| reklama & PR » informacje
Bierz, co chcesz. Reto w najnowszej kampanii marki Desperados
Marka Desperados w swojej komunikacji zachęca do życia na własnych zasadach i wychodzenia poza utarte schematy. Bohaterem tegorocznej kampanii marki jest Reto. Działania wizerunkowe wspiera loteria „Bierz, co chcesz i wygrywaj, co chcesz”.
| reklama & PR » informacje
Marka Desperados poszerza portfolio
Desperados wprowadza na rynek piwa inspirowane latynoskimi drinkami: Desperados Jungle Bird oraz Desperados Cuba Libre. Premierze towarzyszy kampania reklamowa.
13.04.24, 21:03
| reklama & PR » informacje
Myślę sobie, Ż ta zima kiedyś musi minąć. Kampania marki Żywiec
W najnowszej kampanii marka Żywiec kontynuuje komunikację, w której przypomina konsumentom, by czerpać radość z życia. W tym roku kanwą opowieści o radości i optymistycznym podejściu do życia jest utwór „Myślę sobie, Ż” stworzony przez Brodkę i Igo.
28.09.23, 09:00
| reklama & PR » ludzie
Mateusz Gaca nowym dyrektorem kreatywnym w Artegence
Agencja Artegence ma nowego dyrektora kreatywnego. Stanowisko objął Mateusz Gaca, którego zadaniem jest wzmacnianie kreatywnego zespołu agencji oraz dostarczanie unikatowych rozwiązań w prowadzonych projektach.
14.07.23, 14:55
| reklama & PR » informacje
Artegence wygrywa w przetargu Volkswagen Samochody Dostawcze
Agencja Artegence wygrała przetarg na obsługę marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Współpraca obejmuje szeroki zakres prac, w tym między innymi opracowanie strategii komunikacji marketingowej, działania ATL/BTL, digital marketing i zarządzanie stronami internetowymi VWSD.
27.06.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Cho na Ż. Loteria marki Żywiec
Ruszyła nowa loteria marki Żywiec pod hasłem „Cho na Ż”, w której codziennie do wygrania są m.in. nagrody pieniężne w wysokości 10 tys. zł, bilety na koncerty Męskiego Grania oraz karty podarunkowe do wykorzystania w serwisie Allegro.pl.
15.06.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Bierz, co chcesz. Kampania marki Desperados Lemon 0.0%
Desperados w ramach trwającej kampanii „Bierz, co chcesz” promuje orzeźwiające piwo bezalkoholowe Desperados Lemon 0.0%. Dodatkowo wciąż trwa loteria Desperadosa.
18.04.23, 20:38
| reklama & PR » informacje
Bierz, co chcesz. Nowa kampania Desperadosa z udziałem Tymka
Marka Desperados ruszyła z kampanią „Bierz, co chcesz”, której towarzyszy największa w historii loteria. Jej mechanizm jest unikalny – uczestnicy mogą wybierać nagrody, o które chcą zagrać. Działania promuje artysta z pokolenia Gen Z – Tymek.
21.02.23, 12:16
| reklama & PR » informacje
Psst! Czas na film. Marka Pepsi zrealizowała nietypową kampanię
W ramach swoich działań komunikacyjnych marka proponuje nowe okazje do podążania za smakiem Pepsi. Podkreśla, że czerpanie przyjemności z seansu jest możliwe wtedy, gdy odłoży się pewne rzeczy na bok (dosłownie i w przenośni). Pepsi przygotowała również unikalne, filmowe doświadczenie dla swoich fanów oraz influencerów, którzy zrelacjonowali je na swoich kanałach w mediach społecznościowych.
09.01.23, 09:52
| reklama & PR » ludzie
Michał Orlikowski i Jarosław Maciejek awansują w Artegence
Michał Orlikowski i Jarosław Maciejek awansowali w strukturach działu Kreacji agencji Artegence na stanowiska seniorskie. Dotychczas pracowali jako Copywriterzy.
25.11.22, 20:30
| reklama & PR » informacje
Żywiec w świątecznych wzorkach w zimowej komunikacji
Na półki sklepów trafiły piwa Żywiec w opakowaniach nawiązujących do wzorów świątecznych swetrów. Akcji towarzyszy konkurs, w którym do wygrania są gadżety od Pan Tu Nie Stał. 23 listopada br. w telewizji pojawiła się również zimowa odsłona reklamy Żywca.
04.11.22, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Piotr Kacprzak awansuje w Artegence
Piotr Kacprzak, dotychczas pracujący jako Senior Art Director, objął stanowisko Creative Group Head w agencji Artegence. Będzie odpowiedzialny za finalną jakość projektów całego zespołu kreatywnych designerów.
20.09.22, 09:00
| reklama & PR » ludzie
Anna Moczulska awansuje w Artegence
Anna Moczulska, dotychczasowa Senior Digital Analyst w Artegence, objęła rolę Head of Digital Analytics i zarządza wszystkimi działaniami zespołu odpowiedzialnego za analitykę produktów cyfrowych klientów.
19.07.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
Artegence obsłuży markę Żywiec w obszarze BTL. Agencja odpowiada za redesign serwisu Meskiegranie.pl
Od lipca br. agencja Artegence jest odpowiedzialna za kompleksową komunikację BTL marki Żywiec. Pod koniec czerwca ruszyła także kolejna edycja trasy koncertowej Męskie Granie – za zaprojektowanie i wdrożenie nowej wersji serwisu odpowiada także Artegence.
18.05.22, 21:00
| reklama & PR » informacje
Kredyty to nasza bajka. Alan i Jaśmina w nowej odsłonie platformy kreatywnej Expandera
Alan i Jaśmina to bohaterowie nowej kampanii zrealizowanej w ramach platformy komunikacyjnej „Kredyty to nasza bajka”, stworzonej przez agencję Artegence. Działania wokół spotu obejmują internet, kino, a także materiały BTL.
25.03.22, 20:55
| internet » informacje
Nowa odsłona serwisu Komunikaty.pl przygotowana we współpracy z Artegence
Platforma Komunikaty.pl, należąca do Agory i będąca częścią grupy Wyborcza.pl, uzyskała odświeżony wygląd oraz funkcjonalności. Za UX/UI oraz development platformy odpowiadała agencja Artegence.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy