03.10.21, 11:02
| telewizja / VOD » seriale
Atom przyszłością narodu. Nietypowa kampania promująca serial Pajęczyna
W największych miastach Polski ruszyła kampania promocyjna serialu “Pajęczyna”. Pierwszy etap to akcja teaserowa, którą rozpoczęły plakaty „Atom przyszłością narodu” utrzymane w stylistyce epoki PRL. Dodatkowo w Warszawie i Poznaniu w ramach niestandardowych teaserowych działań promocyjnych stanęły słupy z licznikami Geigera. 
21.09.21, 13:01
| telewizja / VOD » seriale
Pajęczyny zadebiutuje w połowie października w serwisie Player
"Pajęczyna" to najnowszy serial zrealizowany pod marką Player Original. Jego premiera została zaplanowana na 19 października br. Siedmioodcinkowa historia jest inspirowaną mało znanymi faktami z późnego PRL-u, kiedy to w szczycie gierkowskiej prosperity Polska rozwijała własny program atomowy.
26.06.20, 10:03
| radio » informacje
Futbolistki. Agata Kulesza, Joanna Kulig i Dorota Landowska w słuchowisku Trójki
 28 czerwca br. Program 3 Polskiego Radia o godz. 20.05 przypomni komediowe słuchowisko Tomasza Mana „Futbolistki” w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach trzech kobiet, które z różnych powodów oglądają mecze piłki nożnej, wcielą się: Agata Kulesza, Dorota Landowska i Joanna Kulig. 
28.02.20, 11:00
| telewizja / VOD » seriale
Serial The Eddy z Joanną Kulig 8 maja w serwisie Netflix
Netflix zaprezentował plakat i zapowiedź pierwszego serialu Damiena Chazelle’a – „The Eddy”, który zadebiutuje na platformie 8 maja br. Pr
16.05.19, 13:00
| telewizja / VOD » seriale
The Eddy. Ruszyły zdjęcia do serialu z Joanną Kulig
Ruszyły zdjęcia do serialu "The Eddy" - pierwszej produkcji Damiena Chazelle’a dla Netflix z udziałem Joanny Kulig. Premiera produkcji zaplanowana jest na 2020 r.
09.04.19, 11:00
| telewizja / VOD » seriale
Joanna Kulig w nowej produkcji serwisu Netflix The Eddy
Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w serialu Netflix ”The Eddy”. Produkcja będzie debiutem telewizyjny nagrodzonego Oscarem reżysera Damiena Chazelle’a.
26.02.18, 19:00
| reklama & PR » ludzie
Nowe osoby w zespole agencji Big Picture
Big Picture poszerzyła zespół o kolejne osoby. Do agencji dołączyły: Agnieszka Bąk, Agnieszka Byczot i Joanna Kulig na stanowiska PR Consultantów, Karolina Pękalska, Junior PR Consultant, oraz Anna Jasińska, Office Director. 
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy