27.10.22, 07:00
| biznes i technologie » informacje
Grupa Muszkieterów z nowymi osiągnięciami. Blisko 7,2 mld złotych obrotów
W okresie od stycznia do września br. Grupa Muszkieterów zanotowała obroty na poziomie ponad 7,16 mld złotych. W ostatnim czasie nastąpiły zmiany personalne w Grupie. Organizacja dąży do dalszego rozwoju swoich sektorów.
07.10.22, 18:19
| biznes i technologie » informacje
Grupa Muszkieterów świętuje 25. urodziny Intermarché
Intermarché obchodzi w tym roku swoje 25. urodziny. Firma stanowi jeden z filarów obecności Grupy Muszkieterów w Polsce. Planem Intermarché na kolejne lata jest zajęcie piątego miejsca na liście największych sieci FMCG w Polsce.
23.09.22, 09:00
| biznes i technologie |
Badanie Grupy Muszkieterów. Polacy częściej wykonują zakupy online
Badanie przeprowadzone przez Grupę Muszkieterów wskazuje na to, że Polacy, mimo gasnącej pandemii, wybierają częściej zakupy online niż stacjonarnie. 11 proc. osób wykonuje tę czynność nawet parę razy w tygodniu. Grupa zbadała jakiego rodzaju produkty kupują Polacy za pośrednictwem Internetu. Badanie zostało przeprowadzone w lipcu 2022 roku na ogólnopolskim internetowym panelu badawczym na reprezentatywnej próbie osób powyżej 25 roku życia.
21.09.22, 08:00
| biznes i technologie » informacje
Grupa Muszkieterów wprowadza nową platformę dla przyszłych przedsiębiorców
„Odmień swoje życie” to hasło nowej platformy komunikacji modelu franczyzowego Grupy Muszkieterów. Rozwiązanie ma zachęcić potencjalnych franczyzobiorców do uruchomienia własnego biznesu w ramach marki Intermarché lub Bricomarché.  Działania mają doprowadzić do podniesienia standardów franczyzy w Polsce. Platforma wystartuje 23 września br.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.