| kultura » informacje
Serwisy NaszeMiasto.pl, ShowNews.pl i Nto.pl grają z 61. KFPP w Opolu
31 maja br. rozpoczyna się 61. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W tym roku serwisy internetowe Polska Press Grupy: NaszeMiasto.pl, ShowNews.pl i Nto.pl zostały patronem medialnym tego prestiżowego wydarzenia, które co roku przyciąga największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W ramach współpracy powstała specjalna sekcja online „Festiwal Opole 2024”, a także specjalne dodatki i wydania prasowe dedykowane festiwalowi. 
01.07.24, 12:10
| prasa » informacje
Polska Press zmienia strukturę makroregionów
Zarząd Polska Press Grupy poinformował, że od 1 lipca 2024 r. nastąpiły zmiany w strukturze makroregionów oraz na stanowiskach ich prezesów.
20.06.24, 13:30
| internet » informacje
StrefaObrony.pl. Polska Press Grupa z nowym serwisem o wojsku i polityce obronnej
Polska Press Grupa uruchomiła „Strefę Obrony” - portal o charakterze edukacyjno-informacyjnym, który zaproponuje informacje dotyczące m.in. wojska i innych służb mundurowych, polityki obronnej, a także przemysłu obronnego.
18.06.24, 13:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Specjalne wydanie serwisu GOL24 i Niezbędnik kica od Polska Press Grupa na EURO 2024
Z okazji Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Polska Press Grupa przygotowała m.in. specjalne wydanie serwisu GOL24, sekcję „Euro 2024”, która dostępna jest na portalu i.pl oraz w serwisach regionalnych, a także „Niezbędnik kibica”.
12.06.24, 09:53
| prasa » ludzie
Dziennik Zachodni, Gazeta Współczesna, Kurier Poranny i Kurier Lubelski. Nowi redaktorzy naczelni serwisów i tytułów Polska Press Grupy
Polska Press Grupa kontynuuje zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych. Tym razem, w ramach rekrutacji, wyłonionych zostało trzech szefów redakcji, którzy pokierują czterema serwisami i tytułami należącymi do spółki.
07.06.24, 06:00
| prasa » informacje
Historyczna decyzja Polska Press Grupa. Kurier Lubelski będzie ukazywać się tylko trzy razy w tygodniu
Od 1 lipca br. „Kurier Lubelski” (Polska Press Grupa) zmienia swój cykl wydawniczy. Gazeta będzie ukazywać się trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki. Nowe wydania będą dostępne w sprzedaży przez cały tydzień. Redakcja stawiać będzie teraz przede wszystkim na rozwój serwisu kurierlubelski.pl.
04.06.24, 09:52
| prasa » informacje
Polska Press Grupa świętuje 35. rocznicę wyborów 1989 r. i zachęca do udziału  w eurowyborach. Specjalne okładki dzienników
Z okazji 35. rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów w Polsce, które odbyły się  4 czerwca 1989 r., Polska Press Grupa przygotowuje szereg inicjatyw w swoich serwisach i tytułach. Pojawiły się specjalne okładki, okolicznościowe winiety oraz sekcje tematyczne, które mają także przypominać o zbliżających się wyborach do europarlamentu. 
03.06.24, 19:49
| prasa » ludzie
Marek Twaróg redaktorem naczelnym Polska Press Grupy. Wraca do firmy po przerwie
Marek Twaróg, manager i wieloletni redaktor naczelny „Dziennika Zachodniego” wraca po przerwie do Polska Press Grupy. Od lipca br. obejmie stanowisko dyrektora ds. rozwoju redakcji oraz redaktora naczelnego PPG. Będzie koordynował pracę wszystkich redaktorów naczelnych w spółce.
03.06.24, 09:04
| prasa » informacje
Nowi redaktorzy naczelni dzienników Polska Press Grupy
Zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych w ośmiu serwisach i tytułach należących do Polska Press Grupy, m.in. w "Gazecie Pomorskiej", "Głosie Wielkopolskim" i "Gazecie Wrocławskiej". 
23.04.24, 06:30
| prasa » informacje
Polska Press Grupa szuka kolejnych redaktorów naczelnych
Polska Press Grupa kontynuuje rekrutacje na stanowiska redaktorów naczelnych portali i gazet należących do spółki. Nowy nabór obejmuje takie m.in. takie tytuły jak: „Dziennik Polski”, „Gazeta Krakowska”, „Dziennik Łódzki i „Dziennik Zachodni”.
15.04.24, 11:54
| prasa » informacje
Polska Press Grupa rozstaje się z redaktorem naczelnym Dziennika Łódzkiego i Expressu Ilustrowanego
Zarząd Polska Press Grupy informuje pożegnał się z kolejnym redaktorem naczelnym – tym razem „Dziennika Łódzkiego i „Expressu Ilustrowanego.
11.04.24, 13:57
| prasa » informacje
Polska Press Grupa rusza z rekrutacją redaktorów naczelnych
Polska Press Grupa rozpoczęła otwarte rekrutacje na stanowiska redaktorów naczelnych portali i gazet należących do spółki.
03.04.24, 17:14
| prasa » ludzie
Maciej Kwaśniewski rozstaje się z Gazetą Krakowską i Dziennikiem Polskim
Polska Press Grupy poinformowała o kolejnej już zmianie na stanowisku redaktora naczelnego. Tym razem zmiany obejmą „Gazetę Krakowską” i „Dziennik Polski”.
02.04.24, 10:38
| prasa » ludzie
Odchodzą naczelni kolejnych dzienników z portfolio Polska Press Grupa
Zmieniają się kolejni redaktorzy naczelni dzienników z portfolio Polska Press Grupa, m.in. "Kuriera Lubelskiego", "Gazety Współczesnej", "Dziennika Bałtyckiego".
22.03.24, 06:30
| prasa » ludzie
Piotr Kotomski i Marcin Habel rozstają się z Polska Press Grupa
Zarząd Polska Press Grupy poinformował, że nastąpiły zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych w Polska Press Grupie. 
09.03.24, 23:12
| prasa » ludzie
Zarząd Polska Press Grupy został wybrany w ekspresowym tempie
Rada Nadzorcza Polska Press, w wyniku postępowań kwalifikacyjnych, podjęła decyzję o powołaniu do Zarządu Spółki: Zenona Nowaka – na stanowisko Prezesa Zarządu z dniem 18 marca br. oraz Elżbietę Żuraw – na stanowisko Członka Zarządu z dniem 11 marca br.
07.09.23, 13:02
| prasa » informacje
Polska Press pozostanie w kompleksie Zabłocie Business Park w Krakowie
Polska Press Grupa pozostanie w biurowcu Zabłocie Business Park A w Krakowie. Medialna spółka na Zabłociu zlokalizowała, m.in. swoje krakowskie redakcje. 
31.05.23, 13:37
| prasa » informacje
Wojciech Wybranowski nie będzie już naczelnym Głosu Wielkopolskiego
Wojciech Wybranowski niespodziewanie kończy pracę na stanowisku redaktora naczelnego „Głosu Wielkopolskiego”.
31.05.23, 06:30
| prasa » informacje
Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press doceniony w 44. konkursie Best of News Design
Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press Grupy, otrzymał dwie nagrody w 44. konkursie Best of News Design, organizowanym przez Society for News Design ze Stanów Zjednoczonych. Jury, w skład którego weszło blisko 50 specjalistów z całego świata, doceniło cykl okładek do „Polska Metropolia Warszawska” oraz autorskie portfolio Tomasza Bocheńskiego.
24.05.23, 12:52
| internet » informacje
Shownews.pl. Nowy portal rozrywkowy Polska Press Grupy
Na rynku internetowym debiutuje serwis Shownews.pl (Polska Press Grupa), który ma prezentować informacje ze świata polskich i zagranicznych gwiazd, plotki, skandale, ekskluzywne wywiady i video.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.