17.06.24, 10:33
| radio » informacje
O prawie, lekturach, LGBT i fantastyce w wakacyjnych programach TOK FM
17 czerwca br. Radio TOK FM wprowadziło wakacyjną ramówkę w której znalazły się nowe audycje autorskie, a w nich tematy od fantastyki, przez prawa społeczności LGBT, po kanon lektur szkolnych.
19.07.23, 14:14
| reklama & PR » informacje
Wavemaker: ideowość nie jest „przyspawana” do konkretnego pokolenia. Tęczowy marketing wciąż budzi emocje
O ile konsumenci jednoznacznie wspierają zaangażowanie marek w ochronę praw dziecka, seniorów czy ekologię, to tęczowy marketing wciąż budzi relatywnie duże kontrowersje nad Wisłą – wynika z badania Wavemaker, agencji GroupM. Najbardziej protęczowi są w Polsce przedstawiciele pokolenia Zet, a najbardziej proekologiczni – co może zaskakiwać - Silverzy.
01.01.23, 23:03
| telewizja / VOD » informacje
Tęczowe opaski podczas Sylwestra Marzeń oburzyły polityków Solidarnej Polski. Joanna Lichocka do polityków SP: wyłącznie szczucie.
"Sylwester Marzeń TVP2" wciąż w centrum zainteresowania. Uwagę widzów i polityków przykuły tęczowe opaski założone przez członków zespołu Black Eyed Peas.
13.12.21, 18:20
| radio » informacje | internet » informacje
Codziennie coming out. Nowy podcast Renaty Kim w ofercie Newsweek.pl
14 grudnia br. o godz. 9:00 na Newsweek.pl oraz na platformach podcastowych pojawi się pierwszy odcinek podcastu „Codziennie coming out”. W każdym odcinku dziennikarka „Newsweeka” Renata Kim i jej goście będą rozmawiać o tym, jak to jest być osobą LGBT w Polsce.
02.08.21, 20:30
| reklama & PR » informacje
MullenLowe Warsaw non profit dla Equaversity
MullenLowe Warsaw wspiera fundację Equaversity w obszarze digitalu. Agencja w ramach aktywności non profit przygotowała stronę internetową, która ma pomóc zbierać środki od darczyńców z zagranicy.
30.07.21, 07:00
| reklama & PR » informacje
Wavemaker: aktywizm marek z przewagą zwolenników, Polaków dzieli jednak kwestia wsparcia dla mniejszości LGBT
Angażowanie się marek w tematy społeczno-polityczne nie ma w Polsce jednoznacznie pozytywnego odbioru. Spośród rozmaitych z badanych kwestii, w które angażują się marki najmniejszym zrozumieniem cieszy się wsparcie mniejszości seksualnych - wynika z badania Wavemaker.
19.07.21, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
OUTtv wchodzi na polski rynek
Kanał telewizyjny OUTtv wchodzi na rynek polskiej telewizji dzięki partnerskiej współpracy Pasjatv i Music Box Group. Przedstawiciele stacji planują, że kanał pojawi się wkrótce w ofercie polskich operatorów sieci kablowych.
08.09.20, 07:00
| reklama & PR » case study
Wavemaker: aktywizm marek budzi emocje konsumentów
Angażowanie się marek w kwestie polityczne i światopoglądowe budzi mieszane uczucia polskich konsumentów – wynika z badania Wavemaker. Przeważają zwolennicy aktywizmu, którzy twierdzą, że firmy też muszą brać odpowiedzialność za to jak wygląda świat. 
11.08.20, 09:00
| prasa » informacje
Gazeta Wyborcza dołączyła plakat z tęczową flagą
Na znak solidarności ze społecznością LGBT+ zespół „Gazety Wyborczej” 10 sierpnia br. do papierowego wydania dziennika dołączył plakat z tęczową flagą do wywieszenia w oknie.
05.06.20, 07:00
| internet » informacje
Tęcza w logotypach serwisów grupy mediowej IBERION
Przez najbliższy tydzień logotypy wszystkich 13 serwisów należących do grupy mediowej IBERION będą zawierać tęczowe elementy. W ten sposób IBERION włącza się w działania marek wspierających społeczności LGBT+ w Polsce w ramach obchodzonego w czerwcu Pride Month.
19.09.19, 13:00
| reklama & PR » informacje
Głosuję na miłość. Kampania wyborcza osób LGBT
Ruszyła kampania wyborcza „Głosuję na miłość”, której twarzami są, m.in. Michał Piróg, Areta Szpura i Marcin Szczygielski, którzy chcą udowodnić, że elektorat LGBT wraz z sojusznikami i sojuszniczkami to siła, która ma szansę zadecydować o wynikach tegorocznych wyborów.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.