03.11.22, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tyski pociąg znów wyjedzie w trasę
Marka Tyskie należąca do Kompanii Piwowarskiej, rozpoczyna świąteczną kampanię z konkursem promujące ideę „Przejdźmy na Ty ponad przedziałami”. Finałem akcji będzie podróż Tyskim Pociągiem Świątecznym, który 16 grudnia br. wyruszy w specjalną trasę ze stacjami w Tychach i Gdyni, skąd zabierze zwycięzców konkursu.
02.08.22, 15:15
| reklama & PR » informacje
Żubr ratuje życie zagrożonych gatunków. IV edycja kampanii CSR marki Żubr
Wystartowała IV edycja kampanii CSR „Żubr ratuje życie zagrożonych gatunków”. Miejsce króla puszczy na butelkach i puszkach piwa Żubr Kompanii Piwowarskiej zajmą: ryś, niedźwiedź, łoś i sóweczka. Celem kampanii jest pomoc zagrożonym gatunkom oraz zachęcanie konsumentów do odpowiedzialnego zachowania wobec przyrody.
11.07.22, 16:00
| radio » informacje
Niebanalna urodzinowa kampania Radia Nowy Świat
Magda Jethon, Katarzyna Kasia, Joanna Kołaczkowska, Wojciech Malajkat, Wojciech Mann, Marcin Mann, Grzegorz Markowski oraz Zbigniew Zamachowski to bohaterowie kampanii Radia Nowy Świat, która w sposób niebanalny ma informować o drugich urodzinach rozgłośni i zachęcać do dołączenia do grupy patronów.
20.06.22, 19:05
| reklama & PR » informacje | kultura » książki
Huta 19 debiutuje jako wydawnictwo z książką o historii polskiego komiksu
Agencja kreatywna Huta 19 im. Joachima Fersengelda rozpoczyna działalność wydawniczą. Pierwszym tytułem w porfolio agencji jest książka „Od Łapigrosza do Funky’ego Kovala. Historia komiksu polskiego do roku 1989”.
24.05.22, 13:39
| reklama & PR » informacje
Król Kazimierz pojawił się na Zebraniu Zarządu Kanału Sportowego
Podczas transmisji programu „Zebranie Zarządu – Hejt Park” w Kanale Sportowym, pojawił się gość w studiu - Król Kazimierz, tuż po otwarciu promocyjnego piwa Tyskie.
10.02.22, 08:00
| reklama & PR » informacje
Dwa Szybkie Żubry mnożą się na wiosnę. VII edycja kampanii Dwa Szybkie Żubry
W VII odsłonie loterii Żubra, Kompania Piwowarska przygotowała 12 milionów piw do rozdania. Motywem przewodnim konkursu jest hasło „Dwa Szybkie Żubry mnożą się na wiosnę”.
09.02.22, 13:22
| reklama & PR » informacje
Tyskie z nową kampanią pod hasłem Wkrótce będziemy bliżej. Przejdźmy na Ty
Tyskie wystartowało z nową kampanią. Jej głównym nośnikiem jest spot, w którym można usłyszeć utwór „Stand by me” Ben E. Kinga z 1961 r. Akcja ma przypominać o wadze ponadczasowych wartości. 
24.11.21, 08:00
| reklama & PR » informacje
Tyski pociąg wyruszy w Polskę już 4 grudnia
Tyski pociąg wyjedzie na tory 4 grudnia br. Marka zaprezentowała wizualizację składu. Pociąg ze specjalnym wagonem barowym zabierze ze sobą zwycięzców konkursu, który trwa do 31 listopada.
09.11.21, 17:00
| reklama & PR » informacje
Świąteczny pociąg Tyskiego wyjedzie w grudniu w trasę
Marka Tyskie rozpoczyna świąteczną kampanię pod hasłem „przejdźmy na Ty ponad przedziałami”. Głównym motywem kampanii jest świąteczny pociąg Tyskiego, który wyjedzie 4 grudnia i przejedzie przez wybrane polskie miasta.
06.10.21, 17:00
| reklama & PR » informacje
Kamikaze wspiera Kaufland w obchodach 20-lecia sieci w Polsce
Agencja Kamikaze przygotowała dla marki Kaufland projekty z okazji 20. urodzin tej sieci w Polsce. Agencja koncentruje się na działaniach w mediach społecznościowych. 
10.09.21, 17:03
| reklama & PR » informacje
20 lat idę tam, gdzie wszystko mam. Kaufland rozpoczyna świętowanie 20. urodzin
Firma Kaufland działa na polskim rynku od 20 lat. Sieć otwiera obchody jubileuszu kampanią „20 lat idę tam, gdzie wszystko mam”.
18.06.21, 19:13
| reklama & PR » informacje
Tyskie ze specjalną animacją w Sewilli
Stawiamy Tyskie! Jeśli wygra Polska. A na TY przechodzimy niezależnie od wyniku - animacja reklamowa Tyskiego z tym hasłem pojawi się 18 czerwca br. wieczorem i będzie wyświetlana również 19 czerwca na telebimie w Sewilli, gdzie reprezentacja Polski zagra mecz z Hiszpanią.
14.06.21, 16:00
| reklama & PR » informacje
Słowacki był Polakiem. Tyskie zachęca rywali Polski do przejścia na TY
“Największy polski poeta to Słowacki. Przejdźmy na TY” – reklamy Tyskiego z tym hasłem ukazały się 14 czerwca br. w “Przeglądzie Sportowym” oraz serwisach internetowych i w social media. W ten humorystyczny sposób Tyskie chce zachęcić Słowaków do przejścia na TY przed meczem reprezentacji Polski ze Słowacją.
26.05.21, 15:00
| reklama & PR » informacje
Marka Tyskie wybrała agencję Huta 19 im. Joachima Fersengelda
Huta 19 im. Joachima Fersengelda została wybrana na wiodącą agencją marki Tyskie, czuwającą nad strategią oraz kreacją i egzekucją działań w ATL, PR i influencer marketingu. Agencja odpowiedzialna jest również za akcje niestandardowe i współpracę z Kanałem Sportowym.
23.04.21, 09:00
| reklama & PR » informacje
Polacy Mistrzami Europy. Nowa kampania marki Tyskie
Pod hasłem „Jesteśmy Mistrzami Europy w przechodzeniu na TY” ruszyła kampania promocyjna marki Tyskie przygotowana na turniej Euro 2020, który rozpocznie się w czerwcu br. 
19.04.21, 13:00
| reklama & PR » informacje
Połówka reklamy marki tyskie w tygodnikach Newsweek i Sieci
Marka Tyskie wykupiła przestrzeń reklamową w tygodnikach „Newsweek” i „Sieci” i opublikowała w każdym z nich połowę reklamy. Dopiero po złączeniu reklam odbiorca widzi całość – dłonie stukające się butelkami z imionami: Paweł i Gaweł. 
22.03.21, 13:37
| reklama & PR » informacje
Mateusz Borek i Karol Bielecki w kampanii Tyskiego
„W sporcie dzieli nas wiele, ale jeszcze więcej łączy” – to hasło nowego spotu marki Tyskie. Znana z aren sportowych kibicowska fala z udziałem Mateusza Borka i Karola Bieleckiego ma podkreślać wartość wspólnego kibicowania. Marka w ten sposób chce przypomnieć o swojej współpracy z PZPN i Polską Siatkówką.
04.02.21, 08:00
| reklama & PR » informacje
Za Dwoma Szybkimi Żubrami warto gonić. Żubr z szóstą edycją loterii
Żubr powraca z szóstą edycją kampanii „Dwa Szybkie Żubry”. W tym roku aktywacja odbywa się pod hasłem „Za Dwoma Szybkimi Żubrami warto gonić”.
26.01.21, 19:59
| reklama & PR » informacje
Więcej nas łączy niż dzieli. Nowa kampania marki Tyskie
Tyskie rozpoczyna kolejna kampanię w ramach platformy „Przejdźmy na TY”. Tym razem pod hasłem „Więcej nas łączy niż dzieli” marka zachęca Polaków do przejścia na TY, po imieniu. Ułatwić to mają spersonalizowane butelki i puszki Tyskiego z polskimi imionami.
09.09.19, 17:00
| reklama & PR » informacje
Żubr ratuje zagrożone gatunki
Wystartowała ogólnopolska kampania promująca akcję CSR „Żubr ratuje życie… zagrożonych gatunków”, którą marka Żubr realizuje wspólnie z fundacją WWF Polska.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR i komunikacji

Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu | Toruń

Przejdź do oferty

Filmograf

FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji i marketingu

Muzeum Archeologiczne w Biskupinie | Cała Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.12.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.12.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

29.11.2022 r., online.