| reklama & PR » ludzie
Adam Zdeb przeszedł do Grupy KEINO i FCB&THEMILKMAN
Na początku marca br. Adam Zdeb objął stanowisko creative directora połączonych struktur Grupy KEINO i FCB&THEMILKMAN. Jednocześnie został włączony do management teamu zarządzającego Grupą KEINO, FCB&theMilkman, agencją mediową MIDO oraz domem produkcyjnym JOHO.
25.03.24, 14:21
| reklama & PR » informacje
Stokrotka ruszyła z nowym formatem kreatywnym
Agencja Keino opracowała nowy format komunikacji dla sieci sklepów Stokrotka. Kampanię sklepu zaplanowano w TVm radiu, online, OOH oraz in-store.
25.09.23, 08:00
| reklama & PR » informacje
Najbliżej do formy. Zdrofit rusza z kampanią
W najnowszej kampanii „Najbliżej do formy” sieci Zdrofit, występuje osiem osób, którym wsparcie w ćwiczeniach zapewniają trenerzy i instruktorzy, pracujący w klubach Zdrofit. W jesiennej kampanii marka stawia na aktywną obecność w życiu ćwiczących oraz na zaistnienie w świadomości tych, którzy jeszcze aktywni nie są. 
06.06.23, 14:10
| reklama & PR » ludzie
Łukasz Trocki przechodzi do KEINO
Łukasz Trocki dołączył do agencji reklamowej KEINO (część ekosystemu komunikacyjnego Chapter2) jako Senior Graphic Designer i Motion Designer.
24.04.23, 14:54
| reklama & PR » ludzie
Klaudia Tomaszewska Art Directorem w agencji KEINO
Klaudia Tomaszewska wzmocniła szeregi agencji reklamowej KEINO i objęła stanowisko Art Directora. Wspólnie z Olgą Sroką-Muth tworzą team kreatywny.
09.10.22, 22:00
| reklama & PR » informacje
Polska Chmura Aplikacji dla Firm. Kampania marki Comarch
Rozpoczęła się ogólnopolska kampania reklamowa firmy Comarch, która będzie emitowana przez cały październik br. w dwóch kanałach: telewizyjnym i digital. Za produkcję spotów odpowiada dom produkcyjny JOHO, a za planowanie i zakup mediów agencja mediowa MIDO.
02.10.22, 09:00
| reklama & PR » informacje
Agencja mediowa Mido w gronie Pracodawców DIMAQ
Agencja mediowa Mido dołączyła do programu Pracodawców DIMAQ. DIMAQ to międzynarodowy standard kwalifikacji marketingu digitalowego. Definiuje poziom wiedzy i kwalifikacji z obszaru marketingu cyfrowego.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy