| reklama & PR » informacje
Bierz, co chcesz. Reto w najnowszej kampanii marki Desperados
Marka Desperados w swojej komunikacji zachęca do życia na własnych zasadach i wychodzenia poza utarte schematy. Bohaterem tegorocznej kampanii marki jest Reto. Działania wizerunkowe wspiera loteria „Bierz, co chcesz i wygrywaj, co chcesz”.
05.09.23, 13:47
| reklama & PR » informacje
Piwa Królewskie z wizerunkami zawodników Legii
Królewskie, marka piwa obecna w Warszawie i na Mazowszu, wprowadza na rynek limitowaną edycję opakowań. „Królewski skład” to osiem oryginalnych puszek – każda z unikatowym wzorem przedstawiającym zawodników Legii Warszawa. To kolejna akcja marki przygotowana wspólnie z klubem.
18.04.23, 20:38
| reklama & PR » informacje
Bierz, co chcesz. Nowa kampania Desperadosa z udziałem Tymka
Marka Desperados ruszyła z kampanią „Bierz, co chcesz”, której towarzyszy największa w historii loteria. Jej mechanizm jest unikalny – uczestnicy mogą wybierać nagrody, o które chcą zagrać. Działania promuje artysta z pokolenia Gen Z – Tymek.
11.02.23, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Warka tworzy nową kategorię w segmencie piw bezalkoholowych na polskim rynku
Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych.
17.01.22, 12:02
| reklama & PR » informacje
Tatry się należą. Marka platformą komunikacji
Marka piwna Tatra zmienia wszystkie dotychczasowe elementy marketingowe marki: od pozycjonowania, po komunikację oraz opakowania. Startująca właśnie kampania pod hasłem „Tatry się należą” jest największym i najsilniejszym działaniem marki od lat.
08.05.21, 09:00
| reklama & PR » informacje
Nie ma lekko? Właśnie Ż jest. Żywiec Jasne Lekkie w nowej kampanii
Marka Żywiec wprowadza na rynek nowy produkt – Żywiec Jasne Lekkie 4,5%. Premierze produktu towarzyszy startująca kampania reklamowa.
03.04.21, 13:00
| reklama & PR » informacje
Żywiec Jasne Lekkie debiutuje na rynku
Marka Żywiec wprowadza na rynek sesyjny lager – Żywiec Jasne Lekkie 4,5%. Premierze piwa towarzyszy wsparcie marketingowe.
01.03.21, 14:10
| reklama & PR » informacje
Ruszyła kampania wspierająca loterię Tatry
1 marca br. rozpoczęła się kampania wspierająca tegoroczną loterię promocyjną marki Tatra. Nagrodami w loterii, która potrwa do końca sierpnia br., są telewizory marki LG oraz miliony piw Tatra Jasne Pełne.
15.02.21, 07:00
| reklama & PR » informacje
Tatra rozda telewizory w nowej loterii
1 lutego br., rozpoczęła się nowa edycja loterii promocyjnej marki Tatra. Akcja wspierana będzie kampanią TV, działaniami w Internecie oraz w punktach sprzedaży.
22.12.20, 18:24
| reklama & PR » informacje
Klasyczna Warka w nowej szacie graficznej
Piwo Warka od grudnia br. dostępne jest w nowej szacie graficznej opakowań. Połączenie ikonicznych elementów marki z innowacyjnym projektem ma akcentować wysoką jakość produktu.
01.11.19, 13:49
| reklama & PR » informacje
Daj butelce drugie życie. Akcja Grupy Żywiec przy udziale GlobalSM
Duże firmy podejmują działania, które mają zatrzymać proces degradacji środowiska. Branża spożywcza również inicjuje zmiany na rzecz zrównoważonego rozwoju. Przykładem tego typu aktywności jest nowa akcja Grypy Żywiec – „Daj butelce drugie życie”. Za jej stronę wizualną odpowiada agencja GlobalSM (wcześniej Global Shopper Marketing).
05.09.19, 16:00
| reklama & PR » informacje
Global SM w miejsce Global Shopper Marketing
Global Shopper Marketing zmienia się w Global SM. Agencja zaprezentowała nowy logotyp, stronę internetową oraz odświeżoną szatę graficzną.
31.07.19, 08:00
| reklama & PR » artykuły
Srebrna generacja na zakupach – co warto wiedzieć
Seniorzy to dość duża część naszego społeczeństwa. Są oni obecni zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sieci. Na szczęście marketerzy w coraz większym stopniu zwracają uwagę na silver generation i traktują jako atrakcyjną grupę konsumentów. Artykuł ekspercki Macieja Olipry, CEO Global Shopper Marketing.
07.06.19, 12:00
| reklama & PR » informacje
Ronaldinho ląduje na Planece Warka w spocie Warki
Ronaldinho w tym roku jest twarzą kampanii piwa Warka, a od 7 czerwca br. spot z jego udziałem emitowany jest w telewizji. 
30.05.19, 13:00
| reklama & PR » informacje
Global Shopper Marketing zajmie się eventami dla Powerade
Agencja Global Shopper Marketing, po wygranym przetargu dla Coca-Coli, poszerza swoje portfolio usług o eventy. Agencja będzie odpowiadać za widoczność marki Powerade na osmiu półmaratonach. 
09.04.19, 14:00
| reklama & PR » informacje
Margaret, Maleńczuk i Maserak w reklamie produktu Warka Radler Ciemne Cytrynowe 0.0%
Marka Warka Radler wprowadza na rynek nowy produkt. Bezalkoholowe piwo Warka Radler Ciemne Cytrynowe 0.0% promuje spot, w którym po raz kolejny pojawiają się Margaret, Maciej Maleńczuk i Rafał Maserak.
28.03.19, 08:00
| reklama & PR » artykuły
Emocje mają moc – czyli czym jest shopper marketing
W USA przeszło 60 mln osób tygodniowo ogląda wieczorne informacje. W ciągu tygodnia Wal-Mart odwiedza natomiast ok. 127 mln Amerykanów. Wydaje się, że nie ma skuteczniejszej platformy wpływającej na decyzje zakupowe niż shopper marketing. Proste? Niekoniecznie… Artykuł ekspercki Macieja Olipry, Managing Director, Global Shopper Marketing.
15.03.19, 12:00
| reklama & PR » ludzie
Nowe osoby w Global Shopper Marketing
Do zespołu Global Shopper dołączyły Beata Grosicka, Marta Ormicka i Patrycja Przybylska. Objęły one odpowiednio stanowiska: Account Director, Account Manager i Account Executive. Grosicka ostatnio związana była z Gutenberg networks. Ormicka wcześniej pracowała dla NAV agency, a Przybylska w agencji marketingowej Stor9_.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy