17.10.23, 14:45
| reklama & PR » informacje
Masz to jak… w Żabce! Sieć handlowa z kampanią o franczyzie
W październiku br. Żabka obchodzi 25-lecie obecności na rynku. Z tej okazji firma przygotowała kampanię informacyjno-wizerunkową poświęconą franczyzie pod hasłem „Masz to jak… w Żabce!”. W komunikacji wykorzystane zostały zróżnicowane kanały, w tym tradycyjne nośniki reklamowe, podcasty i media społecznościowe.
13.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Lepiej pomyślany dom. IKEA rusza z nowym pozycjonowaniem i formatem komunikacji
„Lepiej pomyślany dom” to platforma, na której IKEA chce budować nową, długofalową komunikację w Polsce. Po raz pierwszy zaprezentowane zostanie przy pomocy historii produktowych w piętnastu spotach wideo. Nowej strategii towarzyszyć będzie również nowy, bardziej otwarty format komunikacji z klientami – Hej! IKEA.
05.06.23, 17:19
| reklama & PR » informacje
Snickers przypomina o zabraniu batona „na drogę”
Ruszyła kolejna odsłona ogólnopolskiej kampanii, w ramach której marka Snickers adresuje momenty spędzane poza domem, podczas przemieszczania się. W wiosenno-letniej edycji działań, marka zamierza towarzyszyć konsumentom na każdym kroku, gdziekolwiek spędzają swój czas.
01.06.23, 09:42
| reklama & PR » ludzie
Marta Bełza dołącza do Garden of Words, Marta Miller awansuje
Agencja Garden of Words poszerzyła zespół PR i zatrudniła Martę Bełzę na stanowisku Head of Reputation Management. Z kolei Marta Miller awansowała na stanowisko Head of Corporate i będzie odpowiadać za rozwój agencji w zakresie pozyskiwania i prowadzenia projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej.
26.05.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
#IKEAStarterPack. Kampania IKEA stworzona przez Gen Z dla Gen Z
W nowej kampanii #IKEAStarterPack, stworzonej przez Gen Z dla Gen Z, młodzi twórcy pokazują jak produkty z IKEA pomagają im na starcie – niezależnie od tego, czy to start w nowym mieszkaniu, czy start nowej zajawki.
04.05.23, 12:50
| reklama & PR » informacje
Marka suplementów diety Plusssz w portfolio Garden of Words
Do grona klientów agencji Garden of Words dołączyła marka Plusssz, której dystrybutorem jest spółka „POLSKI LEK” posiadająca asortyment suplementów diety w tabletkach musujących.
19.04.23, 17:00
| reklama & PR » ludzie
Paulina Fajtek, Agnieszka Kozak-Sanecka i Katarzyna Grobel w Garden of Words Group
Do zespołu Garden of Words dołączyły trzy nowe osoby, które mają wzmocnić kluczowe kompetencje: PR korporacyjny, produktowy oraz działania z zakresu digital.
01.04.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Organizatorzy programu Orbit Dziel się Uśmiechem dziękują za wsparcie X edycji akcji
Trwa kampania reklamowa wspierająca ogólnopolski program Orbit „Dziel się Uśmiechem”. 10. edycja tej inicjatywy edukacyjnej trwa w szkołach od września 2022 r. Organizatorzy – Mars Polska oraz Polski Czerwony Krzyż wraz z partnerami merytorycznymi i ambasadorką programu – Magdaleną Różczką, dziękują za wsparcie jubileuszowej edycji.
27.03.23, 20:31
| reklama & PR » informacje
Avon wraca z nowym pozycjonowaniem marki i kampanią reklamową
1 marca br., marka Avon ruszyła z kampanią 360° najnowszej szminki Hydramatic.  Ambasadorką kampanii jest brytyjska beatboxerka Hamzaa, która ma ucieleśniać nowe pozycjonowanie i hasło marki - "Masz w sobie siłę! ".
07.02.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
Ze Snickers ogarniesz zimę. Kampania outdoorowa marki Snickers
Na początku lutego br. ruszyła ogólnopolska kampania marki Snickers, która w zimowym okresie będzie widoczna na setkach nośników w największych miastach Polski oraz popularnych górskich kurortach.
19.10.22, 12:57
| reklama & PR » informacje
IKEA?! Nie uwierzysz, jak pasuje! Nowa kampania IKEA potrwa aż do stycznia 2023 r.
Nowa kampania IKEA, która ruszyła 4 października br., w barwnej konwencji ma prezentować eleganckie, ponadczasowe produkty w przystępnej cenie. Marka w swoim przekazie chce podkreślać i jednocześnie przekonywać w myśl hasła „IKEA?! Nie uwierzysz, jak pasuje!”.
09.09.22, 10:24
| reklama & PR » informacje
Dziel się Uśmiechem. Jubileuszowa edycja akcji marki Orbit
Na początku września br. ruszyła kolejna edycja programu edukacyjnego ,,Dziel się Uśmiechem”, który uczy dzieci podstaw prawidłowej higieny jamy ustnej.
23.08.22, 15:30
| reklama & PR » informacje
Coś pięknego. Kampania marki Avon
Trwa nowa kampania Avon, w której firma prezentuje się jako marka od lat odpowiedzialna społecznie i zaprasza do wspólnego tworzenia lepszego, piękniejszego i bezpieczniejszego świat dla kobiet i dla nas wszystkich.
11.07.22, 19:15
| reklama & PR » informacje
Sen beeee(z) problemu z IKEA. Kampania w TV i Digitalu
IKEA w swojej kampanii proponuje proste i niedrogie rozwiązania, aby wysokiej jakości odpoczynek był dla każdego na wyciągnięcie ręki.
26.04.22, 21:00
| reklama & PR » informacje
Szok! Ale jakość. Kampania marki AVON
Pod hasłem „Szok! Ale jakość” rozpoczęła się kampania wizerunkowa Avon. Firma zaprosiła 10 Polek, które nie używają produktów Avon, do testowania w ciemno kosmetyków tej marki.
26.04.22, 18:00
| reklama & PR » informacje
Cztery humorystyczne spoty marki Orbit. Część w TV, a część tylko w sieci
Nowa kampania gumy Orbit opowiada o odzyskaniu błysku i odnalezieniu siebie na nowo w rzeczywistości offline. Cztery spoty w humorystyczny sposób przedstawiają codzienne czynności, które po okresie pandemicznych ograniczeń mogą okazać się sporym wyzwaniem. 
10.12.21, 07:00
| reklama & PR » informacje
Wystarczy niewiele, żeby zmienić wiele. IKEA rusza ze świąteczną kampanią
IKEA w związku ze świątecznym okresem zachęca swoich klientów do nieskupiania się na samych rzeczach, lecz na tym, ile radości i dobra mogą one przynieść.
02.03.21, 07:00
| reklama & PR » informacje
Nowa kampania Avon inspiruje kobiety do działania
„Niech Cię usłyszą!” – to nazwa nowej kampanii Avon, która jest częścią globalnej strategii „Watch Me Now”. Jej celem jest z zwrócenie uwagi na to, że historie innych mogą inspirować kobiety do działania. Dzięki uruchomieniu specjalnej strony marka wesprze też finansowo kampanie społeczne na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa kobiet.
04.02.21, 07:00
| reklama & PR » informacje
Wavemaker wesprze markę IKEA przy programie Design Dream. Pojedynek na wnętrza
IKEA jest partnerem strategicznym „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”, nowego programu, który pojawi się w wiosennej ofercie Polsatu. 
03.02.21, 16:00
| reklama & PR » informacje
Edyta Zając w kampanii walentykowej marki Avon
Avon w lutym br. rozpoczął kampanię walentynkową, w której przedstawia nową kolekcję perfum Attraction Desire. W klipie reklamowym i sesji zdjęciowej wystąpiła modelka Edyta Zając.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.