17.05.23, 22:00
| biznes i technologie » informacje
Umowa kredytowa Grupy Polsat Plus z konsorcjum instytucji finansowych
Grupa Polsat Plus zawarła z konsorcjum polskich i zagranicznych instytucji finansowych umowy kredytów, które zostaną przeznaczone na projekty inwestycyjne, spłatę całości zadłużenia z poprzednich kredytów oraz finansowanie ogólnych potrzeb korporacyjnych.
19.07.22, 06:50
Niespodziewane wydatki? Załóż kartę kredytową i miej zawsze pieniądze pod ręką
Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Jest kilka sposobów, aby zwiększyć swoje możliwości finansowe. Okazują się bardzo przydatne, gdy spotkają Cię nieplanowane wydatki. Co trzeba wiedzieć o kartach kredytowych, jak złożyć wniosek o kartę i czy warto interesować się pozabankowymi kartami kredytowymi? Zapraszamy do naszego poradnika.
21.10.21, 19:22
Kredyty firmowe – rodzaje
Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań finansowych przeznaczonych dla małych i większych przedsiębiorców. W zależności od tego, na jakie propozycje pochodzące od banków dana firma się zdecyduje, taka będzie jej późniejsza płynność finansowa oraz możliwości rozwoju. Warto wiedzieć, jakie są podstawowe rodzaje kredytów dla firm oraz czym się kierować, aby dobrać najlepszą ofertę dostosowaną do potrzeb przedsiębiorstwa.
03.05.20, 16:11
Ranking kredytów gotówkowych - sprawdź, który bank oferuje najlepsze warunki
Chcesz wziąć kredyt gotówkowy? Nie wiesz, z której oferty skorzystać i jaki bank proponuje najlepsze warunki? Dowiedz się, czym jest ranking kredytów gotówkowych i skorzystaj z takiego zestawienia, by móc wybrać najbardziej atrakcyjną, a przede wszystkim opłacalną opcję. 
26.02.20, 11:24
Czy umowa o dzieło umożliwia wzięcie kredytu hipotecznego?
Dla wielu młodych Polaków zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło jest frustrujące. Taka umowa nie zapewnia żadnej ochrony pracownikom w żadnym aspekcie współpracy. Dzisiaj przeanalizujemy kwestię kredytów hipotecznych dla pracowników w ramach tej umowy cywilnoprawnej.
01.12.19, 12:24
4 szybkie fakty o zdolności kredytowej
Chcesz wziąć kredyt hipoteczny? Na pewno natknąłeś się na hasło: zdolność kredytowa. Wszystkie banki wymagają jej od ciebie, przed przyznaniem decyzji dotyczącej pożyczki. Jest kilka faktów, które musisz znać zanim udasz się do banku.
04.04.18, 13:11
Weryfikacja pożyczkodawcy w Związku Firm Pożyczkowych
Polski Związek Firm Pożyczkowych to organizacja założona przez same firmy udzielające pożyczek chwilówek, w celu unormowania rynku, na którym funkcjonują. Zamiarem organizacji jest stosowanie najwyższych standardów biznesowych i dbanie o ich przestrzeganie przez członków rynku.
01.06.17, 12:27
Kredyt gotówkowy przez internet - tak czy nie?
Szybki zastrzyk gotówki na pierwszy rzut oka zawsze może wydawać się kuszącym rozwiązanie, ale czy na pewno? Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie – warto najpierw przeanalizować swoją sytuację finansową i zastanowić się nad tym czy chcesz wziąć kredyt gotówkowy.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.