05.05.23, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Projekt Cyfrowizja VII: naziemna TV doceniana; brakuje filmów i dokumentu. Trwam, Polo i TVP Info do wymiany
Polscy widzowie doceniają kierunek zmian, jakie zachodzą w obrębie Naziemnej Telewizji Cyfrowej– wynika z analizy Projektu Cyfrowizja VII, cyklicznego badanie agencji Wavemaker. W NTC widzom brakuje filmów, seriali, sportu i dokumentów, a na multipleks marzeń włożyliby, m.in.: HBO, Discovery i National Geographic.
09.03.23, 06:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Projekt Cyfrowizja VII (badanie agencji Wavemaker): Polsat i TVN najważniejszymi kanałami na pilocie
Polsat, TVN, TVP1, TVN7 i TVP2 znalazłyby się na pierwszych pięciu miejscach pilota, gdyby decydowali o tym polscy widzowie – wynika z Projektu Cyfrowizja VII, cyklicznego badanie agencji Wavemaker. 
07.10.21, 07:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Wavemaker: mniej osób skłonnych do rezygnacji z płatnej TV
Tylko 20 proc. klientów płatnej TV rozważało w ostatnim roku rezygnację ze swojego abonamentu (tzw. cord-cutting) – wynika z danych pochodzących z Projektu Cyfrowizja VI, cyklicznego badanie Wavemaker. To najniższy odsetek w historii tego badania, co oznacza, że pandemia oddaliła nieco wizję cord-cuttingu w Polsce. 
09.08.21, 07:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Projekt Cyfrowizja VI: Polsat najwyżej ocenianą telewizją naziemną, wciąż duże zapotrzebowanie na dokumenty
Debiut TVP Dokument nie nasycił zainteresowania kategorią ‘factual’ wśród widzów TV naziemnej. Multipleks marzeń tworzą międzynarodowe kanały filmowe i dokumentalne, które widzowie umieściliby w ofercie naziemnej telewizji najchętniej zamiast TV Trwam oraz kanałów Telewizji Polskiej – wynika z Projektu Cyfrowizja VI, cyklicznego badania Wavemaker.
02.07.20, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Projekt Cyfrowizja V: zainteresowanie płatną TV coraz większe
Aż 24 proc. klientów płatnej TV rozważało w ciągu ostatniego roku rezygnację z kablówki lub satelity, a co piąty odbiorca naziemnej TV myślał o zakupie abonamentu. Z kolei Netflix umacnia status lovebrandu – większość klientów serwisu twierdzi, że prędzej zrezygnowałaby z kablówki niż z niego – wynika z analizy Projektu Cyfrowizja V, badania Wavemaker. 
18.05.20, 07:33
| telewizja / VOD » badania rynku
Wavemaker: widzowie doceniają NTC; HBO, NatGeo i Discovery na multipleksie marzeń
Blisko 3/4 widzów docenia kierunek zmian w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. W jej ofercie widzowie najwyżej oceniają Polsat i TVN, a najchętniej pozbyliby się Polo TV i Trwam, gdyby mogli je wymienić na inne stacje. Multipleks marzeń Polaków otwierają HBO i NatGeo – wynika z Projektu Cyfrowizja V, cyklicznego badanie agencji Wavemaker.
20.04.17, 07:00
| telewizja / VOD » badania rynku
MEC: NTC zmienia się na plus, ale to nie powód do rezygnacji z płatnej TV
23 proc. klientów płatnej telewizji rozważa cord-cutting - wynika z badania „Projekt Cyfrowizja III” agencji mediowej MEC. Z roku na rok odsetek ten jednak lekko topnieje, a przy ofertach operatorów klientów trzyma m.in. internet w pakiecie. Za kanały warte dalszych inwestycji w płatną TV widzowie uznają m.in.: Discovery, National Geographic, TVN24 i Polsat Film.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy