05.05.23, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Projekt Cyfrowizja VII: naziemna TV doceniana; brakuje filmów i dokumentu. Trwam, Polo i TVP Info do wymiany
Polscy widzowie doceniają kierunek zmian, jakie zachodzą w obrębie Naziemnej Telewizji Cyfrowej– wynika z analizy Projektu Cyfrowizja VII, cyklicznego badanie agencji Wavemaker. W NTC widzom brakuje filmów, seriali, sportu i dokumentów, a na multipleks marzeń włożyliby, m.in.: HBO, Discovery i National Geographic.
09.03.23, 06:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Projekt Cyfrowizja VII (badanie agencji Wavemaker): Polsat i TVN najważniejszymi kanałami na pilocie
Polsat, TVN, TVP1, TVN7 i TVP2 znalazłyby się na pierwszych pięciu miejscach pilota, gdyby decydowali o tym polscy widzowie – wynika z Projektu Cyfrowizja VII, cyklicznego badanie agencji Wavemaker. 
07.10.21, 07:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Wavemaker: mniej osób skłonnych do rezygnacji z płatnej TV
Tylko 20 proc. klientów płatnej TV rozważało w ostatnim roku rezygnację ze swojego abonamentu (tzw. cord-cutting) – wynika z danych pochodzących z Projektu Cyfrowizja VI, cyklicznego badanie Wavemaker. To najniższy odsetek w historii tego badania, co oznacza, że pandemia oddaliła nieco wizję cord-cuttingu w Polsce. 
09.08.21, 07:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Projekt Cyfrowizja VI: Polsat najwyżej ocenianą telewizją naziemną, wciąż duże zapotrzebowanie na dokumenty
Debiut TVP Dokument nie nasycił zainteresowania kategorią ‘factual’ wśród widzów TV naziemnej. Multipleks marzeń tworzą międzynarodowe kanały filmowe i dokumentalne, które widzowie umieściliby w ofercie naziemnej telewizji najchętniej zamiast TV Trwam oraz kanałów Telewizji Polskiej – wynika z Projektu Cyfrowizja VI, cyklicznego badania Wavemaker.
02.07.20, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Projekt Cyfrowizja V: zainteresowanie płatną TV coraz większe
Aż 24 proc. klientów płatnej TV rozważało w ciągu ostatniego roku rezygnację z kablówki lub satelity, a co piąty odbiorca naziemnej TV myślał o zakupie abonamentu. Z kolei Netflix umacnia status lovebrandu – większość klientów serwisu twierdzi, że prędzej zrezygnowałaby z kablówki niż z niego – wynika z analizy Projektu Cyfrowizja V, badania Wavemaker. 
18.05.20, 07:33
| telewizja / VOD » badania rynku
Wavemaker: widzowie doceniają NTC; HBO, NatGeo i Discovery na multipleksie marzeń
Blisko 3/4 widzów docenia kierunek zmian w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. W jej ofercie widzowie najwyżej oceniają Polsat i TVN, a najchętniej pozbyliby się Polo TV i Trwam, gdyby mogli je wymienić na inne stacje. Multipleks marzeń Polaków otwierają HBO i NatGeo – wynika z Projektu Cyfrowizja V, cyklicznego badanie agencji Wavemaker.
20.04.17, 07:00
| telewizja / VOD » badania rynku
MEC: NTC zmienia się na plus, ale to nie powód do rezygnacji z płatnej TV
23 proc. klientów płatnej telewizji rozważa cord-cutting - wynika z badania „Projekt Cyfrowizja III” agencji mediowej MEC. Z roku na rok odsetek ten jednak lekko topnieje, a przy ofertach operatorów klientów trzyma m.in. internet w pakiecie. Za kanały warte dalszych inwestycji w płatną TV widzowie uznają m.in.: Discovery, National Geographic, TVN24 i Polsat Film.
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.