23.03.24, 17:48
| reklama & PR » informacje
Weź wygodną pożyczkę, gdzie chcesz i na co chcesz. Kampania Banku Pekao S.A.
Wystartowała wielokanałowa kampania Banku Pekao S.A. „Weź wygodną pożyczkę, gdzie chcesz i na co chcesz” promująca pożyczkę gotówkową online.
22.02.24, 20:15
| reklama & PR » ludzie
Marek Lenz będzie odpowiadał za strategię rozwoju technologicznego Publicis Groupe
Marek Lenz objął nowo utworzone stanowisko Chief Technology Officera w Publicis Groupe. W tej roli będzie odpowiadał za rozwój wewnętrznych systemów i narzędzi służących automatyzacji i optymalizacji pracy, a także tworzenie oraz udoskonalanie usług i produktów technologicznych oferowanych klientom Grupy.
11.09.23, 06:00
| reklama & PR » informacje
Raport Publicis Groupe: rynek reklamy rośnie o 6,7 proc. po drugim kwartale 2023 r.
Wartość rynku reklamowego wyniosła w I półroczu 2023 r. przeszło 5,6 mld zł i była większa od wartości z ubiegłego roku o 6,7 proc. - wynika z najnowszego Raportu o Rynku Reklamy, opublikowanego przez Publicis Groupe Polska. Inwestycje reklamowe rosły w reklamie internetowej, telewizyjnej, radiowej, w outdoorze i kinie, zmalały zaś w prasie.
07.09.23, 17:45
| reklama & PR » informacje
Wielkie Smakowanie. Milka promuje portfolio czekolad
Na początku września br., Milka ruszyła z kampanią prowadzoną pod hasłem "Wielkie Smakowanie". Inicjatywa wynika z refleksji nad nawykami zakupowymi konsumentów, którym marka chce przedstawić szerokie portfolio swoich produktów i zachęcić do ich testowania.
20.05.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
Marka Wellaton rozpoczyna międzynarodową kampanię z udziałem Agnieszki Sienkiewicz
Kampania pod hasłem „Czas na piękne włosy”, oprócz Polski, obejmie 12 rynków w Europie. Relaunch serii Wellaton będzie wspierany działaniami w digitalu, prasie i sklepach. Działania realizują agencje LiquidThread i Zenith, a badaniami konsumenckimi wspierającymi projekt zajęła się agencja doradczo-wdrożeniowa YOTTA (Publicis Groupe).
11.05.23, 15:15
| reklama & PR » informacje
Ten kawałek jest dla Ciebie. PoCZEKOalnia i mural oczyszczający powietrze w kampanii marki Milka
Marka Milkapostanowiła odpowiedzieć na niedogodności, z którymi zmagają się mieszkańcy dużych miast. Nowa kampania marki, w ramach której przygotowano lokalne aktywacje oraz wsparcie komunikacyjne w mediach, potrwa do końca maja br.
10.04.23, 09:00
| reklama & PR » informacje
Singielka z Twojej okolicy chce z Tobą wyjść na spacer. Kampania dla Schroniska na Paluchu
Ruszyła kampania promująca wolontariat w Schronisku Na Paluchu. Pomysł i realizację przygotowały agencje Publicis Groupe: Saatchi & Saatchi, Zenith, LiquidThread, Performics i Prodigious.
04.02.23, 10:18
| reklama & PR » informacje
Publicis Groupe z partnerami rozpoczynają globalną kampanię Working with Cancer
W ramach inicjatywy „Working with Cancer” rozpoczyna się globalna kampania, której celem jest zwrócenie uwagi na potrzebę empatii i wsparcia wobec współpracowników, u których zdiagnozowano nowotwór.
28.10.22, 13:56
| reklama & PR » informacje
Zenith rozpoczyna współpracę z marką kosmetyczną MIYA
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, nawiązała współpracę z polską marką kosmetyczną MIYA. Decyzja została podjęta bez przetargu. W zakres obowiązków agencji wchodzi strategiczne planowanie i zakup mediów.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy