27.09.22, 11:23
| reklama & PR » informacje
Pora na parę! Karol Paciorek w kampanii piekarników parowych marki Amica
Ruszyła nowa kampania piekarników parowych marki Amica. Producent ze swoim produktem chce dotrzeć przede wszystkim do młodych ludzi, którzy mnóstwo czasu spędzają w mediach społecznościowych. Tam też, z pomocąznanego dziennikarza i podcastera Karola Paciorka, który został zaproszony do projektu, Amica chce edukować, co daje para w piekarniku.
06.09.21, 19:56
| reklama & PR » informacje
Kiedy domy mają głos… Otodom z nową identyfikacją wizualną
Od 6 września br. w ramach nowej kampanii marki Otodom w telewizji będą emitowane trzy spoty. Start kampanii zbiega się z rebrandingiem marki, która zyskała nowe logo i kompleksową identyfikację wizualną.
10.07.19, 15:00
| reklama & PR » informacje
dotrelations dla Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
Marka Volkswagen Samochody Użytkowe wybrała agencję do kompleksowej obsługi działań sponsoringowych Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team. W wyniku wygranego przetargu, za PR & Media Relations odpowiada agencja dotrelations. 
25.10.18, 14:00
| reklama & PR » artykuły
Co u nas słychać? Agencja dotrelations
W nowym cyklu „Co u nas słychać?”, przedstawiciele najważniejszych podmiotów na polskim rynku reklamy prezentują swoje agencje, przedstawiają najistotniejsze zmiany w firmie z ostatnich miesięcy, a także anonsują najbliższe plany. Agencję dotrelations przedstawia Adrian Łaźniewski, współzałożyciej agencji dotPR i Get More Social, obecny członek zarządu dotrelations.
11.04.18, 16:00
| reklama & PR » informacje
Grupa dotPR zmienia się w dotrelations
Po dziesięciu latach na rynku, Grupa dotPR ujednolica usługi oraz swoja strukturę. Od teraz funkcjonuje jako dotrelations, agencja komunikacji zintegrowanej, łącząc dotychczasowe kompetencje zbudowane wokół marek dotPR oraz Get More Social. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji-Rzecznik prasowy

Muzeum Sztuki Łódź | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.