokopasmowego internetu, dzięki czemu w przyszłym roku 25 milionów Polaków będzie miało dostęp do internetu o prędkości 30 Mbps.
20.03.14, 10:44
| internet » informacje
Jeszcze w tym roku cała e-administracja na jednym portalu i z jednym hasłem
Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji pracuje nad ulepszeniem platformy elektronicznych usług administracyjnych. Chce, by ePUAP gromadził jak najwięcej e-usług, a dostęp do nich był łatwiejszy.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.