29.06.23, 18:00
| reklama & PR » informacje
L’Oréal Polska promuje w kampanii launchowej nowy produkt Maybelline
L’Oréal Polska ruszył w mediach cyfrowych z kampanią launchową produktu marki Maybelline New York. Działania potrwają do końca lipca br. W kampanii wykorzystywane są m.in. niestandardowe formaty reklamowe, np. InImage BrandAd, oferowany przez [m]spark.
10.12.21, 22:59
| reklama & PR » informacje
Agencja MullenLowe Warsaw przygotowała stronę iTaxi.pl
Agencja MullenLoweWarsaw stworzyła nową, bardziej przyjazną klientom i partnerom biznesowym stronę internetową iTaxi.pl. Nowa witryna została zaprojektowana tak, by prezentowane tam treści były jeszcze bardziej czytelne i wygodne w użytkowaniu.
02.12.21, 14:30
| reklama & PR » informacje
Każdemu może się… Kampania reklamowa Warty
1 grudnia br. ruszyła nowa kampania reklamowa Grupy Warta – „Każdemu może się …”. Emitowane w TV i internecie spoty mają promować ubezpieczenia komunikacyjne, podkreślając wysoką jakość oferty w atrakcyjnej cenie, a także jej dostępność w różnych kanałach sprzedaży.
24.11.21, 09:00
| reklama & PR » informacje
MullenLowe Warsaw realizuje kampanię dla marki Knorr
Agencja MullenLowe Warsaw wspiera launch trzech nowych produktów z kategorii Fix marki Knorr. To już kolejna wspólna kampania marki Knorr i MullenLowe Warsaw w ramach nowej platformy komunikacji.
08.10.21, 11:04
| reklama & PR » informacje
Big-Active promuje herbaty zielone
W debiutującym z początkiem października br. spocie reklamowym marka Big-Active zaprasza konsumentów do odkrywania nowego wymiaru przyjemności.
25.06.21, 15:00
| reklama & PR » informacje
MullenLowe MediaHub pracuje na ośmiu rynkach dla Western Union
Wielka Brytania, Włochy, Portugalia, Hiszpania, Francja, Niemcy, Estonia i Austria to rynki, na który działania performance marketingowe realizować będzie dla Western Union MullenLowe MediaHub. Klient ponownie zdecydował się powierzyć budżet na działania paid social i SEM właśnie MLMH.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy