09.11.23, 21:37
| reklama & PR » informacje
Jesienny czas wygrywania z Nestlé. Loteria Nestlé Polska w sieci Intermarché
Firma Nestlé Polska po raz kolejny współpracuje z UNIQUE ONE. Agencja przygotowała loterię audioteksową pod hasłem „Jesienny czas wygrywania z Nestlé”, która od kilku lat corocznie, realizowana jest w sieci sklepów Intermarché.
04.10.23, 18:45
| biznes i technologie » informacje
Maciej Ćwikliński prezesem Intermarché w Polsce
Nowy Prezes Zarządu Grupy Muszkieterów, Sławomir Czarnecki wprowadził we wrześniu br. pierwszą strategiczną zmianę w strukturach firmy. Na stanowisko Prezesa Intermarché w Polsce powołał Macieja Ćwiklińskiego, przedsiębiorcę, który jest jednocześnie właścicielem dwóch supermarketów sieci. 
01.06.23, 06:30
| biznes i technologie » informacje | reklama & PR » informacje
Rebranding stacji paliw Intermarché. Do końca roku zmieni się 10 stacji
Intermarché przeprowadzi rebranding przysklepowych stacji paliw. Mają być bardziej nowoczesne i spójne z kolorystyką sieci.
02.05.23, 13:06
| biznes i technologie » informacje | reklama & PR » informacje
O la la! Intermarché wprowadza markę parasolową
Sieć sklepów Intermarché wprowadza markę parasolową O la la!. Zastąpi ona szereg francuskich marek takich jak Saint Eloi, Bouton d’Or czy Reva. Jak podkreśla firma, to zmiana wywołana nową strategii w obrębie marek własnych.
20.03.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Oszczędzaj cały dzień z Intermarché. Kampania sieci Intermarché
Intermarché rusza z nową kampanią w której promuje codzienne oszczędzanie. Rusza również nowy program lojalnościowy sieci.
17.11.22, 07:00
| reklama & PR » informacje
Idzie zima, kasę trzymaj od Nestlé. Loteria Nestlé Polska w sieci Intermarché
Firma Nestlé Polska powierzyła agencji UNIQUE ONE przygotowanie loterii audioteksowej pod hasłem „Idzie zima, kasę trzymaj od Nestlé”, która realizowana jest w sieci sklepów Intermarché. To już kolejna akcja przygotowana przez agencję dla firmy Nestlé Polska.
15.07.22, 16:48
| biznes i technologie » informacje
Muszkieterowie uruchomili stację paliw w Lipnie w nowym koncepcie wizualnym
Muszkieterowie uruchamiają trzecią od początku roku, i drugą w nowym koncepcie wizualnym, stację paliw. Obiekt w Lipnie został uruchomiony 6 lipca br. Jest to pierwszy punkt sfinansowany ze środków Funduszu Stacji Paliw, utworzonego w ubiegłym roku z inicjatywy przedsiębiorców zrzeszonych w Grupie Muszkieterów.
21.06.22, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Intermarché wprowadza nową strategię rozwoju marek własnych
Sieć Intermarché wdraża nową strategię rozwoju marek własnych, której celem jest stworzenie czytelnego systemu skoncentrowanego na kluczowym obszarze, jakim są kategorie świeże. Nowy, spójny i konsekwentny branding pod parasolem Intermarché obejmuje produkty z takich grup, jak owoce i warzywa, wędliny, ryby, jaja, nabiał czy dania gotowe. 
15.05.22, 15:01
| biznes i technologie » informacje
Intermarché w Goleniowie zmodernizowany
Poszerzona oferta produktów świeżych, bio, wędlin świeżo pakowanych własnej produkcji oraz intuicyjny układ sklepu – to część zmian wprowadzonych w Intermarché w Goleniowie. Supermarket został ponownie otwarty 5 maja br. i jest dostępny dla klientów w nowym koncepcie – Power.
21.01.22, 13:47
| biznes i technologie » informacje
Wzrost obrotów Grupy Muszkieterów w 2021 roku
Grupa Muszkieterów, zrzeszająca niezależnych przedsiębiorców pod szyldami sieci Intermarché i Bricomarché, wypracowała w 2021 r. ponad 13 proc. wzrost obrotów. Wyniki sprzedaży supermarketów zarządzanych przez Muszkieterów wyniosły łącznie blisko 8,9 miliardów zł – to o ponad miliard więcej niż w 2020 r.
