| biznes i technologie » wydarzenia branżowe
Kaufland koncentruje się na handlu stacjonarnym i jednocześnie rozwija współpracę z Everli
Kaufland skupia się na sprzedaży stacjonarnej, jednocześnie udostępniając opcję zakupów online z dostawą do domu. Sieć rozwija współpracę z Everli - firmą dostarczającą zakupy do domu dla kupujących.
| reklama & PR » informacje
Kampania reklamowa sieci Kaufland pod hasłem: Każdy z nas oszczędza z Kaufland Card
Kampanię nowego programu lojalnościowego można zobaczyć w mediach już od niedzieli 26 lutego br. Hasło przewodnie kampanii to „Każdy z nas oszczędza z Kaufland Card”. W klipach nawiązujących do aktualnych trendów, jak np. znany z serialu „Wednesday” taniec głównej bohaterki, Kaufland podkreśla zalety programu lojalnościowego, który od 2 marca br. jest dostępny dla klientów sklepów.
Kolejny raz Kaufland biegnie dla kobiet
W niedzielę 21 kwietnia 2024 roku we Wrocławiu odbędzie się Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si, któremu towarzyszy hasło “Badam HPV!”. Sponsorem tego wydarzenia kolejny raz jest Kaufland. Celem biegu jest zwiększenie świadomości dotyczącej wirusem HPV oraz promocja badań profilaktycznych i aktywności fizycznej. Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się już 5000 fanek i fanów biegania. Każde 5 zł od pakietu startowego zostanie przeznaczone na cel związany z profilaktyką raka szyjki macicy.
13.01.24, 17:00
| biznes i technologie » informacje
Miniaturowa wersja sklepu Kaufland w kolekcji klocków PLAYMOBIL
W świątecznej ofercie Kaufland pojawiła się unikatoa kolekcja klocków PLAYMOBIL odwzorowująca sklep Kaufland,. Oprócz zabawkowych produktów, wózków i koszyków, miniaturowy market może również posiadać piekarnię, stoisko z owocami i warzywami.
04.01.24, 19:30
| reklama & PR » informacje
Sieć Kaufland zadebiutowała na WhatsAppie
Kaufland uruchomił nowy kanał nadawczy w aplikacji WhatsApp. To kolejny pomysł sieci na aktywność w mediach społecznościowych. Komunikacja na platformie ma charakter rozrywkowy, a treści prezentowane w aplikacji to dedykowane memy, zdjęcia i krótkie filmy.
13.12.23, 20:57
| reklama & PR » informacje
Gdzie wielki wybór na święta mam? Świąteczna kampania 360 sieci Kaufland
Pod hasłem „Gdzie wielki wybór na święta mam?” trwa bożonarodzeniowa kampania promocyjna, w której Kaufland zachęca konsumentów do przedświątecznych zakupów w swoich sklepach. 
05.10.23, 22:33
| reklama & PR » informacje
Gratisobranie i oszczędzanie. Kapitan Złotówka bohaterem kampanii sieci Kaufland
Kapitan Złotówka to główny bohater jesiennej kampanii marketingowej sieci Kaufland. Częścią akcji pod hasłem „Gratisobranie i oszczędzanie w Kauflandzie”, która ruszyła 5 październik br.
26.09.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Kaufland podpowiada jak nie marnować żywności w najnowszej akcji
Kraje członkowskie Unii Europejskiej marnują średnio 153 mln ton żywności rocznie. Zjawisko jest powszechne również w Polsce. Aby skutecznie ograniczać jego skalę, konieczne są konsekwentne działania edukacyjne. Sieć Kaufland prezentuje niezmienne zaangażowanie w tym obszarze, realizując kolejną odsłonę kampanii pod hasłem „Marnowanie? Nie mam w planie!”.
24.09.23, 10:28
| reklama & PR » informacje
Ruszyła loteria Ziarna Jacobs w Kaufland. Ekspresy do kawy do wygrania w loterii Jacobs
W sieci Kaufland rozpoczęła się loteria promocyjna pod hasłem „Odkryj smak ziaren Jacobs. Codziennie graj o ekspres Philips.”. Nagrodami są ekspresy Philips LatteGo oraz zestawy kaw ziarnistych Jacobs.
21.07.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Bezpieczna jazda pod okiem profesjonalistów. Kaufland drugi rok z rzędu sponsorem Speed Games
Speed Games to wydarzenie zorganizowane z inicjatywy kierowcy rajdowego, Kuby Przygońskiego. Popularni twórcy internetowi pod okiem profesjonalistów będą szlifować umiejętności bezpiecznej jazdy. Promować ją będzie także sieć sklepów spożywczych Kaufland, która po raz drugi rok z rzędu została jednym ze sponsorów Speed Games.
08.07.23, 22:00
| reklama & PR » informacje
Kaufland promuje marki własne
Z przeprowadzonych przez GFK Polonia badań wynika, że niemal 13,5 miliona rodzimych gospodarstw domowych sięga po produkty wytworzone przez marki własne retailerów. Kaufland w związku z rosnącym zainteresowaniem artykułami marek własnych prowadzi kampanię przybliżającą portfolio tego rodzaju produktów.
26.06.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
Kaufland promuje regionalne produkty i lokalnych dostawców
„To, co dobre, jest blisko” - to hasło najnowszej kampanii sieci Kaufland, które przekonuje klientów do oferty artykułów spożywczych pochodzących od lokalnych producentów i dostawców.
24.03.23, 13:38
| reklama & PR » informacje
Każdy z nas oszczędza. Kaufland promuje program lojalnościowy
Agencja Kalicińscy stworzyła koncept kreatywny kampanii wprowadzającej na polski rynek program lojalnościowy Kaufland Card. Motywem przewodnim komunikacji jest piosenka “Każdy z nas oszczędza”, czyli autorski aranż utworu “Everybody Dance Now” oraz roztańczony spot prezentujący radość płynącą z oszczędzania z Kaufland Card.
09.03.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
Sieć sklepów Kaufland po raz trzeci sponsorem programu MasterChef Junior
Trzeci rok z rzędu sieć sklepów spożywczych Kaufland jest głównym sponsorem programu dla młodych adeptów sztuki kulinarnej – "MasterChef Junior". Pierwszy odcinek nowej edycji pojawił się 5 marca br. na antenie telewizji TVN.
06.01.23, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Kaufland testuje nowe rozwiązania dla klientów
Sieć Kaufland od lat sprawdza nowe sposoby i technologie mające ułatwić zakupy swoim klientom. Tym razem sieć testuje takie nowe rozwiązania jak maszynę do obierania i krojenia ananasów, stoisko piekarnicze z obsługą oraz regionalne nazwy kategorii produktowych.
07.10.22, 14:08
| reklama & PR » informacje
Jesienna Loterii Kaufland. Sieć handlowa rozda vouchery na zakupy na rok
Sieć Kaufland organizuje Jesienną Loterię z nagrodami. Na piętnastu szczęśliwców czeka voucher o wartości 24 tys. zł do wykorzystania w sklepach Kaufland.
13.09.22, 15:05
| reklama & PR » informacje
Rozrabiaki Literaki będą uczyć ekologii w Kauflandzie
W sieci sklepów Kaufland ruszyła akcja Rozrabiaki Literaki, która ma na celu propagowanie świadomości i zachowań ekologicznych wśród dzieci oraz ich rodziców. Za strategię i kreację odpowiada agencja Kalicińscy.
18.08.22, 20:00
| reklama & PR » informacje
Every body needs love! Kaufland zachęca Polaków do ciałopozytywności
Kaufland rusza z kampanią, której hasłem przewodnim jest „Every body needs love!”. Sieć promuje podejście, w którym najważniejsza jest miłość do samego siebie i akceptacja własnego wyglądu.
15.07.22, 19:12
| reklama & PR » informacje
Gdzie tanie lato na bogato mam? Kaufland z wakacyjną kampanią w kurortach turystycznych
Sieć Kaufland ruszyła z wakacyjną kampanią pod hasłem: "Gdzie tanie lato na bogato mam?". Stacjonarne działania promocyjne obejmują między innymi wodne billboardy, banery w wybranych miejscach na plażach oraz PromoTeamy.
08.07.22, 17:46
| reklama & PR » informacje
Kaufland w Animal Crossing. Marka debiutuje w świecie gier
Sieć Kaufland wkracza do świata gier komputerowych i staje się częścią „Animal Crossing: New Horizons”, jednej z najpopularniejszych gier ostatnich czasów. Sieć podjęła również współpracę ze streamerką gamingową Shini Waifu, która w transmisji live będzie eksplorować wyspę Kaufland.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy