06.06.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
InPost oraz VeloBank członkami IAA Polska
Kolejne dwie organizacje przystąpiły do IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy. Szeregi kurii marketerów wzmocnią InPost oraz VeloBank.
18.10.23, 18:04
| reklama & PR » ludzie
Igor Kaleński w globalnych strukturach IAA. Został członkiem Global Sustainability Council
Do Global Sustainability Council IAA dołączył Igor Kaleński, członek Zarządu IAA Polska, CEO Molecular Worldwide, Global E-commerce Lead. To już kolejna osoba z Polski w globalnych władzach stowarzyszenia.
06.07.23, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Dorota N. Haller w globalnych strukturach IAA jako członkini Diversity, Equity and Inclusion Council
Do Diversity, Equity and Inclusion Council IAA Global dołączyła Dorota N. Haller, wiceprezeska IAA Polska, CMO, Marketing, Communications and Digital Director w Honor Polska. Udział Polki w pracach rady to nie tylko ważne wyróżnienie, ale także odpowiedzialność za jeden z kluczowych obszarów w misji IAA, jakim jest różnorodność i równość.
28.06.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Leroy Merlin, Proxi.cloud, Rift i QuestPass nowymi członkami IAA Polska
Kolejne cztery organizacje dołączają do IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy. W realizację inicjatyw Stowarzyszenia w ramach kurii reklamodawców włącza się Leroy Merlin Polska, a w ramach kurii professional services: Proxi.cloud, Questpass oraz RITF.
13.01.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
IAA Polska przeciwko tzw. Ustawie Lex pilot
Organizacja IAA Polska zajęła stanowisko w sprawie zakresu i skutków zmian wprowadzanych do ustawy o radiofonii i telewizji (tzw. Lex pilot) oraz trybu ich procedowania.
20.09.22, 10:00
| reklama & PR » informacje
Wirtualna Polska, TIDAL i Grupa Kino Polska członkami IAA Polska
Trzy nowe organizacje dołączyły do IAA Polska. W realizację inicjatyw Stowarzyszenia w ramach kurii mediów włączają się od teraz Wirtualna Polska, TIDAL i Grupa Kino Polska. Od początku br. grono członków IAA Polska poszerzyło się o 15 nowych podmiotów.
07.07.22, 09:12
| reklama & PR » informacje
IAA utworzy oddział Stowarzyszenia w Ukrainie
Główną informacją po spotkaniu Executive Committee IAA, est decyzja o utworzeniu oddziału IAA w Ukrainie. Odbędzie się to przy wsparciu IAA Polska, innych europejskich oddziałów IAA oraz IAA Global. ExCo podjęło również decyzję o zawieszeniu działalności rosyjskiego oddziału IAA.
06.04.22, 20:06
| internet » wydarzenia branżowe
Teads, Glob360 i PepsiCo nowymi członkami IAA Polska
Kolejne trzy organizacje włączają się w realizację inicjatyw IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy. Do kurii reklamodawców przystąpiło PepsiCo, zaś do kurii mediów dołączają Teads i Glob360. Od początku roku szeregi IAA Polska zwiększyły się o 12 nowych organizacji.
23.09.21, 15:15
| reklama & PR » informacje
Agnieszka Sora nową Prezeską Zarządu IAA Polska
22 września br. członkowie IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym wyłonili nowe władze Stowarzyszenia na lata 2021 – 2023. Wybrany został Zarząd, Rada Nadzorcza i Sąd Dyscyplinarny IAA Polska. Nowym Prezesem Zarządu została Agnieszka Sora – Regional Consulting Lead NCE GfK.
20.09.21, 11:00
| reklama & PR » informacje
TikTok, Polska Press i Payback nowymi członkami IAA Polska
Kolejne organizacje włączyły się w realizację inicjatyw IAA Polska. Do Stowarzyszenia dołączają serwis społecznościowy TikTok, wydawca prasy i serwisów online’owych Polska Press oraz operator programu lojalnościowego Payback.
13.09.21, 09:00
| reklama & PR » informacje
Agnieszka Sora i Jovan Protić kandydatami na stanowisko Prezesa IAA Polska
22 września br. członkowie IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym wyłonią nowe władze Stowarzyszenia na lata 2021 – 2023. Wybrany zostanie Zarząd, Rada Nadzorcza i Sąd Dyscyplinarny IAA Polska, a także Prezes Zarządu.
11.08.21, 09:32
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
SAR, IAA Polska, ZFPR: nowelizacja ustawy TV może mieć negatywny wpływ na rynek usług reklamowych
Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy oraz Związek Firm Public Relations wyraziły w oświadczeniu zaniepokojenie w związku z projektem nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji.
24.02.21, 11:50
| reklama & PR » informacje
Organizacje branżowe odbyły konsultacje z Wicepremierem Jarosławem Gowinem
Przedstawiciele trzech organizacji reprezentujących branżę reklamy i komunikacji marketingowej: IAA Polska, IAB Polska oraz SKM SAR odbyli spotkanie online z Wicepremierem Jarosławem Gowinem na temat projektu ustawy wprowadzającej podatek od reklamy. 
08.12.20, 13:43
Dlaczego marki są ważne? Odpowiedź znalazła się w światowej kampanii IAA Global New York
Agencja Communication Unlimited na zlecenie Międzynarodowego Stowarzyszenie Reklamy (IAA Global New York) przygotowała światową kampanię promującą rolę marek „Why Brands Matter”.
25.11.20, 07:00
| reklama & PR » ludzie
Paweł Kowalewski awansuje w globalnych strukturach największej organizacji reklamy
Paweł Kowalewski, malarz, członek legendarnej Gruppy, wykładowca na wydziale wzornictwa warszawskiej ASP, właściciel agencji Communication Unlimited, został wybrany na stanowisko Vice President Creativity Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA Global. 
13.06.19, 10:00
| reklama & PR » ludzie
Nowe władze IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy wybrane
Członkowie IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy na Walnym Zebraniu sprawozdawczo-wyborczym, wybrali nowe władze Stowarzyszenia, które będą sprawować swoją funkcję w latach 2019–2021. 
27.11.18, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
KRRiT, IAA Polska i SAR podpisały list intencyjny w sprawie badania konsumpcji mediów
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, IAA Polska, Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy i Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR - podpisały list intencyjny w sprawie powołania JIC (Joint Industry Committee) - dedykowanego badaniom konsumpcji mediów.
29.10.18, 13:00
| reklama & PR » ludzie
Paweł Kowalewski ponownie szefem IAA na Europę
Paweł Kowalewski został wybrany VP Area Director Europe Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA Global na kolejną kadencję.
12.10.18, 11:00
| reklama & PR » informacje
Grupa LOTOS w IAA Polska
Koncern z Gdańska dołączył do grona członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA Polska. Zarząd stowarzyszenia podjął decyzję jednogłośnie podczas posiedzenia, które odbyło się 3 października br.
09.09.16, 13:00
| reklama & PR » ludzie
Paweł Kowalewski wybrany na IV kadencję na stanowisko IAA Global Vice President
IAA Global Office poinformowało o osobach, które przez najbliższe dwa lata zajmą stanowiska Global Vice Presidents. Wśród nich znalazł się Paweł Kowalewski, obecnie członek Rady Nadzorczej IAA Polska, który będzie pełnił funkcję Vice Presidenta IV kadencję.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.