27.12.21, 19:00
| biznes i technologie » informacje
Kolejny sklep sieci Intermarché w Bielsku-Białej
9 grudnia br. uruchomiono w Bielsku-Białej nowy sklep sieci Intermarché przy ul. Żywieckiej 19a. Dodatkowo w I kwartale 2022 r. w Bielsku-Białej ma powstać sklep Bricomarché oferujący produkty z kategorii "dom i ogród".
12.11.21, 13:00
| reklama & PR » informacje
SMSy ślij do Nestlé, bo nagrody ma najlepsze! Loteria Nestlé Polska w sklepach Intermarché
Firma Nestlé Polska powierzyła agencji UNIQUE ONE przygotowanie loterii pod hasłem „SMSy ślij do Nestlé, bo nagrody ma najlepsze!”, która realizowana jest w sieci sklepów Intermarché. To kolejna akcja przygotowana przez agencję dla firmy Nestlé Polska.
07.11.21, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Intermarché z nową placówką w Strzelcach Opolskich
21 października br. sieć Intermarché otworzyła nowy sklep w Strzelcach Opolskich. Supermarket zlokalizowany jest przy ul. Stawowej 1 obok istniejącego już sklepu Bricomarché.
18.09.21, 21:00
| reklama & PR » informacje
Miękkie lądowanie po wakacjach. Twarda gotówka od Nestlé. Konkurs Nestlé Polska w sieci Intermarché
Firma Nestlé Polska powierzyła agencji UNIQUE ONE przygotowanie konkursu rozgrywanego pod hasłem „Miękkie lądowanie po wakacjach. Twarda gotówka od Nestlé”, który jest realizowany w sklepach sieci Intermarché. To kolejna akcja przygotowana przez agencję dla firmy Nestlé Polska.
28.05.21, 14:05
| reklama & PR » informacje
Nagrodowe mistrzostwa. UNIQUE ONE organizuje loterię dla sklepów Intermarché
Sieć sklepów Intermarché powierzyła agencji UNIQUE ONE przygotowanie loterii pod hasłem „Nagrodowe mistrzostwa”.
20.05.21, 15:00
| reklama & PR » ludzie
Arkadiusz Dobosz nowym dyrektorem marketingu Intermarché
Do sieci Intermarché dołączył Arkadiusz Dobosz, który od początku maja br. pełni funkcję dyrektora marketingu. Wcześniej związany był z takimi globalnymi markami z branży FMCG jak m.in. Carlsberg Group, V&S Luksusowa czy Pernod Ricard.
07.05.21, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Intermarché z nowa placówką w Piekarach Śląskich
Grupa Muszkieterów uruchomiła nowy sklep Intermarché w Piekarach Śląskich, który zlokalizowany jest w Parku Handlowym MMG Centers Piekary Śląskie.
25.03.21, 18:00
| reklama & PR » informacje
Irka Marsze bohaterką kampanii Intermarché
Grupa Muszkieterów przygotowała dla Intermarché kolejną odsłonę kampanii z udziałem Optymistki. Tym razem ambasadorka sieci przedstawia się klientom. Irka Marsze, której imię i nazwisko nawiązują do nazwy sieci, nadal inspiruje oraz zachęca klientów do prowadzenia zdrowszego trybu życia przy niewielkich wydatkach na zakupy.
03.11.20, 13:07
| reklama & PR » informacje
Intermarché rozda maskotki z gry Angry Birds w programie lojalnościowym
Sieć supermarketów spożywczych Intermarché rozpoczęła akcję „Odlotowa drużyna”. Klienci mogą zbierać naklejki i wymieniać je na pluszaki znane z gry i animacji Angry Birds.
24.09.20, 13:08
| reklama & PR » informacje
Odjazdowa Loteria Urodzinowa. Sklepy Intermarché świętują 23. urodziny
Sieć sklepów Intermarché z okazji 23. urodzin Intermarché w Polsce, powierzyła agencji UNIQUE ONE przygotowanie loterii pod hasłem „Odjazdowa Loteria Urodzinowa”. Zlecenie zostało pozyskane przez agencję w wyniku wygranego przetargu. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy