12.12.22, 09:43
| prasa » informacje
Nagroda im. Krzysztofa Millera za 2022 r.za fotoreportaż Evgeniya Maloletki z Mariupola
8 grudnia br. ogłoszono laureata nagrody za najlepszy materiał fotograficzny roku oraz zwycięzcę w kategorii "Wolność, solidarność, tolerancja" w V edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera. Konkursowe jury doceniło fotoreportaż Evgeniya Maloletki z Mariupola, a nagrodę Fundacji Gazety Wyborczej odebrał Jędrzej Nowicki.
12.09.22, 07:00
| prasa » informacje
Gazeta Wyborcza rozpoczęła V edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera
Od 8 września do 27 października br. profesjonaliści i amatorzy fotografii mogą zgłaszać swoje prace do Konkursu im. Krzysztofa Millera na najlepszy materiał fotograficzny 2022 r. Nagroda ustanowiona przez „Gazetę Wyborczą” po raz piąty ma docenić odwagę patrzenia i promować zdjęcia o wyjątkowych wartościach dziennikarskich. 
24.09.21, 13:00
| prasa » informacje
Ruszyła IV edycja Konkursu im. Krzysztofa Millera
Do 28 października br. profesjonaliści i amatorzy fotografii mogą zgłaszać swoje prace do Konkursu im. Krzysztofa Millera na najlepszy materiał fotograficzny 2021 r. Nagroda ustanowiona przez „Gazetę Wyborczą” już po raz czwarty ma docenić odwagę patrzenia i promować zdjęcia o wyjątkowych wartościach dziennikarskich.
07.12.20, 08:00
| prasa » informacje
Karim Mottaghi laureatem III edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Fotoreportaż Karima Mottaghiego o pochówku ofiar koronawirusa, zrealizowany na irańskim cmentarzu Vadi-Rahmat, otrzymał tegoroczną Nagrodę im. Krzysztofa Millera najlepszy materiał fotograficzny 2020 roku. Wydarzenie organizuje corocznie „Gazeta Wyborcza”.
05.12.19, 10:00
| prasa » informacje
Alessio Paduano laureatem II edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Fotoreportaż Alessio Paduano pt. „Współczesne niewolnictwo: zagubione córki Nigerii” otrzymał tegoroczną Nagrodę im. Krzysztofa Millera za odwagę patrzenia. 
11.09.19, 12:00
| prasa » informacje
Odsłonięto mural inspirowany fotografiami Krzysztofa Millera
9 września br. odbyło się oficjalne odsłonięcie muralu nawiązującego do twórczości fotoreportera „Gazety Wyborczej” Krzysztofa Millera. Malowidło ścienne autorstwa Bruna Althamera powstało na jednej z bocznych ścian budynku Agory w Warszawie.
10.09.19, 12:00
| prasa » informacje
Rusza II edycja Konkursu im. Krzysztofa Millera
Do 25 października br. profesjonaliści i amatorzy fotografii mogą zgłaszać swoje prace do Konkursu im. Krzysztofa Millera na najlepszy materiał fotograficzny 2019 r. Nagroda ustanowiona przez „Gazetę Wyborczą” po raz drugi ma docenić odwagę patrzenia i promować zdjęcia o wyjątkowych wartościach dziennikarskich. 
07.12.18, 21:40
| prasa » informacje
Fotoreportaż Między blokami Anny Liminowicz z Nagrodą im. Krzysztofa Millera
Zwyciężczynią pierwszej edycji Nagrody im. Krzysztofa Millera za odwagę patrzenia – konkursu organizowanego przez „Gazetę Wyborczą” – została Anna Liminowicz ze stowarzyszenia fotoreporterów inPRO za pracę „Między blokami”. 
13.09.18, 08:00
| prasa » informacje
Gazeta Wyborcza przyzna Nagrodę im. Krzysztofa Millera za materiał fotograficzny roku
8 września br. "Gazeta Wyborcza" ogłosiła konkurs na najlepszy materiał fotograficzny 2018 roku. Nagroda im. Krzysztofa Millera za odwagę patrzenia ma być przyznawana corocznie w grudniu.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy