10.07.23, 14:53
| reklama & PR » informacje
Orbit promuje loterię Owocowe Smaki Na nośnikach OOH i rowerach
Marka Orbit uruchomiła loterię „Owocowe Smaki Orbit”, która ma zachęcić konsumentów do poznawania i testowania wariantów z portfolio gum bezcukrowych Orbit.
18.05.23, 18:46
| reklama & PR » informacje
Marka Orbit sponsorem na Targach Książki Empiku
Marka Orbit została oficjalnym partnerem siódmej edycji Targów Książki Empiku. To literackie wydarzenie odbywa się wiosną w dniach 17-30 maja 2023 r. w formie stacjonarnej i online.
01.04.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Organizatorzy programu Orbit Dziel się Uśmiechem dziękują za wsparcie X edycji akcji
Trwa kampania reklamowa wspierająca ogólnopolski program Orbit „Dziel się Uśmiechem”. 10. edycja tej inicjatywy edukacyjnej trwa w szkołach od września 2022 r. Organizatorzy – Mars Polska oraz Polski Czerwony Krzyż wraz z partnerami merytorycznymi i ambasadorką programu – Magdaleną Różczką, dziękują za wsparcie jubileuszowej edycji.
14.11.22, 21:00
| reklama & PR » informacje
Rób to, co dodaje Ci Błysku. Marka Orbit zachęca do bycia sobą
Ruszyła kampania marki Orbit, która ma zachęcać do bycia sobą. W spotach pojawia się fragment piosenki „Call Me Maybe” wykonywanej przez Carly Rae Jepsen.
09.09.22, 10:24
| reklama & PR » informacje
Dziel się Uśmiechem. Jubileuszowa edycja akcji marki Orbit
Na początku września br. ruszyła kolejna edycja programu edukacyjnego ,,Dziel się Uśmiechem”, który uczy dzieci podstaw prawidłowej higieny jamy ustnej.
20.06.22, 15:00
| reklama & PR » informacje
70 tys. dzieci uczestniczyło w IX edycji akcji marki Orbit Dziel się Uśmiechem
Organizatorzy „Dziel się Uśmiechem” podsumowali kolejną edycję tego ogólnopolskiego programu edukacyjnego. W ramach dziewiątej odsłony uczniowie szkół podstawowych z całej Polski na specjalnych lekcjach poznawali zasady prawidłowej higieny jamy ustnej.
02.06.22, 14:02
| reklama & PR » informacje
Odkryj nowy, świeży look. Orbit odświeża identyfikację wizualną
Marka Orbit zmienia swoją identyfikację wizualną, która obejmuje zarówno odświeżenie dotychczasowego logotypu, jak i metamorfozę designu opakowań wszystkich dostępnych na polskim rynku bezcukrowych gum i miętusów Orbit. Od czerwca br. odświeżenie marki jest też wspierane intensywną kampanią reklamową.
26.04.22, 18:00
| reklama & PR » informacje
Cztery humorystyczne spoty marki Orbit. Część w TV, a część tylko w sieci
Nowa kampania gumy Orbit opowiada o odzyskaniu błysku i odnalezieniu siebie na nowo w rzeczywistości offline. Cztery spoty w humorystyczny sposób przedstawiają codzienne czynności, które po okresie pandemicznych ograniczeń mogą okazać się sporym wyzwaniem. 
16.10.21, 09:00
| reklama & PR » informacje
Marka Orbit w Top Model
Orbit w ramach kampanii “Odzyskaj Swój Błysk”, zachęca młodych ludzi do wiary w siebie i budowania pewności siebie. Marka zdecydowała się promować korzyści z żucia bezcukrowych gum w 6, 7 i 8 odcinku „Top Model” (TVN).
28.05.21, 11:25
| reklama & PR » informacje
Odzyskaj swój BŁYSK! Kampania gumy Orbit
Jak może wyglądać nasz pierwszy poranek po zniesieniu wszystkich restrykcji i obostrzeń? „Nową starą” rzeczywistość przedstawia nowa reklama gumy do żucia Orbit, w której ludzie po długich miesiącach lockdownu i odosobnienia znów mogą beztrosko cieszyć się bezpośrednim kontaktem z innymi.
28.04.21, 16:00
| reklama & PR » informacje
Odzyskaj swój BŁYSK. Kampania marki Orbit
W najnowszej kampanii guma do żucia Orbit chce pomóc konsumentom odzyskać swój BŁYSK, tak aby każdy dzień był pełen nieskrępowanych uśmiechów.
27.03.21, 15:00
| reklama & PR » informacje
Orbit partnerem akcji Polska mówi #aaa
Marka Orbit promuje profilaktykę zdrowia zębów oraz rolę bezcukrowej gumy w zapobieganiu próchnicy. W tym roku po raz kolejny zaangażowała się w kampanię „Polska mówi #aaa”, poprzez którą Polskie Towarzystwo Stomatologiczne wraz z Partnerami od lat celebruje Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej.
24.05.20, 12:00
| reklama & PR » informacje
Jedz, pij, żuj i… graj. Marka Orbit wesprze świat kobiecego esportu
Orbit nawiązał współpracę z kobiecą organizację - Arcane Wave. Marka bezcukrowych gum do żucia od ponad roku jest partnerem trzech profesjonalnych drużyn esportowych – AGO Esports, Devils.One i Illuminar Gaming. Teraz dołącza do nich kolejna.
10.05.19, 14:00
| reklama & PR » informacje
Orbit będzie współpracować z polskimi drużynami esportowymi
Orbit, marka bezcukrowych gum do żucia, rozpoczęła współpracę partnerską z wybranymi polskimi drużynami esportowymi, rywalizującymi w światowych rozgrywkach. Za wsparcie strategiczne oraz egzekucyjne projektu odpowiada zespół MediaCom Beyond Advertising.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy