19.05.23, 07:41
| kultura » gry
Patryk Stec i Grzegorz Dziamałek dołączają do PLE
Do zespołu Polskiej Ligi Esportowej dołączają dwie nowe twarze - Patryk Stec oraz Grzegorz Dziamałek. Pierwszy z nich został Esports Project Managerem, natomiast popularny “Szpero” czyli Grzegorz Dziamłek będzie Ambasadorem Polskiej Ligi Esportowej.
11.04.23, 07:30
| biznes i technologie » informacje
JBB Bałdyga zostaje partnerem esportowej Pogoni Szczecin
JBB Bałdyga – polski producent wędlin – podpisała umowę sponsoringową z esportową drużyną Pogoni Szczecin. Na mocy umowy logo JBB widnieje na froncie strojów zawodników „Portowców”
13.10.22, 18:00
| internet » informacje
Serwis Sport.pl partnerem rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasa Games
Sport.pl oraz Ekstraklasa SA rozpoczęcie rozpoczynają współpracęprzy esportowym turnieju PKO Bank Polski Ekstraklasa Games z udziałem klubów piłkarskich. W ramach partnerstwa redakcja serwisu będzie przygotowywać relacje z tego wydarzenia oraz prowadzić streamy na platformie Twitch.
29.11.21, 15:00
| reklama & PR » informacje
Monte Snack z gamingowymi aktywnościami dla graczy
Monte Snack #BRB Cup, cykl turniejów esportowych cieszący się dużą popularnością w 2020 roku, doczekał się kolejnej edycji. Marka należąca do firmy Zott, ponownie chce trafić do szerokiego grona miłośników gier komputerowych w Polsce, pasjonujących się cyfrową rywalizację.
26.11.21, 19:13
| telewizja / VOD » informacje
Finały Polskiej Ligi Esportowej w studiu Polsat Games
Od 2 do 4 grudnia br. potrwają finałowe rozgrywki Polskiej Ligi Esportowej. Pula finansowa w PGE Dywizji Mistrzowskiej to 250 tys. zł. Rozgrywki transmituje Polsat Games.
28.04.21, 13:00
| internet » informacje
Rozgrywki Polskiej Ligi Esportowej w WP Pilot
Wirtualna Polska i Polska Liga Esportowa łączą siły w promocji i rozwoju szeroko pojętego gamingu. Od kwietnia br. platforma WP Pilot transmituje rozgrywki Polskiej Ligi Esportowej. Transmisje odbywają się na ogólnodostępnym kanale PLE.
06.05.20, 18:00
| internet » informacje
Polish Esport Cup 2020. Sport.pl wraz z Actina i PACT organizują esportowy turniej online
Od 11 maja do 7 czerwca br. potrwają zmagania w POLISH ESPORT CUP 2020 – największym w Polsce wydarzeniu esportowym. Ponad 7 tys. graczy – amatorów i półprofesjonalistów – będzie mogło zmierzyć się w rywalizacji o nagrody pieniężne i rzeczowe o wartości 50 tys. zł. Organizatorami turnieju są Sport.pl, Actina oraz PACT.
27.06.19, 16:00
| reklama & PR » informacje
Play rozpoczyna partnerstwo z Illuminar Gaming
Operator sieci komórkowej Play został partnerem Illuminar Gaming i rozpoczyna współpracę z zawodnikami, twórcami oraz streamerami zrzeszonymi w tej esportowej organizacji. Za wsparcie strategiczne oraz egzekucyjne projektu odpowiada zespół MediaCom Beyond Advertising.
19.12.18, 13:36
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska nadaje już kanał Gametoon HD
Grupa Kino Polska uruchomiła polskojęzyczną wersję kanału esportowego Gametoon HD. Obecnie jest on dostępny w ofertach sieci kablowych: UPC Polska, Jambox, eTV i INEA oraz w serwisie rozrywki internetowej IPLA.
04.10.18, 17:00
| kultura » gry
Legia i Arka odbyły dwa mecze jednocześnie na tym samym stadionie
28 września 2018 r. na stadionie Legii Warszawa rozegrano jednocześnie dwa mecze. W tym samym momencie gdy piłkarze Legii rozpoczęli swój mecz z Arką, swoje zmagania zaczęli e-sportowcy obydwu klubów grając w debiutującą grę „FIFA 19”.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.